320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Tallinna Kalev

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas taku* Vaata postitust
    oh jah..... smail oli loomulikult sellepärast pandud, et mõtlesin öeldut surmtõsiselt
    Vabandust, minu viga siis, ei närinud irooniat läbi.
    "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

    Kommentaar


      olgu.. aga nüüd ilma naljata nahkpeale... ets lõi 2007 aastal IV liigas junaitidi särgis 5 väravat, kalevis löönd juba 7 väravat, näitab meistriliiga taset

      Kommentaar


        Algselt postitas taku* Vaata postitust
        olgu.. aga nüüd ilma naljata nahkpeale... ets lõi 2007 aastal IV liigas junaitidi särgis 5 väravat, kalevis löönd juba 7 väravat, näitab meistriliiga taset

        Mis siis veel juhtuma hakkaks kui sa järgmisel hooajal Kalevis mängiksid !!!
        Sander Post oleks sinu hale vari.
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          mina olengi eesti nokia

          Kommentaar


            taku, aavo meil on aavo@jkkalev.ee

            Kommentaar




              ...jahm

              Kommentaar


                JK Tallinna Kalev oleks nagu oma tegevuse lõpetanud. Ei mingit informatsiooni, ei kodulehel,ei siin foorumis. Kas kõik on masenduses ja täielikult kaotanud igasuguse huvi klubi käekäigu vastu? Kahju küll,et selline depressioon on tabanud minu lemmikklubi.

                Kommentaar


                  kodulehe tegija oli puhkusereisil. nüüd tagasi ja läheb edasi.
                  forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                  Kommentaar


                    Hea, et eelmise aasta ebamugava vastase üle siiski kindel võit tuli!

                    Kommentaar


                      Varuväravavahilt lõbus üritus!

                      Kommentaar


                        Täna noortekoondise vastu mängides tundus küll,et mõned noored mängijad, kas ei tahtnud või siis tõesti ei oska jalgpalli mängida! Niisama pulli ei maksaks ka tulla tegema platsile,kuigi oli treeningkohtumine!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas joosep2 Vaata postitust
                          Täna noortekoondise vastu mängides tundus küll,et mõned noored mängijad, kas ei tahtnud või siis tõesti ei oska jalgpalli mängida! Niisama pulli ei maksaks ka tulla tegema platsile,kuigi oli treeningkohtumine!
                          noored pullivennad võitsid ju kalevit siis tekib kysimus et millega tegeles kalev ?

                          Kommentaar


                            joosep2 kirjutaski kalevi vaatenurgast lähtudes.

                            Kommentaar


                              miks Kõrtsmikku polnud? kas vigastatud?

                              Kommentaar


                                Need protokollis olevad vahetused ei pruugi täpsed olla, kuna kohtunikud ei fikseerinud neid ja kui kellegi tahtmist on, võib neid täpsustada. Näiteks kui noored veel mõne vahetuse tegid. Sama lugu Kalevi puhul.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X