320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Tallinna Kalev

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Eile on küll plats täitsa hea - st. Pehme on, Raimo pani nädal paar tagasi sinna soola ka , sellepärast on praegu hea, vesi jookseb ära suht kenasti.

    Kommentaar


      ei saa ja mängitakse A le coqi tagumisel kunstmurul kuna seal pidavat keegi käimas puhuriga lund sulatamas ja tulemus kordades parem
      fc pohmell

      Kommentaar


        Algselt postitas $$$ Vaata postitust
        Eile on küll plats täitsa hea - st. Pehme on, Raimo pani nädal paar tagasi sinna soola ka , sellepärast on praegu hea, vesi jookseb ära suht kenasti.
        Raimo jooksis sajaliitrise soolatünniga mööda platsi või?

        Kommentaar


          jah, maika seljas ja lihased kummis, ropendas ja soolas. tulemus 4+ väikese miinusega

          Kommentaar


            Millal see Brasiilia mängu pilet välja loositi?
            Vb ma olen kurt aga ma ei kuulnud midagi võidupileti numbri välja kuulutamisest. Heli oli kohati väga nigelalt kuulda seal, seega vb mu enda probleem.
            Joga Bonito!!!

            Kommentaar


              Algselt postitas daywalker Vaata postitust
              Millal see Brasiilia mängu pilet välja loositi?
              Vb ma olen kurt aga ma ei kuulnud midagi võidupileti numbri välja kuulutamisest. Heli oli kohati väga nigelalt kuulda seal, seega vb mu enda probleem.
              Peale poolaja vilet mingi ja selle sai Kalju mängija Tsiki. Usun,et vandenõu jälle

              Kommentaar


                aga loosimisest polnud halligi kuulda, üxkõik kellelt küsisin polnud keegi kuulnud

                Kommentaar


                  Algselt postitas almar Vaata postitust
                  aga loosimisest polnud halligi kuulda, üxkõik kellelt küsisin polnud keegi kuulnud
                  Tribüünide juures oli küll kuulda.
                  The other line moves faster.

                  Kommentaar


                    huvitav küll kus kohas ma siis olin kui mitte tribyyni juures

                    Kommentaar


                      Fotod : JK Tallinna Kalev vs JK Nõmme Kalju

                      Kommentaar


                        Mis karistust Aavo meil kannab, et staadionihoone katuselt peab mängu vaatama?
                        "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                        www.facebook.com/jkkalju

                        Kommentaar


                          ta filmib ja "kommenteerib" mänge ju, läks meelest? ootame huviga igatahes kalev-kalju highlighti.

                          Kommentaar


                            Vladislav Tšurilkin tegi eile hea mängu, kui suudab oma suhtumist kontrollida ja tööd ning vaeva näha, siis talt on oodata väga head hooaega. muidu on ta ikka võimas keskaitsja

                            Kommentaar


                              Algselt postitas eestimees Vaata postitust
                              Vladislav Tšurilkin tegi eile hea mängu, kui suudab oma suhtumist kontrollida ja tööd ning vaeva näha, siis talt on oodata väga head hooaega. muidu on ta ikka võimas keskaitsja
                              jhm,
                              natuke kahju, et väravat ära ei löönud, aga muidu oli täitsa tubli jh .

                              Kommentaar


                                Algselt postitas PETSINHO Vaata postitust
                                Mis karistust Aavo meil kannab, et staadionihoone katuselt peab mängu vaatama?
                                Eelmisest hooajast.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X