320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Tallinna Kalev

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Siiski-siiski JK TALLINNA KALEV - NARVA JK TRANS 2:2 (1:1) HETKESEIS ,Kalev paneb südilt

    Kommentaar


      Nüüd Kalev juba 2:4 taga

      Kommentaar


        Endal on hooaeg juba ammu alanud ja kaotasite Soome esiliiga satsile 0-5, kes pidas selle aasta esimesi treeningkohtumisi. häbi.

        Kommentaar


          keegi võiks livetada, et mis toimub. Ise ei saa kahjuks mängu jälgida.

          Kommentaar


            Kurb
            Mis toimub, ma küsin?
            Ja kust ma saan salli nagu kahel fännil kaelas oli ja miks ei ole veel välja antud kauamängivat kus on Aavo pärlid peal?
            Raimo?
            INTER ARMA CARITAS

            Kommentaar


              sall ja kax fänni. super

              Kommentaar


                Viimane tulemus Mäng toimus: 19.05.2024 – kell 14:30Toimumise koht: Kadrioru staadion  

                Kommentaar


                  Fotod: JK Tallinna Kalev vs FC Kuressaare

                  Kommentaar


                    Algselt postitas marcello Vaata postitust
                    Kurb
                    Mis toimub, ma küsin?
                    Ja kust ma saan salli nagu kahel fännil kaelas oli ja miks ei ole veel välja antud kauamängivat kus on Aavo pärlid peal?
                    Raimo?
                    salli saab raimo käest, kui ilusti küsid. mina sain salli hooajapileti ostmisel eelmisel hooajal. raimo sõnul olin ka vist ainus, kes selle ostis...

                    aga kahju, et täna nii läks, kuid oleks ka halvemini võinud minna. hea seegi, et janno selle täiesti lollakalt kingitud pendla tõrjus.

                    Kommentaar


                      Mismoodi see lollakalt kingitud penalt oli? Palun seleta, mulle, lollile ka
                      Aga Catherinele äitäh heade piltide eest

                      Kommentaar


                        omg. äkki selles mõttes, et loll kingitus kaitsja poolt.

                        Kommentaar


                          A . Nagu ma ütlesin, loll mis loll olen

                          Kommentaar


                            Fotod: FC Flora vs JK Tallinna Kalev

                            Kommentaar


                              tänasel Kalev-Tuleviku mängul võimalik osta Tuleviku fännitaride piltidega hooajakalendrit, hind 200.-. ostusoovi korral läheneda Tuleviku sümboolikat kandvatele inimestele
                              Viljandi Tulevik on meie endi kätes!

                              Kommentaar


                                Öö otsa mässasin, aga nüüd on kõik kombes ning pildid on internetis.
                                jktulevik.multiply.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X