320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Tallinna Kalev

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tsitaat- Kuna Kalevi meeskonna sisekliimaga pole viimasel ajal kõik korras, otsustas meeskonna juhtkond, et Sarap täna treeneripingil ei istu.

    Huvitav kellest koosneb see nn. meeskonna juhtkond.
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      Algselt postitas Rein Vaata postitust
      Tsitaat- Kuna Kalevi meeskonna sisekliimaga pole viimasel ajal kõik korras, otsustas meeskonna juhtkond, et Sarap täna treeneripingil ei istu.

      Huvitav kellest koosneb see nn. meeskonna juhtkond.
      Nõu, Mägi, Ojavere - kuldne kolmik!

      Jah, Sarapit enam pole. Peatreeneri ohjad võtab üle kuuldavasti teine treener Daniel Meijel ja teda abistavad Atko Vaikmeri ja Ander Aavik. Nii vähemalt kuulsin.

      Kommentaar


        nooremad treenerid saavad ka kätt proovida

        Kommentaar


          Fotod. FC Levadia vs JK Tallinna Kalev, slideshow

          Kommentaar


            Raimo Nõu tundub küll vähemalt üks normaalne tegelane olevat,ülejäänud pole veel ennast kasvõi selles suunas näidanud!

            Kommentaar


              Rõhk sõnal tundub

              Kommentaar


                kui Raimo ütleb, siis Aavol ka minek

                Kommentaar


                  Raimol pidid munad olema
                  Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                  Kommentaar


                    Kurat võtaks,paistab,et see aferist Kaido Mägi ikka veel tegutseb Kalevis. Kuradi mölakas, maksku meestele võlad ära enne kui seal veel suuremat jama kokku ei keera!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas joosep2 Vaata postitust
                      Kurat võtaks,paistab,et see aferist Kaido Mägi ikka veel tegutseb Kalevis. Kuradi mölakas, maksku meestele võlad ära enne kui seal veel suuremat jama kokku ei keera!
                      Kas võlgade kinnituseks on ka lepingud?
                      Kui on siis saaks ju kohtusse hagiga pöörduda või pankrotihoiatuse teha.

                      Kommentaar


                        Lepingud on täiesti olemas. Paistab,et mees on süüdimatu ja heaga asja korda ei aja.Tähendab tuleb kohtu poole pöörduda.

                        Kommentaar


                          ma ei ole küll kellegi käsilane, kuid huvitav, et kes peitub joosep2 nime taga.
                          forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                          Kommentaar


                            To Evu! Kui see sind huvitab hirmsasti ja midagi häirib siis ikka kellegi käsilane oled.

                            Kommentaar


                              Võibolla ei saa mängijatele raha maksta, sest muidu nad jooks selle maha!
                              http://www.reporter.ee/2009/08/26/ka...tavad-kodutud/

                              Kommentaar


                                käsilane ma vaevalt olen. eelmine hooaeg mängisin küll kalevi u19 eest, aga sellega mu seotus kaleviga piirdub.
                                forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                                Kommentaar

                                Working...
                                X