320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Miks käin/ei käi Meistriliiga mänge vaatamas?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Replying to Topic \'Miks käin/ei käi Meistriliiga mänge vaatamas?\'

    Tihane ,seda ma räägingi ,et siiani on ju kogu aeg küsitud ainult seda ,et miks keegi ei käi. Ja nüüdki oleks pidanud küsima ainult seda ,et miks ma käin. Mittekäijate vastused on minu meelest ammu teada juba.
    FCF Forever

    Kommentaar


      #17
      Replying to Topic \'Miks käin/ei käi Meistriliiga mänge vaatamas?\'

      Ainult au sellistele fanattidele nagu on Rootsi Kunn
      Küll kunagi jõuab ka Eestis aeg kätte, kus liiga mänge kantakse ka televisioonis üle ja tribüünid on enam vähem täis.

      Kommentaar


        #18
        Replying to Topic \'Miks käin/ei käi Meistriliiga mänge vaatamas?\'

        Ses suhtes foorumisse naasnuna kõlab selline küsimus \"Miks käin ML mänge vaatamas?\" nii kummaliselt, sest iga jalgpallisõber peaks ju mänge vaatamas käima.

        Tartu inimesena teeb meele heaks tõesti see, et lõppeks 1 klubi pallimas ka Eesti meistriliigat ning tänu sellele näen lõpuks ka staadionil ära teised Eesti paremad klubid. Samas on Tammeka esiliigas nii head mängu näitamas, et lust vaadata (loodan, et ei hõiska liialt enne tänast mängu TJK-ga).

        Ja see taseme jutt kõlab lolli vabandusena. Muudel aladel on ju see \"tase\" võrreldes Euroopaga sama, kui mitte kehvem. Vastasseise ikkagi samuti on, mingis mõttes on see Anti-Flora Coalitioni värk isegi teretulnud.

        Aga olen alati oodanud vastusi sellele küsimusele nendelt, kes aktiivselt postitatavad Inglise liiga teema alla. Pubisse on kõik mihklid (not you, Uiboleht :P ) minema ManU, Arsenali, NUFCi, Leedsi vms mänge vaatama, aga staadionile ei viitsita end vedada. Wtf?

        Kommentaar


          #19
          Replying to Topic \'Miks käin/ei käi Meistriliiga mänge vaatamas?\'

          Ma olen Juxiga täiesti nõus. Jalkahuvi on meil tegelikult väga suur ,kui vaadata kas või selle järgi ,et igal õhtul on linn alates 21.30 -st pooltühi ja kõik vahivad vutti ja muust enam ei räägitagi. Aga Eesti jaljpalli kas kuidagi häbenetakse või põlatakse ära,kuradi kadakasakslased sellised:P .Omakaid vaatamas käia ei ole nagu prestiizhikas ja popp.
          Muidugi ei käi see kõikide inglise liiga fännide kohta aga mõned on küll oma arust friigid.
          Samas näiteks Mart Mardisalu ,keda paljud kiruvad,käib stabiilselt Eestikaid vaatamas .
          Ainuüksi selle eest-Respect!
          FCF Forever

          Kommentaar


            #20
            Replying to Topic \'Miks käin/ei käi Meis

            mina olen staadionil mänge vaatamas käind 99ast aastast ja proovin niikaua edasi käia kuni ma veel siinses elus eksisteerin.
            ilm pole mind kunagi seganud: olen vaadanud nii 30 kraadise palavusega, kui ka 5 kraadise külmusega, lume- ja vihmasajus, äikse ja tuulekeerisega...
            põhiliselt vaatan lootuse kodumänge, kuid olen käinud ka sillamäel ja veel teistes kohtades.
            kui raha on käin ka koondise mänge vaatamas.
            üldiselt madalamate liigade mänge on huvitavam vaadata, sest tulemust ei või iial ette teada ja sissepääs on ka tasuta.

            üldiselt ma ei mõista miks staadionitel nii vähe rahvast käib, kuigi tallinna piletihinnad tunduvad eesti kohta liiga kõrged.
            tell your mother, we are hooligans!

            Kommentaar


              #21
              Replying to Topic \'Miks käin/ei käi Meistriliiga mänge vaatamas?\'

              Originally posted by Martin


              Originally posted by zaz


              Piletihinnad peaks Tallinnas olema kõik enamvähem samal tasemel(Floral, Levadial 40 ja TVMKl 50 Eesti raha) Palju ka Tartus pileti eest küsitakse?
              10 krooni.
              Ma pole kyl kunagi piletit ostnud
              742617000027
              (sic)
              (515)
              MAGGOT

              Kommentaar


                #22
                Replying to Topic \'Miks käin/ei käi Meistriliiga mänge vaatamas?\'

                Originally posted by mg



                üldiselt ma ei mõista miks staadionitel nii vähe rahvast käib, kuigi tallinna piletihinnad tunduvad eesti kohta liiga kõrged.


                ei ole nad kallid ju tegelt midagi,oleks tasuta käiks ikka sama palju...

                Kommentaar


                  #23
                  Replying to Topic \'Miks käin/ei käi Meistriliiga mänge vaatamas?\'

                  Originally posted by Davids

                  Ma pole kyl kunagi piletit ostnud
                  Leidsid ka asja, millega uhkustada? Minu arust on see ikka häbiasi, kui ei raatsi isegi 10 krooksu eest Tartu jalgpalliklubi ja meeste mängu toetada.

                  Kommentaar


                    #24
                    Replying to Topic \'Miks käin/ei käi Meistriliiga mänge vaatamas?\'

                    Tema arvates on kanepi tõmbamine jne ka asi, mille üle uhkust tunda.
                    It\\\'s always better on holiday...

                    Kommentaar


                      #25
                      Replying to Topic \'Miks käin/ei käi Meistriliiga mänge vaatamas?\'

                      hmm, mäletan veel paari aasta tagust pärnu olukorda. Levadia tõusis meistriliigasse, esimese vooru oli Kalevi Staadion puupüsti täis. Siis aga juhtus jama, suuremad vennad hakkasid tütarklubi parimaid ära võtma, nii kahaneski publikuhuvi, sest ei suudetud enam vastastele korralikku vastupanu esitada. nüüd aga vaprus (end. levadia) süsteemidest eraldi ja paari hooaja jooksul loota pääsu uuesti meistriliigasse, sest noortes 86-89 on peale kasvamas väga andekas põlvkond ja seda eriti eesti rahvusest mängijate puhul.

                      mina näiteks veaks küll end staadionile kui kodulinnas näeks meistriliiga vutti, esiliiga tervise pallimisi näen niikuinii, sest peab pallipoisiks vahetevahel seal olema.

                      Kommentaar


                        #26
                        Replying to Topic \'Miks käin/ei käi Meistriliiga mänge vaatamas?\'

                        Eilne Flora Ja Minevikui mäng oli väga igav. Aga ilm oli ilus

                        Kommentaar


                          #27
                          Replying to Topic \'Miks käin/ei käi Meistriliiga mänge vaatamas?\'

                          Ei saa aru inimestest, kes eestikaid ei vaata ja samas ennast uhkelt jalkafänniks nimetab. Ma ei tea, kas olen äkki mina liiga vutihaige, aga minu jaoks on jalgpall osa elust ja sellepärast ma statal käingi. Taseme üle vingujatele: meil siin Eestis on just selline jalgpall nagu ta parasjagu on. Muud jalgpalli lihtsalt ei ole, võta või jäta.
                          Telekast näidatav vutt on hoopis midagi muud ja õiget staadioni hõngu ei asenda see iialgi...
                          Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

                          Kommentaar


                            #28
                            Replying to Topic \'Miks käin/ei käi Meistriliiga mänge vaatamas?\'

                            No see peab ikka puhta loll olema, kes jalgpalli vaatab vaid selle pärast, et seda jalgpalliks kutsutakse. Vaadatakse ikka sellist jalgpalli, mis pakub mänguilu, emotsioone, põnevust. Enamus meie meistriliiga mängudest seda kahjuks ei paku. On loomulikult erandeid.
                            Kui eelkirjutaja kommentaari vaimust lähtuda, siis võib ju öelda, et mis gurmaan see ikka on kes hanemaksa sööb aga hapu õunanässi ära põlgab

                            Kommentaar


                              #29
                              Replying to Topic \'Miks käin/ei käi Meistriliiga mänge vaatamas?\'

                              Õnneks on ju alati enne mängu teada, et just algav kohtumine pakub mänguilu, emotsioone ja põnevust.

                              Emotsioone ja põnevust võib pakkuda ka Eesti 5. liiga ning mänguilu (midaiganes see tähendab) leiab Meistriliigast piisavalt. Mänguilu võib küll siduda mängu kvaliteedi (tasemega), kuid kui vaadata näiteks kasvõi Kreeka koondist, siis taset oli seal küll piisavalt, aga seda hindamatut mänguilu ei paistnud eriti kuskilt.

                              Kui eelkirjutaja vaimust lähtuda, tuleb Eesti liiga eos tembeldada mõttetuks, kritiseerida mängu omadussõnadega, mille täpsel defineerimisel ilmselt hätta jäädaks.

                              Tase on tõesti kehv, ei vaidle vastu, aga see ei takista fänne mujal maailmas jalgpalli vaatamast. \"Gurmaan\" vaatab aastas Meistrite Liiga finaali ja aeg-ajalt suurturniire ning tippliigasid. Traditsioonidega jalgpalliriikides saadetaks sellised gurmaanid teadagi kuhu.
                              Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                              Kommentaar


                                #30
                                Replying to Topic \'Miks käin/ei käi Meistriliiga mänge vaatamas?\'

                                No ju ma olen siis ikka lootusetult haige...
                                Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X