320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Flora- Eesti meister!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Jah, Kulik on päris hea.

    Kuigi tegelt pole vist veel tiitel kindlustatud, kuna vaja veel mingi 4 punni noppida. Millegipärast aga ei näe põhjust miks neid punne ei peaks saama


    Orginally posted by Kosk

    Ja sina- chilli_bo-yo-caater-skuuter-tuuker ole siis levadia vänn edasi
    See oli hea
    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

    Kommentaar


      #17
      nonii...

      Tegelt võiks isegi õnnelik olla - Flora on ju nö. eestlaste klubi. Või kuidas?
      Praegu on Flora põhikooseisus 4 venkut - 36,36% kogu meeskonnast. Krt küll, Flora ainus eelis Levadia ja teiste vene klubide ees oligi minu silmis see, et seal olid eestlased. Kui nüüd veel mõni koondise mees maha müüakse ja mõni noor venelane juurde ostetakse, siis hakkan mina jälle Lootuse pooldajaks.

      Kommentaar


        #18
        ma sain jalle 3 venkut ehk 27.272727%

        Kommentaar


          #19
          mis te seletate et flora peab olema aint mingi eesti ülemrassi klubi.

          jalgpall on tiimimäng ja tuleb ühendada mõlema rahvuse head omadused. eestlastel on selleks südikus mis vajalik kaitsele orienteeritud mängjatele. samas kui venelased on jälle hea tehnikaga ning see tuleb jälle kasuks ründamisel.

          ja üldse mis te virisete flora fännid kindlustasite ju põhimõtteliselt meistritiitli.

          Kommentaar


            #20
            mina arvan et flora on endale meistritiitli taganud sest neil on vaja veel 4 punkti ja siis on asi päris kindel
            jürgen
            Jalgpallihaigla liige NR. 69

            Kommentaar


              #21
              weeeeee are the champions :-)))))))

              Kommentaar


                #22
                Orginally posted by Chobram

                weeeeee are the champions :-)))))))

                Skungid ei tule enam kunagi meistriks. Flora aga küll.
                Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

                Kommentaar


                  #23
                  Orginally posted by gaskoff

                  Tegelt võiks isegi õnnelik olla - Flora on ju nö. eestlaste klubi. Või kuidas?
                  Praegu on Flora põhikooseisus 4 venkut - 36,36% kogu meeskonnast. Krt küll, Flora ainus eelis Levadia ja teiste vene klubide ees oligi minu silmis see, et seal olid eestlased. Kui nüüd veel mõni koondise mees maha müüakse ja mõni noor venelane juurde ostetakse, siis hakkan mina jälle Lootuse pooldajaks.
                  Kuule, kammoon mees, Kuressaare ju puha eesti klubi.

                  Kommentaar


                    #24
                    Eesti meister 2002 - FC Flora

                    Ma ei tea kuidas seda nüüd öelda aga Flora võidab igal juhul; 1. Kuressaaret võidab kodus 100% 2. ja hooaja viimases mängus ka võõrsil Kohtla-Järve Lootust ja ülejäänusid kas võidab või tuleb viik. Ja Flora ei ole venelaste klubi, sest need kes seal on ilma kodakontsuseta ei tee veel neid venelasteks, nad on lihtsalt rahvusetud.
                    "The more we sweat in training, the less we bleed in battle"

                    http://runplus.wordpress.com

                    "Fitness is a battle, welcome to the front line"

                    Kommentaar


                      #25
                      Orginally posted by heikireb
                      Ja Flora ei ole venelaste klubi, sest need kes seal on ilma kodakontsuseta ei tee veel neid venelasteks, nad on lihtsalt rahvusetud.
                      Flora ei olegi VEEL venelaste klubi, kuid venelane on venelane hoolimata sellest, mis kodakondsusest ta on. Samamoodi nagu eestlane on eestlane. Vene ajal pidasime me ka ennast eestlasteks, mitte nõukoguliitlasteks.

                      Mul ei ole midagi venelaste vastu, kuid eestlased meeldivad mulle rohkem. Üldjuhul.

                      Kommentaar


                        #26
                        Peab leppima et fc flora on meister kuid ikkagist levadia on parem kui fc flora.See hooaeg ei ole muidugi kõige paremini läinud.

                        Kommentaar


                          #27
                          Orginally posted by Ramm

                          Peab leppima et fc flora on meister kuid ikkagist levadia on parem kui fc flora.See hooaeg ei ole muidugi kõige paremini läinud.

                          Kuule mees, kust august see Levadia parem on?
                          1. Flora on tabelis ikka kõvasti ees ja juba meistritiitli kindlusanud.
                          2. Omavahelised mängud on KÕIK Flora kasuks.
                          Nii et, kulla mees, palun põhjenda öeldut.
                          Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

                          Kommentaar


                            #28
                            venelaste klubisid on eestis juba ammust ajast palju
                            hea kui on mõned sellised põlised eesti klubid nagu emmaste elva kuressaare jne kuigi kas kuressaares mingi hooaeg grusiin ei mänginud
                            jürgen
                            Jalgpallihaigla liige NR. 69

                            Kommentaar


                              #29
                              Orginally posted by Ramm

                              Peab leppima et fc flora on meister kuid ikkagist levadia on parem kui fc flora.See hooaeg ei ole muidugi kõige paremini läinud.
                              Sa oled samasugune vend, nagu viimasel mängul paar "vana kooli" Levadia toetajat, kes kogu mängu jahusid, et Levadia on järgmisel 4 aastal Eesti meister ja Flora võidab tänavu vaid tänu sellele, et Pohlak on kohtunikud ära ostnud jna. Idioodid ütlen ma!
                              Jube Tige Kala

                              Kommentaar


                                #30
                                Asjatundjad. Millal te esimest korda Kadriorus käisite, mingi eelmine aasta niikuinii.
                                i don\\\'t want cos i just get

                                Kommentaar

                                Working...
                                X