320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

EMV 2005

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Vastus teemale \'EMV 2005\'

    Ilmselt mitte selle teema jutt, aga tolle oma siiski
    www.jalgpall.ee
    http://www.last.fm/user/lennartk

    Kommentaar


      #47
      Vastus teemale \'EMV 2005\'

      nagu Sten Kaldma ytls\"Eestis peab mesitriliiga võimalikult kaua kestma\"

      Kommentaar


        #48
        Vastus teemale \'EMV 2005\'

        estfoorball.ee kirjutab suhteliselt pessimistliku artikli järgmisest hooajast. väidetud on et kõrgemasse seltskonda tõusmiseks ei ole enamus meeskondi üldse valmis. Et esiliiga tõusjatest on vaid Tammeka valmis ja esiliigasse tõusjatest vaid Kalev. Ilmselt on sel ka tõepõhi all. Sest ei ole Dünamo valmis kõrgliigas mängima, ega tegelikult ka Lootus seal jätkama. Ei saagi aru miks nad üldse üleminekumänge peavad. Kummalgi ei ole tulevikust selget nägemust.

        Kommentaar


          #49
          Vastus teemale \'EMV 2005\'

          Algselt postitas Amadeus


          estfoorball.ee kirjutab suhteliselt pessimistliku artikli järgmisest hooajast. väidetud on et kõrgemasse seltskonda tõusmiseks ei ole enamus meeskondi üldse valmis. Et esiliiga tõusjatest on vaid Tammeka valmis ja esiliigasse tõusjatest vaid Kalev. Ilmselt on sel ka tõepõhi all. Sest ei ole Dünamo valmis kõrgliigas mängima, ega tegelikult ka Lootus seal jätkama. Ei saagi aru miks nad üldse üleminekumänge peavad. Kummalgi ei ole tulevikust selget nägemust.
          Peab neile külla minema ja ütlema: \"Mehed, võtke ennast kokku!\"
          \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

          Kommentaar


            #50
            Vastus teemale \'EMV 2005\'

            loodame et varsti ei ole sellist jama nagu kossu kus vahepeal on päris jama et kõrgliigasse meeskondi meelitada sest jah kõrgliigas on ikka kulutused ikka kõvasti suurenad kui seda esiliigas
            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
            Ott Järvela

            Kommentaar


              #51
              Vastus teemale \'EMV 2005\'

              EJL võix Meistriliiga parimatele mingid auhinnarahad välja panna ning osalemise eest mitte raha küsima. Klubide finantsseis paraneks ning liiga muutuks atraktiivsemaks.
              Mul muidugi hea öelda, aga Euroopas käib asi niimoodi.

              Kommentaar


                #52
                Vastus teemale \'EMV 2005\'

                Oot, valgusta mind lähemalt, et mismoodi see asi seal Euroopas käib. Liigavõitja saab auhinnarahana tagasi 0.1% oma aastaeelarvest? Pole küll kuulnud, et kuskil klubide majandamiseks kuluvaid rahasummasid arvesse võttes märkimisväärset auhinnaraha makstakse. Reeglina on ikka tegemist proportsionaalselt väga väikeste summadega.
                Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                Kommentaar


                  #53
                  Vastus teemale \'EMV 2005\'

                  Mitte 0.1% eelarvest, vaid kindel auhinnaraha. Näiteks Premier League võitmise eest saab, mitte just ülipalju, aga peaaegu sama palju kui Champions League võidu eest.
                  Mida ma öelda tahan, on et Eesti klubidele on kulukas ML osalemine. EJL ju nõuab kindlat osavõtumaksu, aga võitjale ei maksa sentigi.

                  Kommentaar


                    #54
                    Vastus teemale \'EMV 2005\'

                    Võitja pidi minu teada mingi 3 milli saama?
                    Rolf Rüssmann: Wenn wir hier nicht gewinnen, dann treten wir ihnen wenigstens den Rasen kaputt.

                    http://lisaaeg.wordpress.com

                    Kommentaar


                      #55
                      Vastus teemale \'EMV 2005\'

                      Algselt postitas raido


                      Mitte 0.1% eelarvest, vaid kindel auhinnaraha. Näiteks Premier League võitmise eest saab, mitte just ülipalju, aga peaaegu sama palju kui Champions League võidu eest.
                      Mida ma öelda tahan, on et Eesti klubidele on kulukas ML osalemine. EJL ju nõuab kindlat osavõtumaksu, aga võitjale ei maksa sentigi.
                      Sa ei saanud mu mõttest aru. Ma mõtlesingi kindlat raha, mis kahjuks moodustab vaid väga väikese osa meistriks tulnud klubi eelarvest. Liitude auhinnaraha ei saa kunagi olla klubide jaoks motivatsioon, juba sel lihtsal põhjusel, et summad, mida oleks võimalik välja käia, on liiga väikesed.
                      Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                      Kommentaar


                        #56
                        Vastus teemale \'EMV 2005\'

                        premeir liiga võitja saab kuskil 10 milli naele kanti raha ja isegi manu ja chelsea sugustele rahajõmmidele on see siiski suht suur kogus raha

                        Kommentaar


                          #57
                          Vastus teemale \'EMV 2005\'

                          Eesti liiga kontekstis, kus EJL niigi rahapuuduses, on arvestatavate summade väljakäimine nii ehk naa kauge tulevik. Kuigi £10m on ka Inglise liigas suur summa, siis paljukest ta ikka pururikkaid satse mõjutab ja liigat atraktiivsemaks muudab. Põhisummad tulevad nagunii mujalt.
                          Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                          Kommentaar


                            #58
                            Vastus teemale \'EMV 2005\'

                            Kui juba rahast jutt siis lihtsalt kõrvalpõikkena. See ei puuduta küll otseselt Meistriliigat aga ikkagi!
                            Eesti Jalgpalli Liit toetab ,finantseerib osaliselt ,üle Eesti rajatavaid staadione .Minu arusaamist mööda kulub sellisele tegevusele ikka miljoneid . Jalgpalliklubid peavad põhiliselt ise endile kodu rajama OK! Kohalikud omavalitsused ka nats aitavad aga põhiliselt ikka ise ja EJl -i abiga.
                            Kui palju aga EKL (Eesti korvpalli liit) ,EVL(Võrkpalli liit jne) pappi välja on käinud kõikide nende uhkete hallide ehitamiseks ,mis üle riigi viimaste aastatega on kerkinud? Vastus on -mitte sentigi!!! Ja riigi rahaline toetus on hetkel ikka veel korvpalli kasuks,kuigi harrastajate hulgalt oleme juba neist ees. Kaua kestab selline ebavõrdne suhtumine? Millal hakkavad spordihallidega võrdselt ka puht-jalgpallistaadionid(mitte jooksuradadega) kerkima.
                            Mõelgem ,kui palju saaks EJL selle raha eest noori jalgpalli juurde tuua ja kandepinda laiendada.
                            Täitsa teemast mööda küll aga ....
                            FCF Forever

                            Kommentaar


                              #59
                              Vastus teemale \'EMV 2005\'

                              Algselt postitas ROOTSI KUNN
                              Kaua kestab selline ebavõrdne suhtumine? Millal hakkavad spordihallidega võrdselt ka puht-jalgpallistaadionid(mitte jooksuradadega) kerkima.
                              Mõelgem ,kui palju saaks EJL selle raha eest noori jalgpalli juurde tuua ja kandepinda laiendada.
                              Täitsa teemast mööda küll aga ....
                              Ma ei taha küll halvasti öelda, kuid mõtle ehk korra mitu kooli oleks saanud endale korralikud jalgpallistaadionid, kui riik poleks Florale staadioni ehitamiseks raha andud ja selle koolistaadionitele suunanud.

                              Vihje - Tartu Miina Härma Gümnaasiumile läks 2000 ruutmeetrine 33 millimeetrise tehismuruga plats koos paigaldustöödega maksma 340 tuhat krooni. Nüüd jaga see summa sellega, mille LeCoq sai. Vastav viide kah.

                              Natuke niru pole viriseda või mis?
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                #60
                                Vastus teemale \'EMV 2005\'

                                ka teemast mööda.
                                Tore kui selliseid väikseid platse tekib,saab talvel trenni teha ja sobib ideaalselt sõprusmängudeks 7 vs 7
                                INTER ARMA CARITAS

                                Kommentaar

                                Working...
                                X