320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti klubid Eurosarjades

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Vastus teemale \'Eesti klubid Eurosarjades\'

    Algselt postitas Drogba




    Kuressaare ega Tammeka mängi kumbgi eurosarjas, eurosarjas välismaa klubid, pilet kallim, ma arvan.
    Aga meistriliiga mängudel on ka floral,levadial ja tvmkl lapse pilet 25 ja täiskasvanud 50.Nu kui oleks valida kas minna 25 krooni eest või 5 krooni eest staadionile siis igaüks läheks ju 5 krooni eest,kui vaid võimalik oleks.

    Kommentaar


      #32
      Vastus teemale \'Eesti klubid Eurosarjades\'

      Keegi teab palju dünamo kodumängu pilet on?

      Kommentaar


        #33
        Vastus teemale \'Eesti klubid Eurosarjades\'

        Aga TVMK uefa cupi mängule said õpilased ja üliõpilased 50 eekuga. Mis on täiesti normaalne. Kui tulla mujalt tallinna mängu vaatama siis 100 või 150 eeku eest + kallis sõit ei ole küll eriti majanduslik vaatama tulla.
        pall on ümmargune

        Kommentaar


          #34
          Vastus teemale \'Eesti klubid Eurosarjades\'

          Jalgpalli vaatamas käimine ei ole üle üldse tavaliselt eriti kasulik majanduslikult.

          Kommentaar


            #35
            Vastus teemale \'Eesti klubid Eurosarjades\'

            Algselt postitas TonZo


            No krt miks Flora ja teite eesti klubide eurosarja piletihind on nii kallis, 100 eeku, mõttetu, nii nõrga taseme juures, portugali kohtumisele pääses vaid nati kallimalt,aga seal oli ka mida vaadata, ... mina põhimõtteliselt ei lähe, ei ole nii rikas , üliõpilane on vaene... oleks 50 eeku läheks kindlalt ja ma arvan et rahvast oleks ka palju rohkem. Sama kehtib eestoi meistriliiga kohta, miks kallid piletid ja siis vingutakse et vähe rahvast käib, vanasti oli koik tasuta ja rahvast oli sittaks, EJL juhivad idid
            Mis on EJLil seost Eesti Meistriliiga piletihindadega? Neid määravad ju klubid

            Kommentaar


              #36
              Vastus teemale \'Eesti klubid Eurosarjades\'

              Mulle ka natukene arusaamatu- TVMK mängule sai õpilane (ja ka üliõpilane ) 50EEKuga, siin hinnad teised... Paneb lausa mõtlema... kuu lõpp ja rahadega on niigi nii nagu ta on, aga õllet tahaks ka enne mängu manustada... ennem vist tuleb tänast liigamängu TVMKga vaatama minna...
              keegi kukub siin veel kunagi nii kõrgelt, et nälgib tee peal surnuks....

              Kommentaar


                #37
                Vastus teemale \'Eesti klubid Eurosarjades\'

                Ausaltoeldes on pisut uskumatu nende mangude tulemusi nuud praegu lugeda... positiivne ullatus oli igatahes. Eaea. Ehk suudetakse ka valjavoideldud haid seise teistes kohtumistes kaitsta ja edasipaasuks jargmisse ringi realiseerida.

                Kommentaar


                  #38
                  Vastus teemale \'Eesti klubid Eurosarjades\'

                  Algselt postitas TonZo


                  No krt miks Flora ja teite eesti klubide eurosarja piletihind on nii kallis, 100 eeku, mõttetu, nii nõrga taseme juures, portugali kohtumisele pääses vaid nati kallimalt,aga seal oli ka mida vaadata, ... mina põhimõtteliselt ei lähe, ei ole nii rikas , üliõpilane on vaene... oleks 50 eeku läheks kindlalt ja ma arvan et rahvast oleks ka palju rohkem. Sama kehtib eestoi meistriliiga kohta, miks kallid piletid ja siis vingutakse et vähe rahvast käib, vanasti oli koik tasuta ja rahvast oli sittaks, EJL juhivad idid
                  Imestagem veel, miks rahvast see asi ei tõmba. Eufoorias kirjutas siin mõni poolehoidja, et toome pool staadionit kodumänguks täis! No see oleks küll utoopiline. Soti eest mängu vaadata, st. sellist mängu vaadata on natukene kallis. Loomulikult lähen kohale, mis mul üle jääb, aga tavainimesele on see hinnapoliitika natukene üle.

                  Piletihinna kalliduse suhtes on peamine küsimärk ka see, et natukene raha juurde panna saab igaüks lunastada endale juba Eesti rahvuskoondise mängu pileti, mis on tunduvalt kõvem sõna, kui antud mäng.

                  Samas, saame hakkama!

                  Kommentaar


                    #39
                    Vastus teemale \'Eesti klubid Eurosarjades\'

                    Alati pole raha kõige tähtsam.Peaasi,et näeks ilusat jalgpalli.Nu tegelt mina ei osta pileteid enda vaid vanemate raha eest.

                    Kommentaar


                      #40
                      Vastus teemale \'Eesti klubid Eurosarjades\'

                      kes tartust flora mängule lähevad
                      kui eesti olümpia mängudelt ühtegi medalit ei saa,ei tulegi ma enam eestisse tagasi vaid lähen hakkan mongoolias ränd jalgpalli treeneriks ja esimene keda oma meeskonda soovin on puujalg ott reinumäe ja marko kristal ning kohalik talent shingis khan ja tema tädi poeg oliver khan.

                      Kommentaar


                        #41
                        Vastus teemale \'Eesti klubid Eurosarjades\'

                        Algselt postitas arvaja


                        Keegi teab palju dünamo kodumängu pilet on?
                        Viisteist eeku.
                        Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

                        Kommentaar

                        Working...
                        X