320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Miks ei ole publikut Eestikatel

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Miks ei ole publikut Eestikatel\'

    ma ise olen käinud kyll vaatamas päris palju mänge aga kuna hetkel olen soomes siis kahjuks ei saa enam mänge vaatamas käia.ja kuna ma eestis elan ka sellises kohas kus ei ole yhtegi körgliiga meeskonda lähedal siis päris raske see on.
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Miks ei ole publikut Eestikatel\'

      Algselt postitas budulojus
      ja kuna ma eestis elan ka sellises kohas kus ei ole yhtegi körgliiga meeskonda lähedal siis päris raske see on.
      Ei ole argument!
      Algselt postitas tank
      Õige! Eesti meistrikate vähene publikuhuvi on ilmselgelt tingitud sellest, et siin ei mängi piisavalt habemega naisi, siiami kaksikuid ja kahe näoga mehi.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Miks ei ole publikut Eestikatel\'

        Mulle küll tundus, et TVMK mängul oli rohkem kui 450 pealtvaatajat ja Flora mängul selgelt vähem kui 450 pealtvaatajat.
        Algselt postitas tank
        Õige! Eesti meistrikate vähene publikuhuvi on ilmselgelt tingitud sellest, et siin ei mängi piisavalt habemega naisi, siiami kaksikuid ja kahe näoga mehi.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Miks ei ole publikut Eestikatel\'

          Flora mängu 450 pealtvaatajat on selge liialdus, hea kui üle paarisaja oli. Ikka väga vähe rahvast oli
          JK Tallinna Kalev Meistriliigasse!!

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Miks ei ole publikut Eestikatel\'

            kui keegi peaks kuskil korraldama kõige halvemini reklaamitud toote/teenuse konkursi, tuleks hakata Indrekul otsima enesle pükstepressijat, sest auhinnakarika järele oleks minek kindel. Tegelikult on see piinlik. ega see eesti jalgpall nüüd nii viletsa tasemega ka ei ole, et seda kõike salaja tuleks toimetada. praegu jääb mulje, nagu oleks jalgpalli liit korralikust perest pärit jõukas nooruk, kes oma kallimale on altari ette minnes paberikoti pähe tõmmanud, et keegi sugulastest OMETI teada ei
            saaks, millise ebardiga noorsand naitub.
            või arvab alaliit siiski nii?
            14. september 2006, Tallinn

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Miks ei ole publikut Eestikatel\'

              Algselt postitas budulojus


              tänastes esineliku mängudes kumbaski oli ainult 450 pealtvaatajat,kui juba sellised vastasseisud rahvast staadionitele ei tömba siis pole siin millegist rääkida
              Eesti liigas on ju 450 täitsa hea number. Hooaja alguses olid numbrid veel väiksemad.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Miks ei ole publikut Eestikatel\'

                Algselt postitas nööbik


                Ma ei imesta üldse. Lihtkodanik, kes pole jalka fännina sündind ei teagi ju üldse, et mingid mängud kuskil on. Kuulda on hiljem ainult mängude tulemustest, kuid enne mänge - nende toimumise jms kohta - nitševoo. Kust see huvi sis peaks tekkima mängule minna?
                See on tõesti selle asja juures kõige kurvem, et ei tehta mitte mingit reklaami. Isegi koondise mängude eel on täielik vaikus. Ainult spordiuudistest kuuleb, aga korvpalli mänge, nii liiga kui koondise ja näiteks kergejõustikku reklaamitakse ka plakatitel.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Miks ei ole publikut Eestikatel\'

                  Olen näinud ka jalgpalli reklaame Õhtulehes, aga need on ka ainult mingite tähtsamate mängde eel, kus kohtuvad Flora-Levadia vms.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Miks ei ole publikut Eestikatel\'

                    Algselt postitas zidane_5


                    Olen näinud ka jalgpalli reklaame Õhtulehes, aga need on ka ainult mingite tähtsamate mängde eel, kus kohtuvad Flora-Levadia vms.
                    on olnud üksikud. praegu näeb pikemat aega reklaami, millel Levadia kutsub lapsi tasuta vaatama kuidas nad Flora onudega mängivad.
                    14. september 2006, Tallinn

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Miks ei ole publikut Eestikatel\'

                      kõige rohkem käib tammeka mängudel
                      keskmiselt 500 ja rohkem

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Miks ei ole publikut Eestikatel\'

                        Algselt postitas budulojus


                        tänastes esineliku mängudes kumbaski oli ainult 450 pealtvaatajat,kui juba sellised vastasseisud rahvast staadionitele ei tömba siis pole siin millegist rääkida
                        Hala, viu viu viu, hala, hala, hala, vingumine, viu, viu, viu jne.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Miks ei ole publikut Eestikatel\'

                          äkki asi ka natuke lihtsalt selles, et eestlasi on vähe??? ja oleks ka natuke liig loota, et kõigile meeldib jalgpall. aga üldiselt, milleks vinguda publikuhuvi puudumise ja -vähesuse üle...need, kes tahavad ja on asjast tõsiselt huvitet need ka kohale lähevad
                          Jalgpallihaigla liige

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Miks ei ole publikut Eestikatel\'

                            Algselt postitas nööbik

                            ...Lihtkodanik, kes pole jalka fännina sündind...
                            näita mulle kodanikku kes on kohe sellest hetkest, kui ta pea putsist välja pistab jalkafänn

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Miks ei ole publikut Eestikatel\'

                              Algselt postitas eston maravilha


                              Algselt postitas nööbik

                              ...Lihtkodanik, kes pole jalka fännina sündind...
                              näita mulle kodanikku kes on kohe sellest hetkest, kui ta pea putsist välja pistab jalkafänn
                              Ära ülbitse...neeger...sinu jaoks on see karneval...neeger...
                              Money talks BS walks..

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Miks ei ole publikut Eestikatel\'

                                sinu jaoks kirjutatakse lahku

                                Kommentaar

                                Working...
                                X