320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Miks ei ole publikut Eestikatel

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kui hulluks ei hakka minema, siis ennem oli siin eika postitus, millele vastan

    Algselt postitas zaz Vaata postitust
    no fakk! :S kui tegelt kaa nii on, siis järgmine hooaeg ma luban, et mina ei tule ühelegi FC Flora kodumängule :S (jeah, pole ilmselt just kõige suurem kahju, eksole )
    olgem kristlased, vabandused on esitatud

    Kommentaar


      Heh, ei, sa ei ole hull. Ma mõtlesin, et mis ma ikka torgin. Seda "Pohlak on paha" juttu tuleb Budulojuselt niigi palju

      Kommentaar


        A võta näpust Polegi selline tüüüpiline buduka stiilis kiunumine
        olgem kristlased, vabandused on esitatud

        Kommentaar


          4 meistriliiga, 1 esiliiga
          "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
          www.facebook.com/jkkalju

          Kommentaar


            Algselt postitas norsk Vaata postitust
            Mina neljaga.
            nõrk!!
            alati peab suutma paremini.

            Kommentaar


              3x ML ja 3x EL

              Kommentaar


                ma käisin ka laupäeval siis esmakordselt see aasta staadionil tammekat vaatamas
                ja kurat, kui teed poleks saand osta vahepeal, siis oleks ikka päris perses olnud
                õnneks ei jäänd uuesti haigeks ja järgmised voorud toimuvad juba soojemal ajal
                tell your mother, we are hooligans!

                Kommentaar


                  5 Meistriliiga ja Superkarikas.
                  FC Flora

                  Kommentaar


                    Algselt postitas mg Vaata postitust
                    ma käisin ka laupäeval siis esmakordselt see aasta staadionil tammekat vaatamas
                    ja kurat, kui teed poleks saand osta vahepeal, siis oleks ikka päris perses olnud
                    õnneks ei jäänd uuesti haigeks ja järgmised voorud toimuvad juba soojemal ajal
                    Laupäeval oli veel väga hea ilm, kui võrrelda sellega, mis tingimustes teisipäevane mäng toimus.

                    Aga üldiselt oli Tammeka mängul tore näha, et nad toitlustuse sel aastal lõpuks püsti said, väga hea valik oli ning normid hinnad.
                    "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                    RocknRolla (2008)

                    Kommentaar


                      Hetkel, ohtuleht.ee hääletus ja seal näeb ilusti kes läheb kossu pigem vaatama ja kes jalkat.. see vist näitab seda, et ilmad loevad.

                      Kommentaar


                        Vaatasin, et tänase vooru mängul Narva Trans - Viljandi tulevik oli 30 pealtvaatajat!! Mis küll Ida-Virumaal toimub?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas -Raul- Vaata postitust
                          Vaatasin, et tänase vooru mängul Narva Trans - Viljandi tulevik oli 30 pealtvaatajat!! Mis küll Ida-Virumaal toimub?
                          tegelikult oli seal ikka 100 või isegi rohkem pealtvaatajat, ka aia taha kogunes arvestatav publik. ei tea, kust see arv siis saadi. sest pileteid seal ei müüdud (vähemalt meile, Tuleviku atribuutikaga poolehoidjatele), kava ei jagatud ja eesti-brasiilia mängu piletit ei loositud.
                          selel peale küsiks ka, et mis toimub???
                          Viljandi Tulevik on meie endi kätes!

                          Kommentaar


                            Siis peab vaatama, kes seal mängul komissariks oli? Eks ta oskab siis ainult 30.i lugeda.

                            Kommentaar


                              ja pealegi toimus mäng kuskil ahtmes..

                              Kommentaar


                                Trans-Tulevik mängul ei olnud tõepoolest mitte mingil juhul alla 100 pealtvaataja.See näitab,et need inimeste arvud on täiesti ebausaldusväärsed.Igatahes täielik ulme.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X