320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti kohtunikud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas SunWolf Vaata postitust

    Mulle endake isegi meeldiks, kui kõik otsused lagetaks peakohtunik ning VARi seltskonnal oleks vaid nõuandev osa, Paraku on nii meil kui mujal maailmas valdavalt nii, et peakohtunik usaldab VARi toast öeldut, pilti jookseb vaatama vaid siis kui VAR on hädas. Kuna mul ei ole kohtunikupabererid seega ma ei võta ka väita kui paljud Eesti kohtunikud on kehtivaid reeglid endale selgeks teinud või kui paljudel neist on otsustes lahmimist või koguni kallutatust nagu Levadia prillidega tüübid üritavad mängujärgselt viriseda. Nagu ma eelmises postituses kirjutasin, vandenõuteooriad ei minu rida.

    Kui Eesti Jalgpalli Liidu Kohtunike osakonna juhataja ikkagi ütleb, et värav ei oleks pidanud lugema... Mingi autoriteet või? Miks ma ei peaks arvama, et oma tööga mitte saavate kohtunike osakonna juhataja ise ei saa oma tööga hakkama. Selle osakonnajuhataja mökitamise asemel tahaks hoopis kuulda VARi kohtunike selgitust selle kohta miks nad peakohtunikele just sellise otsuse edastasid. Kui aga on nii, et mängu teenindanud kohtunikel on keelatud oma otsuseid kommenteerida, siis tuleb lugeda lugu lõpetatuks ning osakonnajuhataja hoidku samuti madalat profiili - kõik mängu jooksul langetatud kohtunike otsused vastasid jalgpalli reeglitele

    Ei taha küll Levadia fännidele soola haavale raputada aga mina oleks samuti värava tühistanud. Kerisin tükk aega pilti erinevatel kiirustel edasi-tagasi ja nägi iga kord Peetsoni käepuutes tahtlikust nagu ka VAR. Värava ära lugemine oleks Vaprusele liiga tegemine.

    mulle meeldiks, kui sa siukest sitta ei ajaks

    Kommentaar


      Algselt postitas vanafänn Vaata postitust

      Iga lausega midagi lollimat, hetkel ju fakt on see, et VAR kohtunik ruumis ei mõistnud reegleid õigesti ja seda on mitmest allikast kinnitatud. Mis sa tahad ka Aivari kaisutuse osaliseks saada või mis paska sa ajad?
      Oledki sündinud idioodiks või Levadia prillid ei lase adekvaatne olla? Kas raskusi paarist minu kirjutatud lausest aru saada? Mis seos peaks mul mingi 'aivariga' olema? Kui aga jutt käib Pohlakust siis ootan ja loodan, et mees kaob veel minu elu jooksul EJL juurest nii kaugele kui võimalik. Aga paistab, et levale ja nende fännidele tuli karma paari aasta tagust võlga tagasi nõutama. Ei meeldigi enam või?

      Kommentaar


        Algselt postitas SunWolf Vaata postitust

        Oledki sündinud idioodiks või Levadia prillid ei lase adekvaatne olla? Kas raskusi paarist minu kirjutatud lausest aru saada? Mis seos peaks mul mingi 'aivariga' olema? Kui aga jutt käib Pohlakust siis ootan ja loodan, et mees kaob veel minu elu jooksul EJL juurest nii kaugele kui võimalik. Aga paistab, et levale ja nende fännidele tuli aiVAR paari aasta tagust võlga tagasi nõutama. Ei meeldigi enam või?
        fixed

        Kommentaar


          Algselt postitas SunWolf Vaata postitust

          Oledki sündinud idioodiks või Levadia prillid ei lase adekvaatne olla? Kas raskusi paarist minu kirjutatud lausest aru saada? Mis seos peaks mul mingi 'aivariga' olema? Kui aga jutt käib Pohlakust siis ootan ja loodan, et mees kaob veel minu elu jooksul EJL juurest nii kaugele kui võimalik. Aga paistab, et levale ja nende fännidele tuli karma paari aasta tagust võlga tagasi nõutama. Ei meeldigi enam või?
          Sa oledki puhas harilik eesti jobu lihtsalt. Sa kirjutad vastused täiesti mõistmatu nurga alt ja siis väidad et teised on tondid.

          Koomiline aga toimiv viis kuidas vastata- nii kahjuks on teinud valitsus paar kuud, EJL mõned aastad ja päikesehunt viimase kahe tunni jooksul.

          Kommentaar


            Tallinna FCI Levadia saatis 2. novembri õhtul Eesti Jalgpalli Liidule Premium liiga mängu Tallinna FCI Levadia - Pärnu JK Vaprus kohta protesti, et "selgitada olukorda", "õigluse taastamiseks uurida neid episoode", "hinnata kohtunikebrigaadi tegevust" ja "võtta vastutusele mängu FCI Levadia - Pärnu JK Vaprus kohtunikud".


            Käsi on juhuslik v mitte ei ole faktilik. Sitt seletus EJLilt kus eksinud kohtuniku olukorda selgitavad ise eksides. FANTAST.
            Je suis Nasfal

            Kommentaar


              Algselt postitas vanafänn Vaata postitust

              Sa oledki puhas harilik eesti jobu lihtsalt. Sa kirjutad vastused täiesti mõistmatu nurga alt ja siis väidad et teised on tondid.

              Koomiline aga toimiv viis kuidas vastata- nii kahjuks on teinud valitsus paar kuud, EJL mõned aastad ja päikesehunt viimase kahe tunni jooksul.
              Ma varutan nii nagu heaks arvan, oma arvamuse esitamiseks luba avalikus foorumis taotlema ei pea sinult küsima..Kui inimese 'teise nurga alt' arutluse mõistmine käib üle jõu, siis ära sekku. sellesse. Tõllakaid, kes väidavad, et kohtunikud eksisid 'avari' käsul, et Levadiale ära teha on SN kommentaarium niigi täis. Ja nüüd kao mu sabast ära, oled mu ära tüüdanud.

              Kommentaar


                SN võiks mängu teenindanud kohtunikud ja VARi mehed üles otsida ja neilt endilt küsida, miks nad sellised otsused langetasid. Miks nemad 'ei näinud' Peetsoni loomuliku asendiga käest rikošetti meeskonnakaaslasele vaid pidasid seda käega tehtud sööduks. Ei tahtnud näha? Palli põrge vastu kätt kujuneski sööduks? Lihtsalt ei olnud õige otsuse langetamiseks paremat kaamerapilti võtta?

                Kommentaar


                  Algselt postitas SunWolf Vaata postitust

                  Ma varutan nii nagu heaks arvan, oma arvamuse esitamiseks luba avalikus foorumis taotlema ei pea sinult küsima..Kui inimese 'teise nurga alt' arutluse mõistmine käib üle jõu, siis ära sekku. sellesse. Tõllakaid, kes väidavad, et kohtunikud eksisid 'avari' käsul, et Levadiale ära teha on SN kommentaarium niigi täis. Ja nüüd kao mu sabast ära, oled mu ära tüüdanud.
                  Polegi ju öelnud, et aivari tõttu võeti värav ära, tõin selgelt välja et kohtunikul polnud aimu reeglist ning pakkusin välja talle ka aastast pausi, et saaks reeglitega end kurssi viia.

                  Muidu toetan seda järgmist postitust sinu poolt, et VAR võiks enda seisukohta selgitada aga no mis neil enam suurt öelda on? Kõige rohkem häirib, et peale Külljastineni vea tunnistamist on härra siiski määratud mängule vilistama. Kui tegemist oleks kuskil hooaja alguse-keskel mänguga siis vast mõistaks. Aga teha sellisel hetkel, selline kala kõrvaltvaatajana näitab täieliku pädematust vilistada ja hinnata mänge nii tähtsal hetkel.

                  Hetkel EJL põleb enne jõule säraküünlana ja detsembris näeb äkki ilutulestiku ka.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas SunWolf Vaata postitust

                    Ei taha küll Levadia fännidele soola haavale raputada aga mina oleks samuti värava tühistanud. Kerisin tükk aega pilti erinevatel kiirustel edasi-tagasi ja nägi iga kord Peetsoni käepuutes tahtlikust nagu ka VAR. Värava ära lugemine oleks Vaprusele liiga tegemine.

                    Lisaks, eelnevalt hüppas Ainsalu õhuvõitlust võitvale Limbergile selga/kuklasse. Mo meelest reeglite järgi selga hüppamine pole kehamäng. Või nüüd järsku on? Uued reeglid ehk? Selgitake võhikule.

                    Kommentaar


                      Kalevi mängus, miks kohtunik ei lasknud olulisi rünnakuid lõpuni mängida? VAR oleks saanud tühistada, kui oleks värav tulnud. Väga jabur tundus eriti see Šapovalovi särgi sikutamine. Miks seda oli vaja vilistada?

                      Kommentaar


                        Kalevi saadud pennal oli ka väga vahva
                        Je suis Nasfal

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Supelman Vaata postitust
                          Kõige naljakam on see, et mängu näinud teavad rääkida, et kohtunikud tegid hea partii. Aga noh, meie foorumis on tegelikult päris eksperdid
                          Elagu hädaldamine, kõik on pees
                          https://sport.delfi.ee/artikkel/1202...ee-polnud-mina

                          Kommentaar


                            Sellised need foorumi targutajad on (Supelman), õnneks kohtunik veidi teisest puust tehtud.

                            Kommentaar


                              Tekkis üleüldine küsimus VAR osas peale seda üles-alla hooaega. Palju eksimusi tehti enne VARi ja palju peale seda (kohtunike poolt)?

                              Mul on tekkinud tunne, et VAR rohkem toob esile kohtunike vigasid, kuid proportsionaalselt läbi hooaja on neid sama palju.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas vanafänn Vaata postitust
                                Tekkis üleüldine küsimus VAR osas peale seda üles-alla hooaega. Palju eksimusi tehti enne VARi ja palju peale seda (kohtunike poolt)?

                                Mul on tekkinud tunne, et VAR rohkem toob esile kohtunike vigasid, kuid proportsionaalselt läbi hooaja on neid sama palju.
                                Kohtunikud ei jaga endiselt midagi ja VAR teeb asja ainult hullemaks! Või: kohtunike töö on paranenud, aga VAR toob ka eksimused selgemini välja? Emotsioonide ja statistika vahele mahuvad 36 vooru jagu Premium liiga mänge, videokohtunike debüütaasta, hulk häid ja paraku ka peotäis halbu otsuseid ning kokkuvõttes õppimisaeg, millest vilju annab lõigata juba märtsis, kui uus hooaeg jälle käima lükatakse.


                                Siin artiklis on kogu statistika olemas. Lühidalt: 2023. aasta oli Premium liigas kohtunike otsuste täpsuse järgi parim hooaeg.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X