320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti kohtunikud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tarukoom ikka vilistab veel?
    Ta on ju loll kui puupulk...
    INTER ARMA CARITAS

    Kommentaar


      Algselt postitas elx Vaata postitust
      Enamus väravavahte ootab sedasi kasti nurgas, kui vaja mänguaega venitada. Siinkohal loodan, et Kalju on oma eelmisest nädalast midagi õppinud ning täna enam sama viga ei korda.
      Kümnendal minutil on väga õige aega hakata venitama

      Kommentaar


        Algselt postitas pallimees Vaata postitust
        Kümnendal minutil on väga õige aega hakata venitama
        nagu videost näha, seda tehti pealegi Kuressaare Levadia vastu võib 0:0-i juba avavilest peale hoidma hakata.
        BVB - Vaprus

        Kommentaar


          Algselt postitas PraS Vaata postitust
          Mul on üks küsimus. Kas kui väravaht võtan oma väravast joogipudeli siis kas ta ei tohi seda maha tagasi visata vaid peab panema selle rahulikult ja pehmelt kükitades murule tagasi?

          Igatahes täna keelas Lillmaa joogipudeleid visata.
          joogipudel ei tohi väravas olla :/ .

          Kommentaar


            Algselt postitas kaups Vaata postitust
            Just, just, seda ma räägingi, et formaal-juriidiliselt oli ju köik korras (JOKK), aga niimoodi ei vilistata-seda enam, et Eesti meistriliiga. Kusagil madalamas liigas võid jah tegeleda pallurite kasvatamisega ja reeglite tutvustamisega.
            Mängu tunnetust ja armastust jalgpalli vastu on vaja!
            See, et armastada jalgpalli endas ja mitte ENNAST jalgpallis kehtib ka kohtuniku kohta, aga mitte ainult fännile...
            Kurb on lihtsalt selliste asjade pärast ja vaikne protest on siin alati parem kui avalik vilemehe söimamine...

            Loodan südamest, et Jalgpalli Liit ei jäta selliseid asju tähele panemata!
            igas mängus keerab kohtunik mingi pasa kokku ega siis ei jätkuksi enam kohtunikke kes "oskavad" vilistada .

            Kommentaar


              Algselt postitas jobikunn Vaata postitust
              joogipudel ei tohi väravas olla :/ .
              oota ma vastan sellele siis mingi 2010 jõul

              Kommentaar


                Algselt postitas PraS Vaata postitust
                oota ma vastan sellele siis mingi 2010 jõul
                kui su 2010 jõuludel on see ära muudetud siis , präägu see ikkagi ei loe

                Kommentaar


                  Neeeeeme Neeemlaid, ooooooooooooooooooo, sa ikka oled "HEA"
                  Tänases Levadia-Kalju mängus: Punane kaart paistis kahtlane, hea töö Hannes. Enne Levadia 2-1 väravat tegi Levadia mängija vea, kahevõitluses lükkas käega Kalju mängijat selga, sealt läks Levadia rünnak edasi ja tuli värav. Neemlaid oleks pidanud märku andma peakohtunikule, et viga oli. Enne Levadia 3-1 väravat oli suluseis juba vahepeal mille jättis Neeme märkamata. Neeme, kas sul läks reede õhtu pikaks ööklubis, et sellist tööd joonel tegid? Korduvalt ei olnud ka kaitseliiniga samal joonel.
                  Peakohtunik korduvalt hoidis Levadiat liialt jättes andmata nii kaarte kui ka vigu.

                  Kommentaar


                    Loomulikult, jälle kohtunik süüdi, et Kalju kaotas.
                    Saage ükskord üle!!!
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      Neeme on pime, see on ammu teada. Kalju kaotas selle pärast, et Levadia oli parem. Aga kohtunikud rikuvad liiga palju mänge ära oma ebakompetentsete otsustega.

                      Rein - kuula parem Sen'i soovitust! Keegi ei võta sinu sugust klouni nagunii tõsiselt!
                      Vulgar Display Of Kalju Power

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Ray Vaata postitust
                        Rein - kuula parem Sen'i soovitust! Keegi ei võta sinu sugust klouni nagunii tõsiselt!
                        Võtan seda kui komplimenti.
                        Samuti on mul heameel, et sina oled normaalne.
                        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                        Kommentaar


                          Kas selline inimene sobib kohtunikuks?

                          Eesti Päevaleht ilmub teisipäevast neljapäevani ning reedel ilmub mahukam nädalalõpuleht LP. Lehe toimetusse kuuluvad tunnustatud ajakirjanikud, kes teevad Eesti parimat ajakirjandust. Iga eestlane väärib tõde, läbipaistvat ühiskonda ja paremat homset päeva.
                          tulevik on tunni aja pärast

                          Kommentaar


                            Jah, ta on üks Eesti väheseid häid kohtunike. Samuti on tal õigus, see kohtus vaidlustada, ehk Not guilty, until proven guilty.

                            Kommentaar


                              Kui KALJU KAOTAB ON KOHTUNIK SÜÜDI

                              Kommentaar


                                Algselt postitas elionpros Vaata postitust
                                Kui KALJU KAOTAB ON KOHTUNIK SÜÜDI
                                Kui Soccernet FC võidab siis on Vombat süüdi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X