320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pärnu JK Vaprus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    kuhu senjes siis läheb

    Kommentaar


      SK Mercury-sse kui jutud tõele vastavad.

      Kommentaar


        Algselt postitas Juveman Vaata postitust
        SK Mercury-sse kui jutud tõele vastavad.
        kahju teist kohe.
        FC Flora

        Kommentaar


          mis asi see mercury on pole kuulnudki.igatahes kahju asjalik poiss oli

          Kommentaar


            Algselt postitas Urmas Epner
            äkki keegi seletaks mis asi se sk mercury on ja millega tegeleb
            See on klubi mis mängib kõige mõnusamas liigas (4 põhi).
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              milleks selline muutus ma ei mõista

              Kommentaar


                Mina sinu asemel igat jama ei usuks ennem kui ise pole näinud.
                Seda enam, et 4 liigas ta sellel hooajal kohe kindlasti mängida ei saaks. EJL reeglid on lihtsalt sellised, et kõrgemale liigasse regatud mängijat samal hooajal allapoole regada ei saa. Samuti peaks madalamate liigade regamise aeg juba ammu läbi olema.
                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Urmas Epner Vaata postitust
                  milleks selline muutus ma ei mõista
                  Pajula ütles, et Šenjes läheb Tallinnasse tööle ja elama ning puhtfüüsiliselt Vapruse mängudele ei jõua.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Rein Vaata postitust
                    Mina sinu asemel igat jama ei usuks ennem kui ise pole näinud.
                    Seda enam, et 4 liigas ta sellel hooajal kohe kindlasti mängida ei saaks. EJL reeglid on lihtsalt sellised, et kõrgemale liigasse regatud mängijat samal hooajal allapoole regada ei saa. Samuti peaks madalamate liigade regamise aeg juba ammu läbi olema.
                    Need reeglid on keerulised, Pari läks Rakverest Toompeasse mängima, tähendab, et ikka saab ka madalamale minna.

                    Kommentaar


                      Praegu on selline seis jah, et negatiivseid asju tuleb juurde ja juurde ..
                      Lauri lahkumine on muidugi jama, tema algusminutide väravad tõid mängule hea alguse ! Veel üks põhjus ukrainlaste ootamiseks.
                      Igatahes, kõik see tähendab, et varsti on positiivsete hetkede aeg !

                      Anyway, oleks meil teine poolaeg esimesele sarnanenud, poleks selline tulemus isegi jutu alla tulnud.
                      Tundus, et eile olid justkui kõik veidi alla oma võimete. Mõned rohkem, mõned vähem.
                      Novikovile annaks väravaolukorras veidi enesekindlust juurde, ei ole vaja karta, väravat on vaja lüüa Priit tegutses tõesti väravas hästi, tegi mis suutis, et kaitsjate vead parandada.

                      Sillamäe käest tahaks kolme punkti

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Urmas Epner Vaata postitust
                        kuhu senjes siis läheb
                        Twisterisse

                        ja kurat Vaprus lõi ju esimesel poolajal 2 väravat, mõlemad võeti suluseisuga ära :S üks vist oli tõesti sulg (see esimene), aga ühe puhul ikka imestan miks kohtunik lipu tõstis...

                        Kommentaar


                          Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                          Twisterisse
                          Ajasingi nimed sassi, minu viga. Kes neid 4nda liiga klubisid ikka nii hästi teab

                          Kommentaar


                            nojah vaja on ikka ukrainlasi tuua ja omad noored tallinna tööle sest klubil pole ju raha et maksta.ajuvaba.eelkõige võiks ikkagi omadest mängumehi kasvatada

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Urmas Epner Vaata postitust
                              nojah vaja on ikka ukrainlasi tuua ja omad noored tallinna tööle sest klubil pole ju raha et maksta.ajuvaba.eelkõige võiks ikkagi omadest mängumehi kasvatada
                              Pulka lihtsalt tüdis Pärnu klubidest ära ning Tallinna klubid vajavad tema poolt lihtsalt taasavastamist

                              Kommentaar


                                kahju ikkagi minu arust oli senjes vägagi tubli

                                Kommentaar

                                Working...
                                X