320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pärnu JK Vaprus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Unistada te ju võite.
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      Tujurikkuja. Siiski-siiski minu tuju sa ära rikkuda ei suuda ning läheb, kuidas läheb, ma olen alati õnnelik. Vot tak.

      Kommentaar


        Sendi eest õnne ja aastas kasvõi üks kodumeeskonda kergelt soosiva vilega mäng võiks siiski olla...

        Aga üldiselt hakkab ära tüütama see räme sõim, mis mängu ajal fännitribüünilt nö "fännituumiku" seast kostub. Suht häbi on tihti. Abiks oleks vbla paar joomata õlut. Tribüünidel on päris palju lapsi ja sellist kuulsust ei oleks Vapruse fännidele vaja ma leian.

        Kommentaar


          Pärnu näitas täna väga sisukat mängu ning hea õnne korral oleks võinud isegi võita. Imelik oli kohtuniku antud penalt ja ühe äärekohtuniku tegevus jättis ka soovida(suluseisud). Kui rääkida fännidest siis elati terve mäng omadele tuliselt ja häälekalt kaasa aga negatiivset tähelepanu tõmbas üks väga ropu suuga ja rõveda häälega pealtvaataja.

          Kommentaar


            Okei, ega ma ise ka õigustamata sõimamist ei poolda. Kuid eilne vile, enamus sellest, ei olnud normaalne.
            Ning sellise vilepartii juures on ennast ikka üsna raske kontrollida.

            Eile näitas Vaprus väga-väga ilusat mängu ja kui üks/kaks meest väljakul selle kõik nullivad, siis nagu .. mille pärast üldse pingutada ?

            Ning ega me ei saanudki väravaid lüüa, kui üks tore vennike igal võimalusel lipu üles viskab ja suluseisu väidab. No hallooo !! Mõned reeglid võiks ikka selgeks ka saada.

            Penalt oli täiesti taevast võetud ning seesama mängu ära otsustas. Hea oli see, et edasi võideldi, kuid ega näha oli, et viiki poleks me kätte saanud, isegi kui me oleks värava löönud. Miskit oleks me ikka valesti teinud.

            Btw : Tõesti lootsin, et minu sajas postitus siin foorumis oleks teistsugune .. sorri.

            Kommentaar


              kahju on tõesti,et kuidagi ei tule koduvilet vaid vastupidi.lampi antud pennal oli see mis kogu mängu lõhkus.kahju veelkord kahju,kuid samas andis mängupilt lootust.

              Kommentaar


                Okei, see selleks.

                Homme loodan näha Vapruse poolt samasugust mängu, mida nägin Narva vastu .. võidujanulist ja ilusat

                Ja karikavõistluste järgmise mängu aeg ja koht ka selgunud - 3.september kell 17.45 Pärnu Kalevi staadion.

                Kommentaar


                  vabandan korduva postitamise pärast, aga

                  Sõbrad pärnakad!

                  Tuletan meelde, et täna algusega kell 15:00 toimub A.LeCoq Arenal "Fännide laululahing". Kogunemine ja lippude üles seadmine algusega kell 14:30. Võtke sõbrad, tuttavad ka kaasa, riietage nad õigesse vormi ja tulge kohale. Selgitame Eesti parimad fännid!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                    Tuletan meelde, et täna algusega kell 15:00 ..
                    (vabandust, kas vahepeal on kella keeratud?)

                    Kommentaar


                      Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                      vabandan korduva postitamise pärast, aga

                      Sõbrad pärnakad!

                      Tuletan meelde, et täna algusega kell 15:00 toimub A.LeCoq Arenal "Fännide laululahing". Kogunemine ja lippude üles seadmine algusega kell 14:30. Võtke sõbrad, tuttavad ka kaasa, riietage nad õigesse vormi ja tulge kohale. Selgitame Eesti parimad fännid!
                      Endal jääb homne ära aga täna peale mängu toimunud proovi järgi tundub, et meie omadel on laulud ja hääled kindlalt paigas

                      Minu südames sa elad,
                      kenas päiksepoolses toas.
                      Minu südames sa elad,
                      suure armastuse loal.
                      Minu südames sa elad,
                      seda keelata ei saa,
                      sest mu südamesse sisse oled kirjutatud sa... JALGPALL!
                      Rise and rise again until lambs become lions!

                      Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                      Kommentaar


                        :d :d :d :d :d :d :d :d :d :d

                        Kommentaar


                          eilsed 3 punkti saavad tartlased rahulikult oma väravavahi arvele kirjutada. hea töö.

                          meie - nagu ikka.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas SDK Vaata postitust
                            eilsed 3 punkti saavad tartlased rahulikult oma väravavahi arvele kirjutada. hea töö.

                            meie - nagu ikka.
                            miks te 10-kesi mängisite. kes nimekirjast välja on jäänd?

                            Kommentaar


                              velikopolje vist.

                              Kommentaar




                                Sellist asja nüüd vaja poleks olnud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X