320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pärnu JK Vaprus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Päris karm,tõeline hoki skoor 3:10 TVMK-le ja ühtlasi on nüüd 100 väravat Vaprusel kokku lastud.
    Olen see kes olen

    Kommentaar


      Kui muidu jalgpalli vaatad, siis näed ,et treener räägib meestele mängu ajal mis teha vaja, kui ei ole mängupildiga rahul. Vapruse treenerid ja muud asjapulgad olid vist täna rahul mänguga, sest MA EI KUULNUD KÜLL MIDAGI!!!!!?????
      Mida me seda nalja rahvale teeme? Vapruse poolehoidjad naersid tänase mängu üle ju! 10:3 ??? Vaprus lööb tavaliselt vähemalt paar kolli mängus ära ikka, aga mis kasu sellest on, kui endale lastakse üle mõistuse palju lüüa? Kas keegi võiks midagi ette võtta ja kaitses mehed vähemalt jooksma panna? Või sinna need mehed panna kes jookseksid selle palli järgi? AH?

      Kommentaar


        tundub, et rünnak toimis vaprusel...sellise vastase vastu 3 väravat lüüa on ju super nende jaoks aga kaitset polnud ollagi vist...kui ikka 10 väravat lased sisi peab midagi totaalselt mäda olema.
        FC Flora

        Kommentaar


          Minu optimistlikkus sai küll tänase mänguga otsa.

          Kommentaar


            Ega jah, eriti raske on nüüd ka tiimil seda purustustööd oma peast välja visata ja see jääb kripeldama väga väga kauaks ajaks.
            slimm.ee

            Kommentaar


              Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
              tundub, et rünnak toimis vaprusel...sellise vastase vastu 3 väravat lüüa on ju super nende jaoks aga kaitset polnud ollagi vist...kui ikka 10 väravat lased sisi peab midagi totaalselt mäda olema.
              Noh need mis raami lõime, need lõime ka sisse (va kellegi pommlöök lõpus, mille teleš tõrjus). Aga ülejäänud rünnakud lõppesid liiga lihtsate tsenderdustega, mille teleš püüdis probleemideta.

              Kaitse oli nii nagu ta oli, Rain pensionile, aga kedagi pole rohkem sinna panna kah eriti. Üldse mängiti tujutult ja ilma mingi selge sihita.

              Kommentaar


                Algselt postitas VapruseKaru Vaata postitust
                Minu optimistlikkus sai küll tänase mänguga otsa.
                seda nüüd küll vaja pole, pea püsti!

                mängust ei viitsi eriti midagi rääkida :P
                Rise and rise again until lambs become lions!

                Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                Kommentaar


                  Muudatusi oleks vaja.

                  Kommentaar


                    Ega midagi, uut treenerit vaja ja kedagi kaitsesse ja siis ehk ...
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      Marko Lelov Pärnusse.

                      Kommentaar


                        no kt, see on juba Vapruse toetajatele ka liig.. 2:6 veel aga.. krt ma ütlen, kas see oli üldse jalgpall mida mängiti?
                        BVB - Vaprus

                        Kommentaar


                          Ei tema tule teile!!


                          Algselt postitas Mondotek Vaata postitust
                          Marko Lelov Pärnusse.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas elx Vaata postitust
                            no kt, see on juba Vapruse toetajatele ka liig.. 2:6 veel aga.. krt ma ütlen, kas see oli üldse jalgpall mida mängiti?
                            Noh eks selles omajagu jama oligi, et üks võistkond mängis ja teine vaatas kaitses kuidas kajakad üle lendasid.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas gamer Vaata postitust
                              Noh eks selles omajagu jama oligi, et üks võistkond mängis ja teine vaatas kaitses kuidas kajakad üle lendasid.
                              SEAAGUUULLLLSS!

                              Kommentaar


                                Mitte 4, vaid 15 nurgalippu

                                Kommentaar

                                Working...
                                X