320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pärnu JK Vaprus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Liit arutab seda praegu jah. Esiliiga kohta ma ei tea.
    No 12 klubi on ilmselgelt liiga palju Meistriliigas. Minu nägemuses on 10 meeskonda just paras arv ja 36 mängu hooajal just vajalik koormus. Siiralt loodan, et EJL ei lähe 12 klubi teed.

    Iseasi kui esiliigat tahetakse laiendada, see oleks veel mõeldav.
    "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

    Kommentaar


      Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
      No 12 klubi on ilmselgelt liiga palju Meistriliigas. Minu nägemuses on 10 meeskonda just paras arv ja 36 mängu hooajal just vajalik koormus. Siiralt loodan, et EJL ei lähe 12 klubi teed.

      Iseasi kui esiliigat tahetakse laiendada, see oleks veel mõeldav.
      Nõustun täiesti Sinuga. Aga samas, ma soovin ka, et Vaprus püsima jääks
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
        no lootus on et Tammeka ja TVMK duublid langevad välja ning altpoolt pole duubleid tulemas praeguse seisuga. 8 iseseisvat klubi esiliigas on üle pika aja päris korrralik number ning Flora II ja Levadia II tulevad esiliiga tasemele ainult kasuks.

        Mina jätaks nii meistri- kui esiliigasse 10 meeskonda praegu. Karta on et MLi tuleb järgmine aasta Paide või Kure näol tõsine peksupoiss.

        Muudatus mille peale võiks mõelda, oleks 3 ringiline MV.
        Sellest oleks küll kahju kui Tammeka duubel välja kukuks, sest erinevalt TVMK duublist mängivad seal jäägitult noored, mitte mingid vanad peerud koos põhimeeskonna jääkidega.

        Kommentaar


          EJL võiks selle kuradi duublite liiga teha, esiliiga läheb iseseisvatele klubidele üle, raisk.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mondotek Vaata postitust
            EJL võiks selle kuradi duublite liiga teha, esiliiga läheb iseseisvatele klubidele üle, raisk.
            Duublite tase on veel ebaühtlasem kui põhiklubide oma. Parem olgu tugevamad duublid (Lev II ja Flo II) Esiliigas ning 8 iseseisvat klubi saavad tugevaid mänge ning teised olgu II liigas kus nad 28 meeskonna sisse valutult ära mahuvad (loomulik areng on hetkel sedapidi minemas). Küll millalgi tuleb aeg, kus kõik duublid kukuvad II ja III liigasse ära. Duublitele oma liiga tegemine oleks heade mängude raisku laskmine nõrgemate iseseisvate klubide jaoks.
            Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

            Kommentaar


              Algselt postitas Mondotek Vaata postitust
              EJL võiks selle kuradi duublite liiga teha, esiliiga läheb iseseisvatele klubidele üle, raisk.
              kahjuks eesti jalgpallis ja iseseisvates klubides ei liigu nii suuri rahasi, et esiliigas ainult iseseisvad klubid oleks

              Kommentaar


                Kui praeguse meeskonna kogenumad mängijad loobuvad ja erilist rahalaeva kuskilt ei tule, siis oleks järgmisel aastal küll mõttekam esiliigat mängida.

                Loodetavasti ikka 'poodi' päris kinni ei panda. Duublist on tulemas mitmeid häid noori, kellele oleks ka esiliiga väga hea väljakutse.

                Mingi aeg tagasi mainiti, et minnakse Aafrikasse mängijaid skautima. Nägin alles hiljuti ühte dokfilmi Keeniast, kus poisid mängivad päevad läbi vutti.
                Väljakud on jube kehvad (enamasti kruusasegune liiv) aga esmamulje tehnikast oli küll igati korralik, füüsisest rääkimata.
                Intervjuus üks mängija mainis, et sealsetel noortel ongi ainult kaks varianti - kas teha sporti või kuuluda kuritegelikku gängi.
                Materjali on seal muidugi meeletult, iseasi kuidas nad siinsete olude harjuksid. Kui tuua 20 mängijat, siis pooled põgenevad kohe kliima tõttu aga ehk leiab ka mõne väga hea mängija.

                Sellise projekti jaoks peaks olema ka võimalik rahvusvahelistest fondidest rahalist toetust leida.

                Minu jaoks oleks selline variant täiesti vastuvõetav, kui Vaprusesse toodaks näiteks 5-6 aafriklast - minivariant KSK Beverenist
                Ka sellisel juhul jääks kohalikele noortele piisavalt võimalusi.
                Rise and rise again until lambs become lions!

                Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mayhem Vaata postitust
                  Kui praeguse meeskonna kogenumad mängijad loobuvad ja erilist rahalaeva kuskilt ei tule, siis oleks järgmisel aastal küll mõttekam esiliigat mängida.
                  Kunagi keegi asjapulk mainis, et Meistriliigas on rahaliselt odavam mängida kui esiliigas. Ei mäleta mida ta sellega täpselt mõtles aga vist peamiselt seda, et sponsoreid palju lihtsam leida.
                  Joga Bonito!!!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mayhem Vaata postitust
                    Mingi aeg tagasi mainiti, et minnakse Aafrikasse mängijaid skautima. Nägin alles hiljuti ühte dokfilmi Keeniast, kus poisid mängivad päevad läbi vutti.
                    Väljakud on jube kehvad (enamasti kruusasegune liiv) aga esmamulje tehnikast oli küll igati korralik, füüsisest rääkimata.
                    Intervjuus üks mängija mainis, et sealsetel noortel ongi ainult kaks varianti - kas teha sporti või kuuluda kuritegelikku gängi.
                    Materjali on seal muidugi meeletult, iseasi kuidas nad siinsete olude harjuksid. Kui tuua 20 mängijat, siis pooled põgenevad kohe kliima tõttu aga ehk leiab ka mõne väga hea mängija.

                    Sellise projekti jaoks peaks olema ka võimalik rahvusvahelistest fondidest rahalist toetust leida.
                    Kui see kõik nii lihtne oleks, siis Venemaal ja pooles Euroopas ainult Keenia vennad mängiksid.
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Rein Vaata postitust
                      Kui see kõik nii lihtne oleks, siis Venemaal ja pooles Euroopas ainult Keenia vennad mängiksid.
                      No Keenia on lihtsalt üks näide, seal on vutitase mõnevõrra madalam kui mujal Aafrikas ja välisklubide-poolset skautimist ka vähem.

                      Üks Vapruse juhtidest mainis konkreetsemalt Elevandiluurannikut. Neil on vist enamikel ka prantsuse passid või vähemalt väga lihtne seda vormistada.

                      Ma ei tea kui aktuaalne see hetkeseisuga on aga iseenesest oleks täiesti huvitav.
                      Rise and rise again until lambs become lions!

                      Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                      Kommentaar


                        Pärnu on muhe punt, nurgalippude jutt meeldis väga. Ootan juba järgmisi socceri nädala tsiteeringuid Pärnu kandist. Trennis võidab see sats, kes suudab Pajulale parima killu ettevalmistada. NV mäng on poh, peaasi et pulli saab.

                        Kommentaar


                          nagu mina juba kuulsin, siis Galkin on uue pulli ette valmistanud...
                          kas see ka tõesti nii on - ei tea...
                          ta pidi valmis sepistama luuletuse...

                          värava lööb härra Pakk,
                          üks poolakas on Bak

                          aga see pole ka väga tõsiselt võetav info - arvan, et info edastajad tahtsid mulle käru keerata

                          Kommentaar


                            Algselt postitas kriitikameel Vaata postitust
                            nagu mina juba kuulsin, siis Galkin on uue pulli ette valmistanud...
                            kas see ka tõesti nii on - ei tea...
                            ta pidi valmis sepistama luuletuse...

                            värava lööb härra Pakk,
                            üks poolakas on Bak

                            aga see pole ka väga tõsiselt võetav info - arvan, et info edastajad tahtsid mulle käru keerata
                            Kaua joond oled muidu? Või mingi absurdi hoomor vä?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas kriitikameel Vaata postitust
                              nagu mina juba kuulsin, siis Galkin on uue pulli ette valmistanud...
                              kas see ka tõesti nii on - ei tea...
                              ta pidi valmis sepistama luuletuse...

                              värava lööb härra Pakk,
                              üks poolakas on Bak

                              aga see pole ka väga tõsiselt võetav info - arvan, et info edastajad tahtsid mulle käru keerata
                              Õhtujuht logis vale kontoga sisse?

                              Kommentaar


                                sisse logimine pole probleem, sest mul on läpakas

                                Kommentaar

                                Working...
                                X