320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pärnu JK Vaprus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas kriitikameel Vaata postitust
    sisse logimine pole probleem, sest mul on läpakas
    ära sa ütle, tegija mees.

    Kommentaar


      mul on kinnisvara, hoian positsiooni

      aga no et liiga teema väliseks ei läheks, siis:
      Levadialt 0-4 - algkoosseisus oli 6 slaavi nime ja 5 eesti nime, tuleb välja, et Edela-Eestis on järelkasv itta sunnatud. Võib parralleele tõmmata Sillamäega. Andreevi 2 kolli teevad väravalööjate tabeli pistuki huvitavamaks. aitäh, niki

      Kommentaar


        Algselt postitas kriitikameel Vaata postitust
        mul on kinnisvara, hoian positsiooni

        aga no et liiga teema väliseks ei läheks, siis:
        Levadialt 0-4 - algkoosseisus oli 6 slaavi nime ja 5 eesti nime, tuleb välja, et Edela-Eestis on järelkasv itta sunnatud. Võib parralleele tõmmata Sillamäega. Andreevi 2 kolli teevad väravalööjate tabeli pistuki huvitavamaks. aitäh, niki
        Mees, mine vittu.
        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

        Kommentaar


          Eilse mängu järel ei saanud päris öelda, et ei tahetud mängida või et keegi ei liikunud platsil. Üritamist oli ikka näha. Silma hakkas mulle aga kehv füüsiline vorm. Nii aeglast kaitseliini pole selle 3 aasta jooksul näinud, mil mänge olen vaatamas käinud. Lisaks ei suudeta palli oma karistusala lähistelt kuidagi enam puhtaks lüüa, taotakse neid palle hoopis otse üles õhku. Positiivselt hakkas endiselt silma Alliku, aga üksi ei tee temagi ees seal midagi. Lisaks tegeleb ta palju kaitsetööga. Suht huvitav oleks vaadata ees ründepaari Alliku-Kazak (paremate päevade Kazak muidugi, mitte see, kes 20 kilo juurde on võtnud praeguseks). Alliku jõuaks nii musta tööd teha kui ka ette joosta ning Kazak passiks ees ja ootaks palli jalale.

          Aga noh, lootus sureb viimasena. Mängudel Tartu ja Tallinna Kaleviga saab olema suur tähtsus. Lisaks omavaheline mäng mulkidega. Lepikud, Joostid, Galkinid omale mängupositsioonile ja küll Alliku ja ukraina räppar ees lammutama hakkavad

          Kommentaar


            Algselt postitas Juveman Vaata postitust
            Eilse mängu järel ei saanud päris öelda, et ei tahetud mängida või et keegi ei liikunud platsil. Üritamist oli ikka näha. Silma hakkas mulle aga kehv füüsiline vorm. Nii aeglast kaitseliini pole selle 3 aasta jooksul näinud, mil mänge olen vaatamas käinud. Lisaks ei suudeta palli oma karistusala lähistelt kuidagi enam puhtaks lüüa, taotakse neid palle hoopis otse üles õhku. Positiivselt hakkas endiselt silma Alliku, aga üksi ei tee temagi ees seal midagi. Lisaks tegeleb ta palju kaitsetööga. Suht huvitav oleks vaadata ees ründepaari Alliku-Kazak (paremate päevade Kazak muidugi, mitte see, kes 20 kilo juurde on võtnud praeguseks). Alliku jõuaks nii musta tööd teha kui ka ette joosta ning Kazak passiks ees ja ootaks palli jalale.

            Aga noh, lootus sureb viimasena. Mängudel Tartu ja Tallinna Kaleviga saab olema suur tähtsus. Lisaks omavaheline mäng mulkidega. Lepikud, Joostid, Galkinid omale mängupositsioonile ja küll Alliku ja ukraina räppar ees lammutama hakkavad
            Joost ei pidanud enam see aasta mängima.

            Kommentaar


              Tartu - määääääää
              Pärnu - MÕMM

              Tõsiselt ka, sõida x-kiloneetreid maha. Väravat ei näe. Mingi lambiküljekohtunik nägi vist väravajoont ületavat palli pfffff. Muidu täiesti võrdne mäng... kogu lugu. Me ei saanud ju lõpus väravat lüüa, kuna viiki me ei tunnista

              Ütleks veel seda, et meeskond võitles nagu... MÕMM!

              Selge on see, et ilma lahinguta me alla ei anna. Tooge Nõmme ette :P
              Rise and rise again until lambs become lions!

              Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

              Kommentaar


                Ei usu ,et Pärnakad ML-ist ära kaovad ,kuna Fanera koht jääb ilmselt vabaks. Pakun ,et järgmisel aastal saavad otse ML-i nii Kured ,kui veel üks klubi Esiliigast
                FCF Forever

                Kommentaar


                  Aga kas mingi teema ei olnud, et kui meeskond jääb viimaseks, siis kukub ta ikkagi alla hoolimata sellest kas mõni klubi eest kaob või mitte... Lihtsalt alt tuleb seda enam meeskondi juurde. Kuidas see Maag Tammeka ajal lahenes?

                  Ja kui meie loogika järgi üks meeskond peaks kaduma, siis tõuseks viimane klubi 9ndaks ja peaks mängima üleminekumänge.

                  Igatahes mina siiralt loodan, et Pärnu viimaseks teps mitte ei jää

                  Kommentaar


                    Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                    Aga kas mingi teema ei olnud, et kui meeskond jääb viimaseks, siis kukub ta ikkagi alla hoolimata sellest kas mõni klubi eest kaob või mitte... Lihtsalt alt tuleb seda enam meeskondi juurde.

                    Ei tahaks uskuda, et selline teema oli. Kuid püüa meenutada.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas urmar Vaata postitust
                      Ei tahaks uskuda, et selline teema oli. Kuid püüa meenutada.
                      anna andeks, ei meenu... ma mäletasin midagi sellist...

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mayhem Vaata postitust
                        Tartu - määääääää
                        Pärnu - MÕMM

                        Tõsiselt ka, sõida x-kiloneetreid maha. Väravat ei näe. Mingi lambiküljekohtunik nägi vist väravajoont ületavat palli pfffff. Muidu täiesti võrdne mäng... kogu lugu. Me ei saanud ju lõpus väravat lüüa, kuna viiki me ei tunnista

                        Ütleks veel seda, et meeskond võitles nagu... MÕMM!

                        Selge on see, et ilma lahinguta me alla ei anna. Tooge Nõmme ette :P
                        Mina küll ei ütleks,et mäng võrdne oli:S Maag ei suutnud kahjuks kuidagi oma võimalusi realiseerida ning parema realiseerimise juures oleks see mäng Vaprusele kurvemalt lõppenud,aga peab tunnistama ,et Maag on oma tasemelt küll palju kukkunudNoored on veel vähe mängupraktikat saanud,aga Vapruse tase minu arust küll meistriliiga taset välja ei vea.

                        Kommentaar


                          Tervitused kõikidele karupoegadele & tydrukutele, kes jällegi Tartus esindatud olid! Tore, kui ka tribyynil konkurents on. Suudate alati vaimukad ja lahedad olla ka ilma alkota. Edu teile võitluses pysimajäämise eest!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Vahkito Vaata postitust
                            Tervitused kõikidele karupoegadele & tydrukutele, kes jällegi Tartus esindatud olid! Tore, kui ka tribyynil konkurents on. Suudate alati vaimukad ja lahedad olla ka ilma alkota. Edu teile võitluses pysimajäämise eest!
                            Missugune ilus postitus

                            Eilne värav võeti jah kuskilt ma-ei-tea kust välja .. hea oli see, et võitlemist näha oli ka viimastel minutitel.
                            Edu saladuse mõtlesin ma välja. Kui me oma võimalusi hakkame lõpuks ära lööma, siis on asi korras

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                              Ei usu ,et Pärnakad ML-ist ära kaovad ,kuna Fanera koht jääb ilmselt vabaks. Pakun ,et järgmisel aastal saavad otse ML-i nii Kured ,kui veel üks klubi Esiliigast
                              Hooaja algusest olen pakkunud selleks Warriori. Stabiilne mäng ja enesekindlus ning tabelgi räägib enda eest!

                              Kommentaar


                                kure jääb jälle mlis viimaseks
                                Algselt postitas rainis007
                                Ütleme nii, et kui Tottenham oleks keerulises eas neiu, siis kaaluks ta tõenäoliselt juba enesetappu. Nii paljudelt meestelt on ta juba korvi saanud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X