320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pärnu JK Vaprus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Noh selle ujumise tõsidus oleneb väga palju õpetajast

    Aga ajtab vast offtopicust

    Homme lahingusse, hurraa!

    Kommentaar


      aga ee kuma ülekanne on tõesti hea, loodetavati saab seal midagi näha ka olema, sest sel nädalal ei näppa tööajast küll ühtegi tundi.. kõigile kes kohale lähevad - olge siis tasemel!
      BVB - Vaprus

      Kommentaar


        elx, hea siis seegi, et töö kõrvalt võimalik arvutiekraanil poolteist tundi Pärnu hooaja tähtsaima mängu jaoks eraldada. Endal sama lugu...

        aga kõigile Pärnu fännidele, kel tööst sooja ega külma pole ja Paides kohal, hoidke ikka kõva (trumminahk ja pulgad muidugi)

        Kommentaar


          ega sellest kasu pole, Paide võtab ikkagi ära aga edu ikkagi.
          Olen see kes olen

          Kommentaar


            Algselt postitas VapruseKaru Vaata postitust
            35 pöialt ei tee halba :P
            oot, kellel on üks pöial puudu?


            Näitame, mis on tegelik Eesti jalgpalli pealinn


            - 749 minutit


            ja ühele tegelasele olen juba ammu soovinud panna baski-pärase nime: Idina Huikaitz
            Rise and rise again until lambs become lions!

            Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

            Kommentaar


              Algselt postitas kprsoo Vaata postitust
              elx, hea siis seegi, et töö kõrvalt võimalik arvutiekraanil poolteist tundi Pärnu hooaja tähtsaima mängu jaoks eraldada. Endal sama lugu...
              pagan, see tuletas ühe probleemi meelde - loomulikult ei saa ma poolteist tundi ekraani vaadata, loodetavasti on seis ka kusagil hästi näha, muidu tuleb see ikkagi kusagilt kolmandat teed pidi teada saada.

              PP-s ka uus artikkel: http://www.parnupostimees.ee/201108/sport/10091479.php
              BVB - Vaprus

              Kommentaar


                Pärnu Vaprusest on siis täna saanud Tervis, kui Kuma ülekannet uskuda
                I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                Kommentaar


                  Vaprus ESILIIIIIIIGAvõtke välja
                  Olen see kes olen

                  Kommentaar


                    Ära erutu, teine mäng on veel ees

                    Kommentaar


                      Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                      Vaprus ESILIIIIIIIGAvõtke välja
                      tibusid loetakse sügisel vms
                      BVB - Vaprus

                      Kommentaar


                        Kle sina Kaido tõmba üldse nahhui, virgin. 1:2 pole hullu, tuleb kodus lihtsalt kokkuvõtta ja see võit ära võtta.

                        Kommentaar


                          Omaväravaga teenitud võit on ju alati selline võit, mille üle mitu aastat uhkust tunda. Mhmmmmmmmmmmmmmmmmmm.

                          Ajaaa, Kovalenkole mu retsept !!

                          Kommentaar


                            VapruseKaru, kas sa mängu ka jälgisid we ?
                            Paidel oli poole rohkem võimalusi värava lõõmiseks kui Pärnul see, et te ühe kobistasite viimasel minutil paneb küll uhkustama....
                            Muidugi on veel üks mäng ees... Aga Paide eesmaärk on täidetud, võtta neist mängudest midagi

                            Kommentaar


                              Olen suhteliselt üllatunud, Pärnu, anti teile ju võimalus, võtke nüüd sellest kinni! Ei tohiks ületamatu ülesanne olla. Kahju et kaks nii lahedat tiimi just omavahel peavad heitlema.

                              Kommentaar


                                Paide toetajad klähvivad siin, ise taipamata, et karukoopast neil meistriliigasse pääsu pole loota. Võtke veidi rahulikumalt, muidu saab ego veel tõsiselt kannatada.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X