320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pärnu JK Vaprus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas fizth Vaata postitust
    VapruseKaru, kas sa mängu ka jälgisid we ?
    Paidel oli poole rohkem võimalusi värava lõõmiseks kui Pärnul see, et te ühe kobistasite viimasel minutil paneb küll uhkustama....
    Muidugi on veel üks mäng ees... Aga Paide eesmaärk on täidetud, võtta neist mängudest midagi
    Ei jälginud Õigekirja õppisin.
    Ma ei olegi uhke .. ja leian, et ei peagi olema. Vaadates koosseisu, millest paremat me kokku poleks saanudki panna hetkel, oleks meie võit mõistetavam olnud. Seetõttu ei öelnud ma ka, et ma olen Vapruse üle uhke - palun ära mulle sõnu suhu pane, eksju

    Täiesti võimalik, et Paide oligi rohkem väärt seda. Ei hakka vastupidist väitma. Aga saame nüüd natuke aru ka .. mul jumala suva, kui hea vastane on, Pärnu fännina tahan ma ikkagi, et just meie püsima jääks.

    Eniveis, pühapäeval näeme, mis saab. Raisk !

    Kommentaar


      Pole hullu, hokimängu kaotasime aga pühapäeval mängime jalgpalli.
      Rise and rise again until lambs become lions!

      Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

      Kommentaar


        Ja tänase päeva kõige arukama lause tiitel läheb Mayhem'ile.
        Btw happy b-day Melts

        Kommentaar


          kui meile 0:2 seisul penaltit ei antud, siis tuli küll korraks masendus peale. Õnneks tuli varsti väike lohutus

          Mängijate reaktsioon peale Olegi väravat andis märku, et need mängud tähendavad ka neile midagi
          Rise and rise again until lambs become lions!

          Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

          Kommentaar


            Algselt postitas kaitz Vaata postitust
            Vaprus ESILIIIIIIIGAvõtke välja
            Tead mine perse

            Kommentaar


              Algselt postitas gamer Vaata postitust
              Tead mine perse
              tripeldan :P

              õigekirja tundides käivate inimeste huvides tuletaks siiski meelde, et selle kolmanda sõna peaks kirjutama kahe s-iga

              PS. koma on ka puudu, krt võtaks.
              Rise and rise again until lambs become lions!

              Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

              Kommentaar


                Mängijate reaktsioon peale Olegi väravat andis märku, et need mängud tähendavad ka neile midagi

                See, et sa seda mainisid, tegi mul tuju kohe paremaks

                Mwhaha, mul on järelkasvu

                Kommentaar


                  Koma on vist jah puudu, aga üks s peaks sisseütlevas käändes isegi lubatud olema konkreetse sõna puhul.

                  Kommentaar


                    Äkki teeb Pärnust ka mõni kohalik firma veebiülekande? Eeskuju võiks nakatav olla.

                    Kommentaar


                      Oota, ma naeran natuke. Kahjuks.

                      Kommentaar


                        Hokiväljak oli ikka täitsa jube. Sellist loteriid poleks vaja nii olulistel mängudel. Paide mängis antud oludes paremini kui Vaprus, see oli siililegi selge. Loodetavasti on meie kunstmuru oluliselt paremas seisukorras ja saab natuke jalgpalli ka mängitud.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Juveman Vaata postitust
                          Hokiväljak oli ikka täitsa jube. Sellist loteriid poleks vaja nii olulistel mängudel. Paide mängis antud oludes paremini kui Vaprus, see oli siililegi selge. Loodetavasti on meie kunstmuru oluliselt paremas seisukorras ja saab natuke jalgpalli ka mängitud.

                          tingimused olid võrdsed. Uued putsad, uued putsad .. kui traha üpole siis küsige Viisitammelt !
                          sigpic
                          It's all about Football, Football and Nothing else.

                          Kommentaar


                            Ei hakka vaidlema kumb parem oli vms.
                            Lihtsalt tänaks Pärnut hea võitlusliku mängu eest. Tänud ka fännidele, kes nii ebameedival kellaajal ikkagi kohal olid. : )

                            Kommentaar


                              Samas ma olen küll Paide poolt, et las saavad ka võimaluse meistriliigas mängida ( kas esmakordselt?), aga jälle kui mõelda et Pärnu ja esiliiga, siis hakkab küll kahju ja kardan et seal vajuksite täitsa ära, ning ei tõuseks nii pea enam premiumisse.
                              PÄRNUS VÕIDELGE, RSK!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
                                Samas ma olen küll Paide poolt, et las saavad ka võimaluse meistriliigas mängida ( kas esmakordselt?), aga jälle kui mõelda et Pärnu ja esiliiga, siis hakkab küll kahju ja kardan et seal vajuksite täitsa ära, ning ei tõuseks nii pea enam premiumisse.
                                PÄRNUS VÕIDELGE, RSK!
                                Täpselt nii
                                Olen see kes olen

                                Kommentaar

                                Working...
                                X