320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pärnu JK Vaprus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    jah paide edasi kokkuvõttes

    Kommentaar


      Algselt postitas ELauter Vaata postitust
      Üldseis 5-5 aga kodus löödud väravatega peaks paide olema võitnud? või mis
      daa , sa oled ajugeenius

      Kommentaar


        järgmine aasta siis paraku esiliiga..

        Kommentaar


          võõrsil löödud väravatega ikka

          Kommentaar


            Kahjumuidugi headest Pärnu sõpradest aga küllap te jälle tagasi tulete. Ega esiliiga mängudki nii ebahuvitavad ei ole.
            FCF Forever

            Kommentaar


              Olge tublid I liigas
              Olen see kes olen

              Kommentaar


                Ma ei tea kas debiilsemat kohtuniku on olemas muidu???

                Kommentaar


                  Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                  Olge tublid I liigas
                  Sina tõmba nahui üldse, debiilik. Mul pohui, kuskil turniiril saadan sulle palliga näkku ka.

                  Kommentaar


                    Teeme nüüd kõik meid maha.. me ju polnud seda väärt ja oleme ebardid ja värdjad ja kõike muud ka..
                    Kaunis Eesti rahvas.

                    Kommentaar


                      Uskumatu pettumus. Anti ju teile võimalus, kuid teise poolaja tegite vähemalt põnevaks ning oli mida oodata.

                      Ja ma pidin teie pärast kasutajale Petsinho välja tegema sissepääsu pileti uute kuuma ööklubisse Aadu ja viinad.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                        Uskumatu pettumus. Anti ju teile võimalus, kuid teise poolaja tegite vähemalt põnevaks ning oli mida oodata.

                        Ja ma pidin teie pärast kasutajale Petsinho välja tegema sissepääsu pileti uute kuuma ööklubisse Aadu ja viinad.
                        Täpselt onju. Täitsa idioodid oleme. Tule lase mind maha.

                        Kommentaar


                          Pole hullu, äkki oligi võistkonnal korra vaja välja langeda. Ülejärgmine aasta oleme tagasi.

                          Kommentaar


                            ei tehta teid maha , teile anti võimalus kui TVMK loobus ...
                            eks mõne aasta pärast ( aasta ? ) olete tagasi ja loodetavasti tugevamana kui see-aasta

                            Kommentaar


                              Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                              Olge tublid I liigas
                              Tõeline eestlane!

                              Kommentaar


                                Ei tehta meid maha ? Sa ilmselgelt ei olnud täna mängul.
                                Kaua me kukume välja ja tuleme tagasi ?
                                Ma ei tea .. ma küll tulevikus mitte kui midagi head ei näe.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X