320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pärnu JK Vaprus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Shermann Vaata postitust
    Tõeline eestlane!
    Keegi ju peab meie taset üleval hoidma.

    Kommentaar


      Algselt postitas VapruseKaru Vaata postitust
      Täpselt onju. Täitsa idioodid oleme. Tule lase mind maha.
      Võta kokku ennast nüüd! Saan aru, et kaotus on valus ning langemine esiliigasse pole mõnus, kuid katsu nüüd kuidagi olla.

      Ja meeskond on materdamist väärt, sest ei suutnud võita esiliiga võistkonda.

      Mina ise muidugi lootsin Pärnu jäämist, kuid nüüd ei ole Pärnu politseiga vähemal tegemist

      Kommentaar


        Siinkohal tahaks mainida, et Pärnu pole tõesti mingit materdamist väärt, läks kuidas läks.
        Jättis sümpaatse mulje endast.
        Lihtsalt need pidevad Paide mahategemise kommentaarid ehk jäid südant kripeldama. : )
        Edu teile tulevikus ja loodame , et äkki millalgi kohtub jälle.

        Loodan nüüd, et kasutaja Mondotek seda postitust solvanguna ei võta. Ei ole mingit vajadust jälle mõttetut sõnasõda alustada.

        Kommentaar


          Kusjuures Paide fännidele kutsuti politsei pärast mängu. Ei ole kahjuks kursis, miks ja mis edasi sai.

          Kommentaar


            Selline kaotus on valus... 1:3 olnuks täna parem. Nüüd suri lootus lõpuvilega. Teisel poolajal oli toimunud ikka täielik ümbersünd. Pärast Paki esimest väravat hakkas meeskond ise ka jälle uskuma ja surve oli päris viisakas ikka. Kolm korda löödi peale järjest ja kõik 3 olid ka sees.

            Aga noh, mis siin ikka. Poisid võitlesid viimase hingetõmbeni, viimased 10 minutit oli ikka meeletu surve Paide värava all. Seda enam on kahju ka nendest endist, nad tahtsid, aga natuke liiga hilja suudeti jalad kõhu alt välja võtta ja mängima hakata.

            Ahjaa, üks asi veel. Kasutaksin selleks ühest filmist võetud ridu:
            And all's well that ends well, ok?
            So Jaan, I'll end this shit wit a "F*CK you, but have a nice day!"

            Kommentaar


              Algselt postitas Noonik Vaata postitust
              Kusjuures Paide fännidele kutsuti politsei pärast mängu. Ei ole kahjuks kursis, miks ja mis edasi sai.
              Fännid, Pärnusse minek on enesetapp

              Kommentaar


                Paide fännid ütlesid, et ei olnud midagi.
                Või noh, kellegile kutsuti, aga ei tea(,) kas tegemist oli Paide fänniga. : D

                Kommentaar


                  Algselt postitas Giorgi. Vaata postitust
                  Siinkohal tahaks mainida, et Pärnu pole tõesti mingit materdamist väärt, läks kuidas läks.
                  Jättis sümpaatse mulje endast.
                  Lihtsalt need pidevad Paide mahategemise kommentaarid ehk jäid südant kripeldama. : )
                  Edu teile tulevikus ja loodame , et äkki millalgi kohtub jälle.

                  Loodan nüüd, et kasutaja Mondotek seda postitust solvanguna ei võta. Ei ole mingit vajadust jälle mõttetut sõnasõda alustada.
                  Ära põe. Edu teile ML

                  Kommentaar


                    Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                    Võta kokku ennast nüüd! Saan aru, et kaotus on valus ning langemine esiliigasse pole mõnus, kuid katsu nüüd kuidagi olla.

                    Ja meeskond on materdamist väärt, sest ei suutnud võita esiliiga võistkonda.

                    Mina ise muidugi lootsin Pärnu jäämist, kuid nüüd ei ole Pärnu politseiga vähemal tegemist
                    No aga katsume natukene nüüd minu olukorda ka ette kujutada. Käid aasta aega mängudel, nii võõrsil- kui ka koduomadel. Iga kord paned enda südame mängu, võtad asja hingega ja loodad parimat. Davai, tuleb viimane voor. Okei, kaotus, Meistriliigast välja. Paari päeva pärast tuleb jälle lootus, enamgi veel, peab ainult Esiliiga meeskonna ära võitma. No milles probleem, eks ? Võõrsilmängu ei näinud, kuid kui tulemuse teada sai, oli tuju no alla igasugust arvestust. Enne tänast mängu oli jumala hea tunne, tuju oli super ja hea oli olla. Ja siis saame pähe. Tuleme sellest välja, viimased 15 minutit pingutab meeskond endast rohkem, kui võimalik, välja. Ja no ei saa seda väravat. Ei suudeta ära lüüa. Ja ei kasutada seda ära, et väravavahile 24/7 lund silma sajab ja oskused ka ei-tea-mis ei ole. Peale mängu vaatasin, kui suurepäraselt Paide fännid ja mängijad omavahel läbi saavad. Mitte et ma tundeline inimene oleks, aga silmad olid läbimärjad. Mitte otseselt nende läbisaamise pärast, aga kõige selle pärast, millest ma Vapruse pärast ära olen öelnud. No milleks ? Ja siis on jube kõva meid veel maha teha. Masendus on niigi peal, ja siis Paide fännid leiavad, et oleks sobiv meile karjuda väljendeid, mida ma mainima ei hakka. Mitte kõik ei teinud seda, aga mõned. Ma saan aru, et te olete õnnelikud, aga inimeseks võiks ikka jääda. Pole elu sees peale võitu ühtegi halvustavat fraasi teiste fännide kohta öelnud. Ja näed - olen elus.
                    Igatahes, kõik see on jumala masendav ja hetkel on kõigest ja kõigist jumala pohhui.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Noonik Vaata postitust
                      Kusjuures Paide fännidele kutsuti politsei pärast mängu. Ei ole kahjuks kursis, miks ja mis edasi sai.
                      Laulsid liiga kõvasti? Hakkasid lausa hüppama? Või koguni võtsid mängu ajal särgid seljast?
                      "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                      www.facebook.com/jkkalju

                      Kommentaar


                        Kuule sina (VapruseKaru siis)..

                        see küll ei muuda sinu olukorda ja olemist paremaks, aga ma tean suurepäraselt, mida sa tunned. Ära pabista, ma olen seda tundnud üle aasta..

                        Eelmine aasta pärast üleminekumängude kaotust Kaljule olin ma surmkindel, et persse kõik see jalgpall, mina lõpetan. Aga paar nädalat läks mööda ja sain aru, et nii lihtsalt alla anda ei saa, nii ei ole võimalik, sest tuleb edasi võidelda ning järgmisel aastal tagasi tulla, veel paremana kui varem.

                        Ja nii läks.. tänavune aasta andis tohutult positiivseid emotsioone, kuid samas ka negatiivseid, ent ka neid on vaja.

                        Peame uskuma ja alati pingutama, ka rasketel hetkedel, nii saame hakkama

                        Mitte, et ka see midagi muudaks, aga minu poolehoid kuulus selles paaris Vaprusele.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas PETSINHO Vaata postitust
                          Laulsid liiga kõvasti? Hakkasid lausa hüppama? Või koguni võtsid mängu ajal särgid seljast?
                          Ei tea jah mispärast kutsuti. Seekord keegi ju midagi ei lõhkunud ja maani täis noorukeid ka justkui polnud.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas PETSINHO Vaata postitust
                            Laulsid liiga kõvasti? Hakkasid lausa hüppama? Või koguni võtsid mängu ajal särgid seljast?
                            Üritasid ära panna? Teie teema on juba ajaloo prügikastis, mis sest enam meenutada.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas VapruseKaru Vaata postitust
                              No aga katsume natukene nüüd minu olukorda ka ette kujutada...
                              ei ole hullu - kogume veidi positiivsemaid emotsioone, kui ainult 7:0 tappasaamised ning tuleme tagasi! ja kui ei tule, siis võitleme edasi - vaata või kure fänne.

                              Igavesti Pärnu Vaprus!
                              BVB - Vaprus

                              Kommentaar


                                Jah, seadusekuulekad Karupojad, positiivne on see et teie kõiki staadioni eeskirju jälgite. Üks mõnus video siis

                                Kommentaar

                                Working...
                                X