320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pärnu JK Vaprus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mis eeskirjade vastu me Salme staadionil eksisime?
    Mina leian, et me oleme üsna eeskujulikud mängude ajal, me ei provotseeri, me ei läbusta. Millega me nüüd selle pahameele ära teensime?

    Kommentaar


      No ma ei tea, võibolla Salmel siis on tubakatoodete ning alkoholi tarbimine lubatud

      Kommentaar


        17, aitäh no ma loodan ka, et paari nädalaga asi paraneb. Praegu on küll kõigest jumala kopp ees.
        Ja no mida Kalju fännid üldse virisevad ? Kas täna kutsuti teile politsei või ? Äkki tulid nad üldse neid ära viima. Täiesti haiged ikka.

        Kommentaar


          Okey, aitab. Paneb selle vana teema kinni ja tunneme parem Pärnule kaasa. Loodan, et olete aastaga ML-is tagasi. Edu Esiliigas.
          "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
          www.facebook.com/jkkalju

          Kommentaar


            Ära jama. Salmel olid meil joogid plastikpudelites ning suitsetamist ei keelanud kah keegi. Üleüldse pole Karupoegasid kordagi turvamehed korrale pidanud kutsuma, tegevus toimub lubatu piires.

            Kommentaar


              kes jätkab järgmine aasta esiliigas, kes mitte? kas mõni mängija võib suunduda ka tallinna või tartu klubisse? kes randa/saali lähevad?
              ootan vastukaja
              kogu mu noorus möödub foorumis

              Kommentaar


                Mina olen kuulnud, et päris paljud vanad pidid lõpetama, kes läheb saali jne.
                Kõik see pask hakkas, siis pihta kui need kuradi Ukrainlased toodi ja oma mängijaid jäid palgata, tänu sellele ka paljud lõpetavad.

                Kommentaar


                  tundub, et vapruse juhtkond rikkus kogu pärnu jalgpalli ära hoopis...
                  kogu mu noorus möödub foorumis

                  Kommentaar


                    Parem õudne lõpp kui lõputu õudus.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Aadu ja viinad
                      nj mariol terake õigus ka. Loodame ,et paide politsei ja turvadega ei teki selliseid arusaamatuid momente, nagu pärnus. Kutsutakse niisama mendid kohale, et fännid minema viia.
                      Paide on kindlasti sobivaim paik kui pärnu, see ju eesti süda. Fänlus ja kohlike ametite toetus on olemas ja see kindlasti tõuseb veel, sest nüüd nad ju ML-s.
                      Kalju kohta: Politseil pole asja tulla kui lõppkokkuvõttes saadi mõned joobes alaealised kätte?

                      Tänase kohta siis:
                      Kahjuks jäi lõpus üks löök väravale puudu, kuna see punamütsike Paide väravas oli suhteliselt null. Kui Paide oma koosseisus muudatusi ei tee, ei ole neil erilist ML-s ka teha. Kahju sellisest lollist tulemusest, oleks siis Paide üle olnd ja suurelt võitnud

                      Ja eks tulevik selgub kah mingil ajal, kes mida ja kuidas edasi teeb.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas gamer Vaata postitust
                        Kalju kohta: Politseil pole asja tulla kui lõppkokkuvõttes saadi mõned joobes alaealised kätte?

                        Tänase kohta siis:
                        Kahjuks jäi lõpus üks löök väravale puudu, kuna see punamütsike Paide väravas oli suhteliselt null. Kui Paide oma koosseisu ümber ei vaheta ei ole neid erilist ML-s ka teha. Kahju sellisest lollist tulemusest, oleks siis Paide üle olnd ja suurelt võitnud
                        Jepp!! Vaprus on parim!!!! Nii ebaõiglane et tappa saite
                        olgem kristlased, vabandused on esitatud

                        Kommentaar


                          loodame et sellest väljalangemisest ei saa vapruse hääbumise algus
                          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                          Ott Järvela

                          Kommentaar


                            Algselt postitas gamer Vaata postitust
                            Kalju kohta: Politseil pole asja tulla kui lõppkokkuvõttes saadi mõned joobes alaealised kätte?

                            Tänase kohta siis:
                            Kahjuks jäi lõpus üks löök väravale puudu, kuna see punamütsike Paide väravas oli suhteliselt null. Kui Paide oma koosseisus muudatusi ei tee, ei ole neil erilist ML-s ka teha. Kahju sellisest lollist tulemusest, oleks siis Paide üle olnd ja suurelt võitnud

                            Ja eks tulevik selgub kah mingil ajal, kes mida ja kuidas edasi teeb.
                            Ega teie väravaht parem polnud!!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas gamer Vaata postitust
                              Kalju kohta: Politseil pole asja tulla kui lõppkokkuvõttes saadi mõned joobes alaealised kätte?

                              Tänase kohta siis:
                              Kahjuks jäi lõpus üks löök väravale puudu, kuna see punamütsike Paide väravas oli suhteliselt null. Kui Paide oma koosseisus muudatusi ei tee, ei ole neil erilist ML-s ka teha. Kahju sellisest lollist tulemusest, oleks siis Paide üle olnd ja suurelt võitnud

                              Ja eks tulevik selgub kah mingil ajal, kes mida ja kuidas edasi teeb.
                              Ega jah Pärnu vv samasugune 0
                              Olen see kes olen

                              Kommentaar


                                Mingi hull oli neil jah väravas!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X