320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pärnu JK Vaprus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kui Könninge võeti välja muudel põhjustel, võtan sõnad tagasi ja vabandan ennatlike järelduste tegemise eest. Ent tema esimesed 15 minutit andsid selleks ka põhjust. SDK jutt vastab aga tõele, meeskond mängis täna alla igasugust arvestust ja need inimesed, kes alati mängul pole, ent aeg-ajalt staadionile satuvad, järgmine kord enam tulla ei pruugi. Maksta 50 eeku ja näha sellist platsil jalutamist...nojah. 0:2 seisupeal jäi mulle mulje nagu oleks 4:0 meile seis.

    Kommentaar


      Sõrmus ja Taavi olid ikka täitsa 6 liiga tasemel.Pikker,Ljoha ja Alliku ainukesed kes veidi viitsisid midagi teha.Kalevi peldikusse võiks küll ekskursioone tegema hakata ja umbes 50eeku kaseerida.

      Kommentaar


        Tainad, kui teil on oma kodulinna meeskonna mängu eest kahju 50.- eeku välja käia, siis ärge parem tulgegi staadionile vaid minge püütke kala või jooge õlut kusagil mujal kui seal staadionil. Kõvad mehed olete siin kommenteerima mängijate esitust, aga ise olete nagu kari tolasid seal tribüünil, kes karjuvad ainult roppusi kohtunike ja mängijate suunas kui neil pole parim päev. Kuradi fännid v asjad te olete kui te ei suuda kehva mängu ajal meeskonda innustada oma positiivsete hüüete ja kaasaelamisega. Kui tahate kiunuda siis kiunuge ja mõmisege oma mõmmmõmmi kusagil piknikul, mitte Pärnu parima satsi mängul. Vanasti (Reigo Teearu ajal) oli Pärnul justkui kodus 12 mängijat, aga praegu on kari vingujaid mitte meeskonna tulihingelisi fänne. See jutt muidugi ei õigusta meeste pühapäevast esitust, aga uskuge nn Fännid, et teil seal tribüünil on miljon korda lihtsam ennast kokku võtta (ja oleks ka aeg) kui mängijatel väljakul aastast aastasse ja nädalavahetusest nädalavahetusse. Ikka on mänge, mis õnnestuvad ja ka selliseid kohtumisi, kus isegi võidelda ei suudeta. Aitäh ja oleme sõbrad edasi!

        Kommentaar


          Algselt postitas adriano Vaata postitust
          Juveman , kui sa ei tea, mis toimub mängijatega siis ei ole vaja niisama kommenteerida. Könninget ei võetud sellepärast välja, et ta mängida ei tahtnud vaid muud põhjused tingisid selle (:
          äkki paljastad siis saladuse miks ta välja võeti

          Kommentaar


            Minul küll kahju pole seda 50 eeku välja käia. Jutt on sellest, et kui staadionile satub inimene, kes sinna reeglina ei satu, siis tema ei pruugi enam tagasi tulla pärast sellist esitust. Ka mul oli staadionil seekord 2 tuttavat, kes esmakordselt sinna tulid. Nad ei ole tulihingelised kaasaelajad, vaid lihtsalt spordihuvilised, kes ka lõpuks tee statkale leidsid. Ja nemad igatahes enam ei tule, sest olid pärast mängu tõsiselt pettunud. Selles lihtsalt asi. Pealtvaatajaid niigi vähe ja sellised esitused viivad numbrit veelgi alla.

            Selge see, et kõik mängud ei saagi õnnestuda 100%, ent üritamist ja tahtmist tahaks ikka näha. Pühapäeval olid mehed platsil justkui täiesti vastumeelselt. Sellest lihtsalt kahju. Muud ei midagi.

            Kommentaar


              mitte Pärnu parima satsi mängul
              Pärnu parimast satsist on asi kaugel, ma ei kutsuks seda isegi mitte esindusmeeskonnaks. Ei süüdista selles mängijaid ega treenerit, vaid hoopis linna ja klubi juhatust, kes poistele absoluutselt mingisugust motivatsiooni pakkuda ei suuda - rääkimata rahast. Sellepärast tekibki olukord, et väljakule minnakse poolkõvaga ning mängitakse kuidas juhtub.

              Samas see 50.- krooni on ilmselgelt liiga kallis summa, eriti veel kui teisel poolajal saab niikuinii tasuta sisse. Slava bogu klubikaart.

              Kommentaar


                Kui tahta raha siis võiks veidigi midagi teha.Kunstmurul ei ole ei prügikaste ega ka WC-d,kui äkki mõni naine tahaks pissida-sest mehed saavad ju ka põõsasse kuseda ja lumehanges sesista pole ka ju paha.

                Kommentaar


                  Nonäed, ikkagi loevad siinset foorumit Vapruse lähikondlased ka.

                  Keegi ei ole siin öelnud, et on kahju 50eek välja käia kodulinna meeskonna vaatamise eest. Lihtsalt hind ei ole vastavuses ei platsil toimuvaga ega ka mänguväliselt pealtvaatajatele pakutavaga. Ja kui klubi asjapulkadel ei ole üheks eesmärgiks fännibaasi suurendada, siis tekib küsimus kes ikkagi on tainas??? Kõige parem kaitse on muidugi rünnak ja hakata arvustama/mõnitama seda niigi väikest fännigruppi, kes igal mängul ja teatud seltskond ka igal välismängul!!! kohal on, see on täiesti tase muidugi. Ja me räägime Esiliigast, mitte enam Meistrikast. Kui sa Nonii nüüd leiad, et Vapruse fännid on maailmas mingid eesrindlased selles osas, et lemmikuid ka kritiseerida võtavad, siis... Minu arvates ollakse liigagi leebed, üldist vilekoori mängijate kehva esituse tõttu pole mina veel kuulnud, küll aga pettunud arutelu, et miks just meie linnas peab see asi nii f...ed up olema. Krt, pinnas on ju Pärnus ülihea fänniarmee kasvuks. Andke aga palun midagi vastu ka!!! Alustuseks neelake oma uhkus ja varasemad vastuolud ning asuge jalgpalliklubid ühise mütsi alla. Linna toetuse osas saab igaüks meist ja muidu jalgpalliga seotud inimestest anda oma panuse valimistel. Jne jne. Krt Esiliiga ja Meistrika tagumine pool ei ole küll Pärnu jalka lagi!

                  Ja see motivatsiooni jutt ajab mul kohati kõige rohkem sitta keema. Ma sunnin end aru saama, et ok, vbla Galkin ei suuda endast antud olukorras iga mäng 100% välja pigistada ja mõni teine vanem olija veel. Aga mida mossitavad platsil veel mitte midagi saavutanud noormängijad? Kuhu jääb uhkus, tõestamisvajadus, mängurõõm?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mondotek
                    Tervislikud põhjused.


                    Aga noh, kui klubijuhatuse esimees Ivo Tahk ütleb, et teda ei huvita esiliiga võistkond ja ühtegi senti nende peale ei raisata, siis ei saagi midagi tahta.
                    Sina Mondotek liiguta ennast rohkem väljakul.

                    Kommentaar


                      pohmell on ka ju tervislik põhjus

                      Kommentaar


                        Algselt postitas masturr Vaata postitust
                        pohmell on ka ju tervislik põhjus
                        Siiski südameprobleemid

                        Kommentaar


                          kevad ja armumine

                          Kommentaar


                            heh Tammeka mängudel tuleb välja käia vaid 25.- ja alaealistel/üliõpilastel sissepääs tasuta

                            Olee ole ole ole Tartu Tammeka! Olee ole ole ole Me sinised-valged!


                            Kommentaar


                              Nonii. Ma nüüd sheerin oma arvamust ka
                              Selles mõttes, et kodumängude piletirahast mul kahju pole. Võõrsilmängudel ma aga enam ei käi. Seda raha no mitte kuidagi ei raatsi sinna paigutada.
                              Minu jaoks on see toetamine karjumise näitel ülimalt kahepoolne. Muidugi peab toetama oma võistkonda, isegi siis, kui kaotusseis on. Aga see, mida ma siin lugesin, et ei viitsitud mängida & värki .. aaaaaahhh, kui tuttav see kõik on. Vapruse mängijatel, või no, enamustel on NIIII suur ego, et fännide vastu austust välja näidata on mark asi teha. Kui ma lähen sinna mängule, elan kaasa, karjun, hüüan, toetan 90 minutit & ikkagi kaotame, siis on peaaegu igakordne see - meeskond hakkab ära minema, mõni mõistlik mees hakkab plaksutama, teised plaksutavad järgi. Hoolimatult. Ei süsti just liiga palju isu neile karjuda, andke andeks. Ma ei ootagi, et nad enne igat mängu mul punase vaiba statka juurde paneks. Siiras plaksutus oleks viispluss.
                              Ma ei tea kindlalt, kuidas see hooaeg asjad on .. aga eelmisel hooajal fännide lemmiku valimisel kuulus mu hääl 110 % -liselt Galkinile. Räägib kui inimesega, mitte kui alamaga. Päris ausalt loodan, et mõni on temast eeskuju võtnud.
                              Sealt tulenebki asja teine pool - kui mängijatel sellest mingit vahet pole.. mida ma siis seal karjun.
                              Aitab ka.

                              Kommentaar


                                Muuseas Maido kõmmutas Soomes oma debüütmängus kohe ka värava 6-0 võidus.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X