320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pärnu JK Vaprus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    VALGA FC WARRIOR – PÄRNU JK VAPRUS 1:1 (0:0) LÕPPSEIS

    Väravad: 81. pen. Jaan Leimann - 90. Indres Põder
    Indres Põder .. pole kordagi näinud, a i like him already .
    Anyways, Joosti trennipoistel läks mu arust eelmine aasta samal cupil ka väga hästi, ilmselgelt tunneb oma tööd.
    Tulevikku panustamisse ma ka eriti ei usu, see ei tuleks arvatavasti välja.

    Kommentaar


      indres põder vaprus 2 mängija oli

      Kommentaar


        Väga rabe mäng oli, aga kogu mängu vältel oli siiski Pärnu veits üle. vedas, et minut enne lõppu ikka ära löödi ja toodi 1:1 seis vähemalt.
        Parem georg otsas kui Paul keres.

        Kommentaar


          Algselt postitas Urmas Epner Vaata postitust
          niisiis kuulsin ,et ka vapruse järelkasvul läks Helsinki cupil supper hästi,kõige väiksemad olid võitnud ja vanemad olid 128 satsi seast 10 kohale tulnud.PANUSTAGEM tulevikule ,sest tundub,et sealt on tulemas väärilist järelkasvu.Palju jõudu ja jaksu igaljuhul treener Indrek Joostile.
          Vaatasin ka Helsinki Cup tulemusi ja seal on, et B14 sai 64 hulgas 9.koha, B10 sai 15.koha 128 hulgas. Noorematel kohti välja ei mängitud, nagu Soomes tavaline, et alla 10 aastastel on mängurõõm. Milline vanusegruppi siin võitjana silmas peetakse?

          Kommentaar


            Tahaks väga, et Pärnu uuesti Meistriliigasse tõuseks. Hetkel on täiesti võimalik veel aste kõrgemale tõusta.
            On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
            I don’t care what you think of me!
            Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

            Kommentaar


              Ausalt öeldes mind väga MLi ei tõmba. Kuna meil suuri muutusi võistkonnas olnud ei ole, siis põhimõtteliselt eelmise aasta tiimiga ei hakkaks just särama, ma arvan vähemalt. Esiliiga tundub, hetkel vähemalt, meile hea koht. Enamjaolt loogilised tulemused - nõrgemad võidame ära, tugevamatele hakkame vastu. Mitte et nõrgematele kaotame ja tugevamate käest saame iga kord sauna.
              Ma ei tea, kas mulle ainult tundub, võimida, aga vähemalt kodumängudel on rohkem fänne, kui eelmine aasta. Võiduvõimalusega mängu tahad ju rohkem vaatama minna..
              Meistriliigas on samas ka teistel klubidel fännid, mis minu jaoks hetkel suurim pluss MLis on.
              Igatahes, see on väga super, et viimastes mängudes mitmed uued kutid aega on saanud & Taneli ning Lauritsa liitumine on ka väägahea uudis.
              Tänast mängu ei näinud, kuid mina olen jälle rahul, kuna kaitsest puudusid Rain ja Aleksei & ründest Ander ja Kaarel, nii et nende tagasitulekul peaks asi veelgi paranema. Janoh, penaltiga löödud värav on minu jaoks üleüldse pooliku tähendusega.
              Ühesõnaga, mina olen hetkel kõigega väga rahul .

              Kommentaar


                Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga


                rang rang ding ding ding baby



                ütleme nii, et 2. poolaeg oli ikka põhiliselt meie päralt e. värav oli pidevalt õhus. Kõige naljakam koht oligi see, kui FCF Valga väravavaht näitas näppu ja siis kriiskas peale penaltit, et lõpuks tuli ära vms. Viik on siiski heaaaa
                Järgmisel pühapäeval kohustuslikud punktid Rakvere vastu ja siis välisreis Itta, jeee
                Rise and rise again until lambs become lions!

                Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                Kommentaar


                  jess, jess läbu

                  Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga



                  white lines... blow away (don't do it!)
                  Rise and rise again until lambs become lions!

                  Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                  Kommentaar


                    Tundub, et teil oli lõbus välisreis? Kas valged triibud on silme ees pikast sõidust või...

                    Kommentaar


                      Algselt postitas SDK Vaata postitust
                      Tundub, et teil oli lõbus välisreis? Kas valged triibud on silme ees pikast sõidust või...

                      HAA tegelikult ma tahtsin lihtsalt pöörata tähelepanu üliheale muusikale. Valgeid jooni pole kunagi tõmmanud, sorry :P




                      OOOOO See on Pärnu... VAP-RUS
                      Rise and rise again until lambs become lions!

                      Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                      Kommentaar


                        Algselt postitas jaiho
                        Helsinki Cupi täpsustuseks veel nii palju, et Joosti noorimad poisid võitsid oma alagrupi, selliseid gruppe oli veel 6-7 ning B14 vanusegrupi 9. koha saanud poisid on Ranet Lepiku hoolealused.
                        B10 saadi ka 10 koht kus osalesid Joosti poisid

                        Kommentaar


                          Aga eilse kohta.
                          Kas "Valga" on tõesti nii väike koht, et välja suudeti ajada ainult üks (seda kinnastega pallipoissi seal väravas ei arvesta) pallipoiss, kes kah enamuse mängust klapid peas muusikat kuulas?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas gamer Vaata postitust
                            Aga eilse kohta.
                            Kas "Valga" on tõesti nii väike koht, et välja suudeti ajada ainult üks (seda kinnastega pallipoissi seal väravas ei arvesta) pallipoiss, kes kah enamuse mängust klapid peas muusikat kuulas?
                            Ma arvan ,et pallipoisid äritsesid turu peal wc-paberiga !Kui Pärnu staadionil ei julge potile istuda ,siis Lillekülas ei julge poti pealt püsti tõusta !

                            Kommentaar


                              1 pallipoiss oli jah, KUI EI MEELDI - ÄRA VAATA
                              distsiplinaarkomisjon võib selle isegi ära mainida...

                              Kommentaar


                                Algselt postitas kriitikameel Vaata postitust
                                1 pallipoiss oli jah, KUI EI MEELDI - ÄRA VAATA
                                distsiplinaarkomisjon võib selle isegi ära mainida...
                                Anna andeks, aga see " kui ei meeldi, ära vaata " oli ikka täitsa teemast väljas. Kuidas sa sellist asja ei märka ?
                                Selles mõttes, et okei, ma ei leia, et Pärnu oleks õige koht teiste kritiseerimiseks, noh mängukorralduse jms koha pealt, a õigustatud kriitika tuleb siiski vastu võtta & midagi tänu sellele parandada, mitte vastu hakata.
                                Peace.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X