320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pärnu JK Vaprus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Asi hakkab toimima,lihtsalt ilma kahe tüübita kes munnigi ei teinud.Asja hakkavad vedama inimesed kes ka jalgpallis on kodus,mitte mingid suvalised tüübid kes tegid seda asja raha pärast.

    Kommentaar


      Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
      krt ma ei saagi aru kas likvideeritakse või saneeritakse. need nagu 2 eri asja. algul süda võpatas väga tugevalt, et varsti tõesti enam klubi ei ole. siiski toimub vist ikka saneerimine ja loodetavasti saab pärast finantskaose korrastust ja restruktureerimist klubi ikka oma tegevust rahulikult jätkata.
      MTÜ seadusandluses saneerimist pole, seal ta nimeliselt võrdsustatud likvideerimisega.

      Peale seda kahekuulist protsessi peaks toimuma seaduse järgi otsustamishetk jätkamiseks, ühinemiseks või siis halimal juhul lõptamiseks.

      Kommentaar


        Algselt postitas gamer Vaata postitust
        MTÜ seadusandluses saneerimist pole, seal ta nimeliselt võrdsustatud likvideerimisega.

        Peale seda kahekuulist protsessi peaks toimuma seaduse järgi otsustamishetk jätkamiseks, ühinemiseks või siis halimal juhul lõptamiseks.
        ok, tänud info eest

        artiklist alul ei saanudki aru, et kas siis likvideeritaksegi või saneeritakse. kuidagi arusaamatuks jäi lihtsalt.

        Kommentaar


          Usun siiralt,et ega sitemaks küll minna ei saa.Härrad kes senini asju ajasid ei teinud ju mmigi-seega kui natukenegi liigutada siis läheb asi paremaks.Asju hakkab ehk ajama Olesk,kes on sellel alal teadagi kodus.H:H oskas ainult pärast kodumängu koti kassarahaga enda kätte võtta.NOORTE kasvatamisele tuleb rõhku panna.

          Kommentaar


            Kes keelab peale likvideerimist samanimelise klubi loomist?

            Kommentaar


              Algselt postitas kaups Vaata postitust
              Kes keelab peale likvideerimist samanimelise klubi loomist?
              OK, ma saan aru, et vanadest kohustustest on vaja lahti saada, aga mis valemiga plaanitakse õigused üle kanda?

              Kommentaar


                Lõppkokkuvõttes suht tüüpiline selleaastane stsenaarium. Esimese poolaja lõpu rikkus küll kohtunik ära. 1-0 seis, Melts triblab äärelt keskele ja tõmmatakse 16-kasti joonel selgelt maha. Vile vaikib, fcf teenib vasturünnakul 25- meetrilt karistuslöögi ja 1-1, kohe poolaja lõpuvile.

                hea oli vaadata, kuidas Galkin lüpsis korduvalt vastase äärekaitsjat, kahjuks sai ta vigastada ja pärast seda kadus vasakult äärelt ka vajalik teravus.
                Rise and rise again until lambs become lions!

                Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                Kommentaar


                  Tõehetk on siis pühapäeval,kui Tulevikult ka lutti saadakse siis on asi ikka täitsa p.tsis

                  Kommentaar


                    Ma arvasin, et põhjas ära käimine tähendab Vapruse jaoks aastaid Esiliigas. Aga tundub jah, et veel madalamale kukkumine tuleks hetkel vist pigem kasuks kui kahjuks...

                    Kommentaar


                      No ei tea kas just kasuks,kuid sellise suhtumise ja mänguga pole esiliigas tõesti midagi teha.

                      Kommentaar


                        Kamooooon noh, nii hull see mäng meil ka pole. Ei ole küll parim, aga tiimi nii maha ka mõtet teha pole.
                        Probleem on mu arust rohkem suhtumises. Enamus on ju noored kutid, neilt ei saagi ilmselt oodata, et Vaprus neile prioriteet nr 1 oleks. Minu jaoks näiteks poleks. Särkide peale ei suudeta nimesid panna, pooled mängud mängitakse suvalise mehe särgiga, kodustaadion on ka .. no selline nagu ta on ja peatreenerilt mängu ajal eriti õpetusi ei saa .
                        Sellest ma absoluutselt aru ei saa, kuidas saab veel langemine meile kasuks tulla ? Tõesti ei usu, et siis hull motivatsioonilaks tuleks & kõik rämedalt trenni hakkaks tegema. Ma arvan just, et siis jätaks enamus vanemad karjääri üldse pooleli ja siis oleks Pärnu jalgpalli raha panna veel mõttetum.
                        Praegu on tähtis ainult see, et me Esiliigasse püsima jääksime. Siis saab juba edasi vaadata, kuidas paraneda.
                        Küll me Viljandi ära võidame, mängima peab lihtsalt korralikult.
                        Btw, kõige kõvem oleks, kui me 8:2 võiduga skoori kordaks, ma eelmine kord ei tulnud selle peale, et pilti teha .
                        Aaaja, mäng on Kalevil v Ühisel ?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas VapruseKaru Vaata postitust
                          Enamus on ju noored kutid, neilt ei saagi ilmselt oodata, et Vaprus neile prioriteet nr 1 oleks.
                          Mina leian, et peaks olema nr1. Kui ei ole,siis tekib küsimus, miks jalgpalli mängitakse? Ajaviiteks? Kuna sõber mängib? Kui üldse kuhugi jõuda tahetakse, tuleks praegu püksid jalast ära joosta. Tööd tuleb teha ja just see on probleem praeguste noorte puhul. Ei viitsita midagi teha. Kõike tehakse nii kuidas juhtub. Kurat kui tahetakse midagi jalgpallis saavutada, siis platsil sörkimine tõmbab sellele kiiresti kriipsu. Minu arust ei ole normaalne, et Floraga mängus olid parimad mehed Rain ja Galkin. Kus need noored on ma ei saa aru. Tehakse 4 korda nädalas 1,5 tundi päevas trenni ja siis minnakse portasse chillima? Võibolla veidi karm, aga kõrini on neist, kes asja 100% ei tee. Kui teha, siis korralikult.

                          Aga karupreili, sa räägi Rainiga ära siis, et ta ikka edaspidi ka aega leiaks kollast särki selga tõmmata . Pole sinna kedagi peale kasvamas.

                          Kommentaar


                            Siin peab otsima vastusei ikka kaugest minevikust.Tegemist on treenerite tegemata tööga,mida oleks pidanud tegema siis kui ned poisid alles alustasid oma jalgpalluri teed.Treener peab olema see mees kes lastes kasvatab suhtumist,distsipliini ja võidutahet.Siit tekibki küsimus,et kes on praegusel ajal parimad noortetreenerid Pärnus?Ise pakuksin J.Ivanovi ja I.Joosti.Kuid kuulaks ka teiste arvamusi näiteks M.Siiguri,Lepiku,Raudnageli,Galkini,Paumäe,Lapi,Ol eski ja ka teiste kohta.

                            Kommentaar


                              Nojah, võibolla ma võtsingi natuke liiga enda seisukohast - ma näiteks gümnaasiumi kõrvalt Vaprust ei peaks kõige tähtsamaks. Isegi kui peaks, ei oleks mul nii või naa aega sellele piisavalt pühenduda.
                              Sellega ma olen täiesti nõus, et nüüd on aeg endast kõik anda. Pühapäeval väsimuse tõttu vahetamist ma näha ei taha. Andku enda parim, küll me samaga vastame.
                              Ahjaa, Porta pole in, Bravo & Sugar on. Ja selle kohta pole mul midagi muud öelda, kui et sinna võiks siis minna, kui mäng on läbi, mitte laupäeval.
                              Rain on hetkel ilmselt tiimi väga wanted. Muidu sai veel hakkama, a peale Kostja sõjaväkke minekut on suht bs. A annan sõnumi edasi.
                              Nii .. treeneriprobleemist olen mitu korda juba rääkinud. Ei viitsi enam pikalt kirjutada. A näiteks Lepiku kohta kindlalt ei oska öelda, kuna pole trenne näinud ja värki. Aga tulemuste põhjal võiks küll öelda, et treenerina saab hästi hakkama. Nagu mängijanagi.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas VapruseKaru Vaata postitust
                                Aga seda ma ikka ei tea, kus mäng toimub .
                                Kunstil 14:00




                                PS. Pole välistatud, et samal päeval mängib Vapruse naiskond meistriliiga üleminekufinaali
                                Rise and rise again until lambs become lions!

                                Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                                Kommentaar

                                Working...
                                X