320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pärnu JK Vaprus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Jõudsid enne ära vastata, kui ma küsimuse ära kustutada .

    Kommentaar


      Algselt postitas Mayhem Vaata postitust
      Kunstil 14:00




      PS. Pole välistatud, et samal päeval mängib Vapruse naiskond meistriliiga üleminekufinaali
      Eriti ei usu, et nii läheb. Pigem on nii, et kui Vaprus edukas on Tammeka vastu, siis toimub mäng kas Nõmmel või Kuressaares.

      Kommentaar


        Algselt postitas urmar Vaata postitust
        Eriti ei usu, et nii läheb. Pigem on nii, et kui Vaprus edukas on Tammeka vastu, siis toimub mäng kas Nõmmel või Kuressaares.
        Vähemuste diskrimineerimine

        Kommentaar


          Algselt postitas VapruseKaru Vaata postitust
          Särkide peale ei suudeta nimesid panna, pooled mängud mängitakse suvalise mehe särgiga, kodustaadion on ka .. no selline nagu ta on ja peatreenerilt mängu ajal eriti õpetusi ei saa .
          Hehe, kas nimed särkide peal ja korralik kodustaadion paneksid poisid mängima ? Ja peatreeneri õpetuste koha pealt, siis ilmselt pooldaksid sa seda, kui treener platsi kõrval röögib, mis iseenesest pigem segab mängijat kui aitab kaasa. Siiski eeldan, et peatreeneri õpetused tulevad enne mängu, poolaegade vahelisel pausil ning järgnevates trennides, aga noh kes teab ju seda oskavad öelda mängijad ise

          Kommentaar


            Algselt postitas gamer Vaata postitust
            Vähemuste diskrimineerimine
            Mis vähemusse pärnulannad muidu kuuluvad? Tegelt peaks olema nii, et mäng toimub algselt kõrgemal positsioonil olnud naiskonna väljakul, aga nüüd pole sellel teoorial enam tähtsust, kuna Tammeka oli edukas ja mängib koduväljakul.

            Kommentaar


              Algselt postitas VapruseKaru Vaata postitust
              Probleem on mu arust rohkem suhtumises. Enamus on ju noored kutid, neilt ei saagi ilmselt oodata, et Vaprus neile prioriteet nr 1 oleks. Minu jaoks näiteks poleks. Särkide peale ei suudeta nimesid panna, pooled mängud mängitakse suvalise mehe särgiga, kodustaadion on ka .. no selline nagu ta on ja peatreenerilt mängu ajal eriti õpetusi ei saa .
              Sellest ma absoluutselt aru ei saa, kuidas saab veel langemine meile kasuks tulla ? Tõesti ei usu, et siis hull motivatsioonilaks tuleks & kõik rämedalt trenni hakkaks tegema. Ma arvan just, et siis jätaks enamus vanemad karjääri üldse pooleli ja siis oleks Pärnu jalgpalli raha panna veel mõttetum.
              Niikaua kuni ei ole jalgpall neile noortele prioriteet nr1, niikaua nad jäävadki heal juhul Esiliigasse toksima. Seda poole teraga mängimist ma ei kannata silma otsas kah. Ma saan aru, et ega klubi olukord nii finantsiliselt kui juhtimiselt ei soodusta ka mitte karvavõrdki nende noorte suhtumise muutust. Samas... kel tahtmist on saab ka nendes tingimustes endast kõik anda, teha individuaaltrenni ja platsil kapsad ninast välja joosta - eesmärgiga saada paremaase klubisse ja lõpuks siit Eestist üldse minema. Ja kui Vaprusel ja mängijatel ei ole seda tahtmist ja sisu, siis jäämegi Esi- ja Teise liiga mänge vaatamas käima. Ja peame rahul olema?
              Miks ma irooniliselt ütlesin eelmises postituses, et Teine liiga on meile paras, on see, et tihti on vaja midagi päris ära lammutada ja uuesti üles ehitada, et asjast asja saaks. Kui ikka jalgpallikantsil, nagu seda tegelikult peaks olema Pärnu, on esindusklubiks poolkõva motivatsioonitu ja juhtideta kamp, siis äkki keegi hea inimene kuskil ärkab ja võtab südameasjaks taas kõva klubi uuesti üles ehitada. Ma ei tea, mul aastate pärast vaja poiss kuskile trenni panna. Hetkel ma ei näe, et selleks Pärnus võiks olla jalgpallitrenn. Kahjuks...

              Kommentaar


                Algselt postitas SDK Vaata postitust
                Ma ei tea, mul aastate pärast vaja poiss kuskile trenni panna. Hetkel ma ei näe, et selleks Pärnus võiks olla jalgpallitrenn. Kahjuks...
                Pakun alternatiivi

                Aga jutt täitsa õige. Prioriteedid on noortel silmnähtavalt muutunud. Ja seda mitte ainult jalgpallis. Näen seda päevast päeva ka kergejõustikus. Omal ajal sai tehtud 5 päeva nädalas trenni ja kõik laupäevad-pühapäevad sai kas jalgpalli või korvpalli mängitud. Suvest ei hakka rääkimagi, hommikust õhtuni oli sport päevaplaanides. Nüüd on 1,5h trenni ja siis arvutid,joomine,niisama passimine jne. Näen praegu ise meeletut vaeva, et poisikestest trennis mehed kasvatada. Mõne puhul on asi isegi toimima hakanud. Nii et asi on ikka peas kinni, kui õigesti suunata, võib asja saada. Ega noored ise paraku seda raskemat teed valima ei kipu.

                Kommentaar


                  Ma enam ei viitsi ega taha seda arutelu edasi viia.
                  Homse kohta niipalju, et Rain peaks täitsa olemas olema. Kuigi lehes vist kirjutas ka seda.
                  Ja kui ma õigesti mäletan, siis piletid pandi ka odavamaks - 15/25. Enne oli sama, mis Kalevil vist.
                  Btw seda ma näha ei tea, et keegi kirjutaks, et kui me homme ka kaotame, siis on .. . Usun, et kõik teavad.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas VapruseKaru Vaata postitust
                    Ma enam ei viitsi ega taha seda arutelu edasi viia.
                    Homse kohta niipalju, et Rain peaks täitsa olemas olema. Kuigi lehes vist kirjutas ka seda.
                    Ja kui ma õigesti mäletan, siis piletid pandi ka odavamaks - 15/25. Enne oli sama, mis Kalevil vist.
                    Btw seda ma näha ei tea, et keegi kirjutaks, et kui me homme ka kaotame, siis on .. . Usun, et kõik teavad.
                    Mingi fetishi küüsis oled või?

                    Kommentaar


                      Riivasin tundeid selle viimase lausega või ?

                      Kommentaar


                        väike murekene ,ma ei tea kus Pärnus kunstmurukas asub ?! :/

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Katzuu Vaata postitust
                          väike murekene ,ma ei tea kus Pärnus kunstmurukas asub ?! :/
                          Mai tn 3 peaks olema. Ühisgümnaasiumi kõrval

                          Kommentaar


                            no nii nagu ikka tavaks on saanud oli kohtunik taas suht kirves,aga ka mehed ise olid suht loiud.v.a Galkin.joppas ,et nii läks-lõdvalt oleks seis võinud olla ka tuleviku kasuks.ja Raini fetishi huvilistele ka teamiseks,et ta ei mänginud.

                            Kommentaar


                              No ma ei tea .. mäng nagu jube küll polnud. Söötu saime ilusti lükatud, Pikker oli üliheal tasemel - nagu ikka ja mingeid suuremaid eksimusi ka meelde ei tule.
                              Probleem on hoopis selles, et JÄLLE lasime peale värava löömist endale vastu lüüa. Juhime 3:1 ja mäng lõpeb 3:3 ?
                              Tuleb jälle see teema, mis koondiselgi, et kas kaotame ilusa mänguga või võidame koledaga. Täna oleks pidanud teise variandi valima. Lähme juhtima, oleme siis 9 mehega umbkaitses ja loodame kontrate peale. Ma küll midagi paremat välja ei oska pakkuda. Sest kuskilt on ju vaja punktid kätte saada ..
                              Igatahes, tänase mängu juures oli suur roll Lepiku kohalolekul. Rääkis, ajas teisi rääkima ja üleüldse oli väga hea.
                              Uus kutt sai ka täitsa ilusti hakkama, mis oli vääga meeldiv.

                              http://fotoalbum.ee/photos/Carruuuu/sets/876607/
                              Ainukesed pildid, mis vähegi kvaliteetsed tulid .

                              Kommentaar


                                Viimase mängu kohta jäi mul üldse sõna sekka ütlemata, kuigi tahtsin. Mulle meeldis väga Galkin ja Laurits. Laurits jooksis jubedalt ja tegi mehemoodi tööd väljakul, Galkin tundus teist mängu järjest nagu paar aastat tagasi. Igakord kui palli sai äärel, võttis vastase ette. Pea alati sündis mingi ärevam moment.

                                Paabutil mäng ilmselgelt ebaõnnestus ja Rättel tema asemel teisel poolajal millegagi üllatada väga ei suutnud. Oleks enamat oodanud.

                                Aga mis siin ikka, punkt on parem kui mitte midagi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X