320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pärnu JK Vaprus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'FC Vaprus Pärnu\'

    Mul kavatsus on, kuid ei tea kas jõuan. Bussiga väga ei viitsi sõita nii varakult Tallinna aga kui auto saan, siis olen kindlasti kohal.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'FC Vaprus Pärnu\'

      Seekord siis ikka päris kindel plaan autoga minna. Teaks ainult kuhu. Ma tunnen tallinnat aint niipalju,et leian üles mõne kergejõustikuhalli ja staadioni. Lasnamäele jõudes suudan jällegi ainult kergejõustikuhallini kuidagi orienteeruda. See on ka kõik. Aga minna tahaks ikkagi.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'FC Vaprus Pärnu\'

        Mind te ei näe sedapuhku, kolgin Märjamaal Prasi.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'FC Vaprus Pärnu\'

          Algselt postitas gamer


          Mind te ei näe sedapuhku, kolgin Märjamaal Prasi.
          Ilma sallita sa pole teretulnud !!!!

          Kommentaar


            Vastus teemale \'FC Vaprus Pärnu\'

            mingi huvitav kohtunik oli täna.. võttis kuidagi liialt rahvast kuulda.
            BVB - Vaprus

            Kommentaar


              Vastus teemale \'FC Vaprus Pärnu\'

              Nonii, esimesel Pärnu võõrsilmängul siis ka käidud... kui mitte arvestada Tamme staadionil mõned nädalad tagasi toimunud kohtumist. Selles suhtes muhe.

              Taaskord oli koosseisus toimunud mitu muutust... paar positiivset (Uibo ja Joost tagasi), kuid samas ka mõned, mis valmistasid pigem pettumuse (Lepiku ja Kasemetsa puudumine). Algus tundus siiski täitsa asjalik ja pärast kümnekonda mänguminutit olid tablool numbrid Pärnu kasuks - Ajaxi vv ei suutnud püüda joosti kauglööki ja puterdas selle enda ette, kust Kazak palli ka võrku toimetas. Edasi enam midagi väga ilusat näha ei olnud ja minu meelest andis Vaprus liiga kergelt initsiatiivi ära ja lasi vastastel oma mängu ehitada, omamata ise erilisi võimalusi kiirrünnakutestki. Kuigi jah, mõned kauglöögiüritused, mis imekombel Ajaxi väravavahile raskusi tekitasid, siiski olid. Ja poolaja lõpus lasti endale üks ka ära lüüa...

              Teisel poolajal oli taas rohkem üritavamaks pooleks Ajaks ja suhteliselt kiiresti saadi ka oma teine värav. Seejärel pärnakad küll veidi ärkasid, kuid kindlasti andis tunda see, et Uibole tehti II poolaja suht alguses päris karm viga, mis tekitas talle minu meelest päris parajalt palju valu ja ei lasnud nii aktiivselt mängida, kui ta seda tavaliselt teeb. Pealegi oli tema äärel kaitses Jevgeni Novikov, kes end küll kuidagi positiivsest küljest näidata ei suutnud - üks puterdamine puterdamise otsa ja otsustavus puudus... kaitses peaks ikka vähe mehisemalt mängima ja kasvõi kehamängu kasutama, kui see vajalikuks osutuma peaks, Novikov aga andis liiga kergelt alla ja nii oli Ajaxi vasak äär üks paras läbisõiduhoov, mida Põldme ja Pedõk päris tihti lappima pidid.

              Kuid 2-1 seisul oli Pärnul siiski veel päris head väljavaated vähemalt viigiks - näiteks jõudis pall korra paremalt äärelt läbi Uipsi ja Zenjovi keskele karistusalla, kus tundus, et Kazak oleks pidanud vaid pisut-pisut oma jalga liigutama, et pall väravasse lükata, kuid see liigutus jäi miskipärast tegemata. Mõned minutid hiljem vabastati Zenjov taas pea 1-1le väravavahiga, kuid seekord ei suutnud Sergei viiki jalule seada: ta üritas palli üle väravavahi tõsta, kuid Ajaxi noor kkobakäpp suutis siiski näpud vahele saada ja pisut ringi vaadates ka teisel katsel palli püüda.

              Edasine oli taaskord üks jama... vigastada sai Galkin, kelle asemele toodi sisse Avdejenkov. Põldmegi silus päris sageli oma reit... nojah, mis teha, kui pingilt kedagi väga asist võtta pole (mina igatahes Randa pingil ei silmanud, kuigi protokollis ta vist nagu on...). Kümmekond minti enne mängu lõppu nihutati teiseks ründajaks ette Maksim Pedõk (tema kohale kaitses läks nähtavasti pooljaitsest Olesk). Mõned minutid ta sel positsioonil vaid mängida saigi, kui ta oma teise kollase teenis - Maksim üritas saada pead vahele kõrgelt karistusalla riputatud pallile, kuid selle püüdis hoopis Ajaxi vv, kellele Pedõk pisut sisse lendas. Nojah, viga oli, aga hea kohtunik poleks väravavahi oigamise ohvriks läinud ja sellises olukorras teist kollast andnud. Israel arvas muudmoodi. Nojah, siinkohal võiks jah elxiga nõus olla, et kohtunik oli veidi imelik... küll ta kord kuulas äärekohtunikukku ja kord mitte ning muutis vägagi kaheldavalt otsuseid. Nojah, mis teha... kuigi ega ta seekord vist mängu käiku väga muutnudki.

              Lõpus löödi veel keskelt kauglöögist pärast Novikovi äärelt toimunud läbimurret ja kaitse suht peataolekut veel kolmaski värav. Aga see oli kõigest vormistamine. Põhimõtteliselt võib öelda, et tänasel päeval parem olnud meeskond võitis... suuresti saavad pärnakad vaid ennast süüdistada - ei saa niimoodi alla vajuda ja vastastele nii palju mänguruumi anda. Isegi Ajax kasutab selle ära...

              Järgmine nädal siis Valga Valgas. Kes on käpp?

              Kommentaar


                Vastus teemale \'FC Vaprus Pärnu\'

                auklik sissesõidutee Ajaxi kodustaadionini, üpris hirmus mänguväljak, tantsutüdrukud enne mängu algust, vaheajal toimunud show footbagi poistega, pettumust valmistanud mäng Vapruse poolt, vigased Uibo, Põldme, Galkin ja kindlasti veel keegi; Pedõki punane. Mis veel? Ahjaa, ära saime siis. No kuni väravani polnd väga vigagi, läksime juhtima ja mis siis juhtus? Mängisime ainult oma väljakupoolel, lubasime Ajaxil ehitada, mida nad ka tegid. Sest tegelt on tegu ju üpris võrdsete meeskondadega, aga täna oli Ajax palju loovam ning seda just põhjusel, et lubati teha, mida taheti. Ses mõttes kahju.

                Zenjovi võimalus jääb nats painama. Kui ta seisul 1:2 väravavahiga silmitsi sai, ent tõste paraku päris nii välja ei tulnud nagu loota võis. Ning siis veel see võimalus, kui Zenjov ilusa söödu mööda maad väravaesisele andis, ent paraku Kazak ei üritanudki jalga vahele saada. Minu silmis võinuks ikka proovida vähemalt, ei olnd ta pallist midagi nii kaugel.

                Kahju oli Uibost, kellele mitmes olukorras tõsiselt haiget tehti, ei suutnudki ta enam mängu lõpuni endast 100% anda. Nagu ma juba mainisin, said haiget ka Põldme ja Galkin, kellest viimane ka välja vahetati.

                Novikov kaitses oli igatahes mängu suurim pettumus. Ei tea kus Kasemets oli, et isegi pingil polnud. Passiivsus ja ebakindlus iseloomustaks tema mängu. Üldse oleks Vaprus võinud palju aktiivsemalt peale käia, väga vabalt lasti kombineerida vastastel.

                Pedõki teine kollane väravavahile sissesõitmise eest tähendas siis ka mängust lahkumist, ent ega see nii suurt rolli ei mänginudki, täna ei olnud Vaprus valmis võitma.


                Mis veel? Aavo Sarap, kui sa seda loed siin, siis ole nii hea ja ära enam ühele mängule minuga satu. Terve mäng oli tal vaja arutada maailma asju, küll jalgpallist, küll korvpallist ja muust ning kui siis platsil oluline sündmus oli, ei saand mees mitte midagi aru, aga kommenteeris sellegipoolest. Ning naljakas oli see, et ühel hetkel, mil Vaprusele plaksutatud sai, vaatas üks Ajaxi fännist vanem meesterahvas mulle otsa ja sülitas seejärel pilkavalt maha. Et selline seik siis.

                Ent kogu see esimene välismängu vaatamine mulle kujunes positiivseks elamuseks. Ajax pakub ikka rahvale show\'d, üks neljast tantsutüdrukust oli päris kenake kah Ning vaheajal välja loositud Ajaxi sall ja priipääse kõikidele kodumängudele oli ka vahva auhind. Mina paraku küll ei võtnud, ent selline asi oleks tervitatav ka Pärnus!

                Lõpuks tänaksin neid, kes aitasid sellega, kuidas kohale sinna jõuda. See inetu ööklubi on ikka tõesti inetu, lisaks veel klubi ees valetpidi mastis rippunud Eesti lipp...njah. Kohtume Valgas!

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'FC Vaprus Pärnu\'

                  Algselt postitas Juvemanlisaks veel klubi ees valetpidi mastis rippunud Eesti lipp...njah
                  Pärist oli ka nii või Ei tea, kas teadmatusest või meelega? Keegi juhuslikult pilti ei teinud sellest? Oleks väärt mõnes ajalehes avaldamist.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'FC Vaprus Pärnu\'

                    Algselt postitas sosku
                    Pärist oli ka nii või Ei tea, kas teadmatusest või meelega? Keegi juhuslikult pilti ei teinud sellest? Oleks väärt mõnes ajalehes avaldamist.
                    Ma tegin. lipp ei lehvinud, seega ei tea,kas jäi hästi ka peale. Kuna aga digika juhe jäi Pärnusse, peab kolmapäevani ootama,mil pildid arvutisse saab pandud.


                    Vaatasin display pealt järgi. Aru saab ikka, et valetpidi.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'FC Vaprus Pärnu\'

                      Valgas on lootust Pärnu fänne kohata pühapäeval? Ma siin uurisin, et kell 13.00 juba mäng. Endal kindel plaan minna igatahes.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'FC Vaprus Pärnu\'

                        Algselt postitas Juveman


                        Algselt postitas sosku
                        Pärist oli ka nii või Ei tea, kas teadmatusest või meelega? Keegi juhuslikult pilti ei teinud sellest? Oleks väärt mõnes ajalehes avaldamist.
                        Ma tegin. lipp ei lehvinud, seega ei tea,kas jäi hästi ka peale. Kuna aga digika juhe jäi Pärnusse, peab kolmapäevani ootama,mil pildid arvutisse saab pandud.


                        Vaatasin display pealt järgi. Aru saab ikka, et valetpidi.
                        Kas on siis pakkuda toda pilti?

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'FC Vaprus Pärnu\'

                          Nagu öeldud siis kehv pilt. Aga aru saab.

                          www.album.ee/Juveman

                          Peagi lisan ülejäänd tehtud klõpsud sellest mängust kah sinna.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'FC Vaprus Pärnu\'

                            Muhaha liiga ära ilustati see Ajaxi korraldus mängu jaoks.Sellest peaks küll soccerneti esilehele uudisenupukese tegema

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'FC Vaprus Pärnu\'

                              Algselt postitas Kaspy


                              Muhaha liiga ära ilustati see Ajaxi korraldus mängu jaoks.Sellest peaks küll soccerneti esilehele uudisenupukese tegema
                              see pilt pole ajaxiga seotud! oli vist tehtud Klondike\'i ees?

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'FC Vaprus Pärnu\'

                                Algselt postitas dobermann
                                see pilt pole ajaxiga seotud! oli vist tehtud Klondike\'i ees?

                                Selle õudsa välimusega klubi ees jah.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X