320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pärnu JK Vaprus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mayhem Vaata postitust
    väga viis!
    Catalunya is not Spain!

    Kommentaar


      Algselt postitas Urmas Epner Vaata postitust
      See siis ju midagi päris tõsist(2-3 kuud).Äkki räägid lähemalt.
      Suure varba luu...tegus suvi lähen aia taha...

      Kommentaar


        hää töö pärnu!
        Invest In Africa

        Kommentaar


          TALLINNA JK LEGION – PÄRNU JK VAPRUS 1:2 (0:1)
          Väravad: 54. Maksim Aleksejev - 6. Sergei Gurejev, 78. Tauno Tekko

          Kommentaar


            Algselt postitas horoskoop Vaata postitust
            TALLINNA JK LEGION – PÄRNU JK VAPRUS 1:2 (0:1)
            Väravad: 54. Maksim Aleksejev - 6. Sergei Gurejev, 78. Tauno Tekko
            Päriselt ka või?
            Nii uus uudis.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mayhem Vaata postitust
              Vaprus-Rakvere 3:1

              Veel niipalju, et sama seltskond (Naano, Anissimov, Kirss, Issakov, Tekko, Kaas) kuuluvad kõik B-klassi PJK/Vapruse satsi, mis eile tõusis liigaliidriks.

              [/url]
              Se on suurelt tingitud sellest, et neil on rohkem mänge peetud kui teistel

              Kommentaar


                Algselt postitas AllanJ. Vaata postitust
                Se on suurelt tingitud sellest, et neil on rohkem mänge peetud kui teistel
                Reaalses tabelis oleksid nad Levadiaga tasa, oled rahul?

                Teisipäeval näeb neid siis Raekülas kus madistavad Floraga.

                Kommentaar


                  Kuni teise väravani oli mängus piisavalt pinget. Aga juba esimesel poolajal oli näha, et Jõhvi jääb füüsises alla ja teisel poolajal realiseeris Vaprus selle ülekaalu ka väravateks. Võimalusi jäi vähemalt samapalju realiseerimata.
                  Kahju on Pikkerist, see lati alla sihitud penalti oleks vist võrgu ära lõhkunud

                  ...aga pühapäeval kell 17 on arvatavasti juba oluliselt teistsugune vastane.
                  Rise and rise again until lambs become lions!

                  Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                  Kommentaar


                    Neil paaril minutil kui ma mängu nägin oli jah Jõhvi kuidagi väga väsinud.

                    Aga suurepärane tulemus pärnakatele sellegipoolest.

                    Kommentaar


                      Tiimile, kes võidab 5:0, ei ole lihtsalt võimalik ühtegi halba sõna öelda - Vaprus oli täna igati parem & totaalselt seda võitu väärt .
                      Ainuke asi, mis läheb 'oleks' kategooria alla, on Pikkeri ülelöödud penalt. Oleks see sisse läinud, oleks see kõik juba liiiiga hea olnud
                      Ahjaa, man of the match minu jaoks ilmselgelt Laurits .

                      Aga aitäh mängijatele, job well done !!

                      http://www.youtube.com/user/Carruuuu#p/u/0/ym2JdbbzEso

                      & kõik pildid

                      http://fotoalbum.ee/photos/Carruuuu/sets/1013991

                      Kommentaar


                        Eilne mäng .. viik oleks olnud õiglasem. Parimal juhul meie võit, sest Kalev Vaprusest palju parem polnud. Kui, siis söödutäpsuses, mis vahepeal meid alt vedas. Tahtmist oli Pärnul rohkem & seetõttu ka enam võimalusi.
                        Pettunud olen sellegipoolest, sest Kalevi üks võimalustest oli ainult tänu meie ebaõnnestunud kaitsetööle, vist Tambet failis & kohe karistasid ära ..
                        Positiivse poole pealt jäid enim silma Greger, kes tegi väga korralikult tööd & Kaarlimäe, kes palli valdab/kontrollib palju paremini, kui varem. Ranet käitus kaptenipaela väärilisena - hoiatas, kui vastane oli tulemas & üldse, käskis " pea püsti " hoida. Ründajad mängisid samuti hästi, aga kuna Kalevi kaitse pidas üllatavalt hästi vastu, siis väravani nad sellegipoolest ei jõudnud .

                        http://fotoalbum.ee/photos/Carruuuu/...?page=1&seek=1

                        http://www.youtube.com/watch?v=uxE_78LyQJY .

                        Kommentaar


                          Algselt postitas VapruseKaru Vaata postitust
                          Eilne mäng .. viik oleks olnud õiglasem. Parimal juhul meie võit, sest Kalev Vaprusest palju parem polnud. Kui, siis söödutäpsuses, mis vahepeal meid alt vedas. Tahtmist oli Pärnul rohkem & seetõttu ka enam võimalusi.
                          Pettunud olen sellegipoolest, sest Kalevi üks võimalustest oli ainult tänu meie ebaõnnestunud kaitsetööle, vist Tambet failis & kohe karistasid ära ..
                          Positiivse poole pealt jäid enim silma Greger, kes tegi väga korralikult tööd & Kaarlimäe, kes palli valdab/kontrollib palju paremini, kui varem. Ranet käitus kaptenipaela väärilisena - hoiatas, kui vastane oli tulemas & üldse, käskis " pea püsti " hoida. Ründajad mängisid samuti hästi, aga kuna Kalevi kaitse pidas üllatavalt hästi vastu, siis väravani nad sellegipoolest ei jõudnud .

                          http://fotoalbum.ee/photos/Carruuuu/...?page=1&seek=1

                          http://www.youtube.com/watch?v=uxE_78LyQJY .
                          selle video järgi võib tekkida mulje, et Vaprus domineeris praktiliselt terve kohtumise jooksul. Kalevil tekkis aga üks ainuke olukord, mille nad realiseerisid ja sellega mäng oli tehtud natuke naljakas

                          Kommentaar


                            Algselt postitas VapruseKaru Vaata postitust
                            Eilne mäng .. viik oleks olnud õiglasem. Parimal juhul meie võit, sest Kalev Vaprusest palju parem polnud. Kui, siis söödutäpsuses, mis vahepeal meid alt vedas. Tahtmist oli Pärnul rohkem & seetõttu ka enam võimalusi.
                            Pettunud olen sellegipoolest, sest Kalevi üks võimalustest oli ainult tänu meie ebaõnnestunud kaitsetööle, vist Tambet failis & kohe karistasid ära ..
                            Positiivse poole pealt jäid enim silma Greger, kes tegi väga korralikult tööd & Kaarlimäe, kes palli valdab/kontrollib palju paremini, kui varem. Ranet käitus kaptenipaela väärilisena - hoiatas, kui vastane oli tulemas & üldse, käskis " pea püsti " hoida. Ründajad mängisid samuti hästi, aga kuna Kalevi kaitse pidas üllatavalt hästi vastu, siis väravani nad sellegipoolest ei jõudnud .



                            http://www.youtube.com/watch?v=uxE_78LyQJY .
                            Seekord paraku nõustuda ei saa. Ma olin ikka päris pikalt veel päris lõpuvilet hämmingus, et mis mäng see selline nüüd oli. Kuidas Jõhvit üldse 5:0 loputati, kui Kalevi vastu näidatakse sellist mängu? Minusilmis hooaja üks kehvemaid mänge, mida näinud olen. Mõni üksik viitsis üldse end liigutada platsil, enamus tüüpe jalutas seekord seal niisama. Mis juhtus??? Kas veedeti mängueelne aeg rannas tapva päikese käes või milles asi? 0:1 seisul ei tehtud mingit pressi, ei üritatudki väravat lüüa. Ja kui juba Olesk hüüab pingilt Lepikule, et tubli tubli, sa jooksed vähemalt kui teised päikest võtavad, siis no tõesti. Enne võitlusliku mänguga 0:4 kaotus kui sellise jalutuskäiguga 0:1 ära saada. Loodetavasti oli tegu lihtsalt väga viletsa päevaga, kus pea keegi midagi teha ei jõudnud. Kodupubliku ees võiks samas natukenegi võitlusvaimu üles näidata, isegi kui lõpptulemus ei muutu. Võtke end kokku poisid!

                            Nõustun selles osas, et Kalev oli samuti väga hädine. Seda enam oli selline kaotus valus. Paraku olime seekord seda kaotust väärt. Oleks siin natukenegi suudetud mängida, võinuks tulemus teine olla. Loodame parimat järgmisteks voorudeks! Pea püsti poisid, võitleme võitleme!!!

                            Kommentaar


                              Okei, järele mõeldes pingutasin üle, kui ütlesin, et me oleks parimal juhul võitu väärt olnud. Aga jään endale kindlaks - viik oleks olnud õiglasem kui kaotus. Pärnu ei näidanud kaugeltki nii head mängu, kui Jõhvi vastu mängides. Kalevi üldpilti ma ei tea, aga eeldan, et nemadki on tavaliselt paremad. Olen täiesti veendunud, et sellise ilmaga on väga raske mängida, aga nagu alati - selle taha peituda ei saa, sest mõlemad meeskonnad mängivad samades tingimustes.
                              Võitlusvaimu oleks tahtnud minagi rohkem näha, survet tõesti ei avaldatud.
                              Videos on Vapruse võimalused, sest mind ausalt ei huvita, kas Tallinna Kalevi mehed saavad tänu minu videole oma vigu analüüsida vms .. Pärnu fänn, Pärnu võimalused.

                              Anyway, ma loodan, et meeskond on selle kaotuse pärast vihane - üheväravaline kaotus, mis oli ka neile kingitus & meie kasutama võimalused. Kalevi värav oli ainult õpetuseks, et kaitse ei ole see koht, kus saab vahepeal kergemalt võtta & mõtlematult tegutseda.

                              Mina tean, et te olete paremaks võimelised. Tõestage seda !

                              Kommentaar


                                Algselt postitas VapruseKaru Vaata postitust
                                Okei, järele mõeldes pingutasin üle, kui ütlesin, et me oleks parimal juhul võitu väärt olnud. Aga jään endale kindlaks - viik oleks olnud õiglasem kui kaotus. Pärnu ei näidanud kaugeltki nii head mängu, kui Jõhvi vastu mängides. Kalevi üldpilti ma ei tea, aga eeldan, et nemadki on tavaliselt paremad. Olen täiesti veendunud, et sellise ilmaga on väga raske mängida, aga nagu alati - selle taha peituda ei saa, sest mõlemad meeskonnad mängivad samades tingimustes.
                                Võitlusvaimu oleks tahtnud minagi rohkem näha, survet tõesti ei avaldatud.
                                Videos on Vapruse võimalused, sest mind ausalt ei huvita, kas Tallinna Kalevi mehed saavad tänu minu videole oma vigu analüüsida vms .. Pärnu fänn, Pärnu võimalused.

                                Anyway, ma loodan, et meeskond on selle kaotuse pärast vihane - üheväravaline kaotus, mis oli ka neile kingitus & meie kasutama võimalused. Kalevi värav oli ainult õpetuseks, et kaitse ei ole see koht, kus saab vahepeal kergemalt võtta & mõtlematult tegutseda.

                                Mina tean, et te olete paremaks võimelised. Tõestage seda !
                                no kui sa panid selle video ainult pärnu mängijate jaoks, et nad oma vigu läbi analüüsiksid, siis okei ...

                                arvan, et tavalisele foorumi ja üldse soccerneti lugejale oleks huvitav vaadata tervet mängu kokkuvõttet ... aga see on ainult minu arvamus

                                edu!(=

                                Kommentaar

                                Working...
                                X