320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pärnu JK Vaprus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Minu videod youtube's ei ole privaatsed, seega kohe kindlasti ei pannud ma neid ainult Vapruse mängijate jaoks .. lihtsalt ei leidnud mõtet vastase võimaluste filmimises, sest nagu ilmselt arusaadav on, filmin ma digikaga, mitte kaameraga ja see tähendab, et filmimisvõimalused on piiritletud & kui on valida, kas kasutan ruumi mälukaardil Vapruse või vastase filmimiseks, siis noh .. ei ole väga raske valik. Seega ei ole siiamaani idee olnud mängu kokkuvõtte tegemises, vaid Vapruse võimaluste/väravate jäädvustamises.
    Aga you've made your point igatahes. Lisaks on väga meeldiv tagasisidet saada & veel meeldivam, kui siinsed lugejad minu videosid/pilte vaatavad. Proovin järgmisel mängul mitmekülgsema videoga hakkama saada.
    No problemo !

    Kommentaar


      Müts maha kutid teie ees! Arvestades, et mingi suvaline keevitaja oli mängu vilistama kutsutud, tulite kenasti toime. Seekord oli näha võitlust, tahet (vbl kümnekesi jäämine oligi just see, mida vajasite motivatsiooniks). Vähemuses veel juhtima ka minna, no pole paha. Lauritsa post mängu lõpus oli muidugi valus. Saanuks sellele pullile ilusa punkti panna.

      Aga mis siin ikka, edasi kutid!!! Katsume nüüd seda taset hoida ka eks.

      Kommentaar


        Warrior-Vaprus 2:2

        Punane tundus küll olevat ülepingutatud otsus. Aga üsna võimalik, et tänu sellele mängis Warrior palju julgemalt ja Pärnul tekkis piisavalt võimalusi kontrateks. Lauritsa värav paar minutit enne mängu lõppu oleks tõesti olnud väga-väga magus.
        Rise and rise again until lambs become lions!

        Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

        Kommentaar


          Vaprus sai Ajaxi vastu olulise võidu


          Rise and rise again until lambs become lions!

          Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

          Kommentaar


            Täiesti mänguväliselt rääkidas.. kui Ajax poleks tuntud "vene satsina", siis oleks just Ajax nii mõnelegi siinsele foorumihaile ideaalne koduklubi - seal võib tribüünile kaasa võtta nii alkot kui tubakat ning selle tarbimist keegi ei keela. Ses suhtes oli jah päris tore.

            Mäng oli ka tore, lõpus jäädi küll kerge surve alla, kuid ka sellega suudeti kenasti hakkama saada ja püüti ikka lõpuni targalt palli hoida, mitte ainult ette peksta.

            Üks asi jääb siiski veidi vaevama, sama asja tõi ka Pikker valjuhäälselt välja - pealelöögini on vaja jõuda. Kohati kiputakse seda nagu unustama, isegi sellistel puhkudel, kui ollakse tugevalt domineerivam pool. Kuni teise Vapruse väravani võis ilmselt ainult paar poolkõva raamide vahele liikuvat palli kokku lugeda, korralikku lööki nagu eriti polnudki. Aga lõppkokkuvõttes on muidugi tähtsaim, et võit tuli - pühapäeval näeme!
            BVB - Vaprus

            Kommentaar


              Ma tulen täna kipsi ja karkudega mängu vaatama, nii et olgu see väärt seda, et end nõnda piitsutan!

              Kommentaar


                Algselt postitas Juveman Vaata postitust
                Ma tulen täna kipsi ja karkudega mängu vaatama, nii et olgu see väärt seda, et end nõnda piitsutan!
                Heh, saatusekaaslased
                Ma ka kipsi ja karkudega. Ja laupäeval vean end ka arvatavasti Paide mängule kohale. Pagan, tähtis mäng tuleb, siis PEAB kohale minema.

                Vaprus, pange Kiviõli kotti! Muutub teil seis vähe roosilisemakski. Järgmisel nädalal on raske pähkel teil pureda, aga usun, et olete võimelised üllatama

                Kommentaar


                  Aaarghh, kui rämee kaotus !!
                  2:0 seisul olin täiesti veendunud, et vähemalt viigi saame kätte. Ja tuligi Tambeti pomm. Siinkohal pean kiitma Antonit, tema antud nurgalöögid olid üldjuhul õnnestunud. Üleüldse, äärel tegutses täitsa teravalt. Oleks pidanud rohkem palli küsima, jube tihti oli täitsa vaba & oleks saanud kiirusega midagi alustada.
                  Seoses kiirusega .. praeguses koosseisus on vahepeal puudust mõnest kogenenud mehest. Vapruse meestel on kiirust, tahtmist ja jaksu, aga eile oli hästi näha, kuidas Kiviõli vanemad mehed platsinägemise ja kogemustega ära tegid.
                  Kõige rohkem jäi eile puudu lõpetamisest. Jooksti ilusti Kiviõli kasti juurde, aga ei leitud nagu edasist käiku. Tuli kas sööduviga või lihtsalt kaotati individuaalselt pall.
                  Karistuslöökide ajal käituti õigesti, kui peale löödi. Kiviõli vv ei säranud just pikkuse ega kindlusega & nt Anderi karistuslööki ei suutnud püüda. Väga vähe jäi puudu, et oleks keegi meie meestest õigel ajal lahtilastud palli jaole jõudnud, nagu Šadrin enda värava puhul.
                  See-eest Pikker on jätkuvalt super ! Reaktsioonid on väga korralikud, väravas on kindel ja päästab tihti halvimast.
                  Igatahes väga nõme lõpp oli. Andke andeks, karud, tunded petsid mind
                  Btw - kas see jutt, et Tiit, Laurits ja Könninge Soomes tööl on, vastab tõele ?

                  http://www.youtube.com/user/Carruuuu.../0/TOu9iUxE0Ic

                  http://fotoalbum.ee/photos/Carruuuu/...?page=1&seek=3

                  Kommentaar


                    Algselt postitas VapruseKaru Vaata postitust
                    Aaarghh, kui rämee kaotus !!
                    2:0 seisul olin täiesti veendunud, et vähemalt viigi saame kätte. Ja tuligi Tambeti pomm. Siinkohal pean kiitma Antonit, tema antud nurgalöögid olid üldjuhul õnnestunud. Üleüldse, äärel tegutses täitsa teravalt. Oleks pidanud rohkem palli küsima, jube tihti oli täitsa vaba & oleks saanud kiirusega midagi alustada.
                    Seoses kiirusega .. praeguses koosseisus on vahepeal puudust mõnest kogenenud mehest. Vapruse meestel on kiirust, tahtmist ja jaksu, aga eile oli hästi näha, kuidas Kiviõli vanemad mehed platsinägemise ja kogemustega ära tegid.
                    Kõige rohkem jäi eile puudu lõpetamisest. Jooksti ilusti Kiviõli kasti juurde, aga ei leitud nagu edasist käiku. Tuli kas sööduviga või lihtsalt kaotati individuaalselt pall.
                    Karistuslöökide ajal käituti õigesti, kui peale löödi. Kiviõli vv ei säranud just pikkuse ega kindlusega & nt Anderi karistuslööki ei suutnud püüda. Väga vähe jäi puudu, et oleks keegi meie meestest õigel ajal lahtilastud palli jaole jõudnud, nagu Šadrin enda värava puhul.
                    See-eest Pikker on jätkuvalt super ! Reaktsioonid on väga korralikud, väravas on kindel ja päästab tihti halvimast.
                    Igatahes väga nõme lõpp oli. Andke andeks, karud, tunded petsid mind
                    Btw - kas see jutt, et Tiit, Laurits ja Könninge Soomes tööl on, vastab tõele ?

                    http://www.youtube.com/user/Carruuuu.../0/TOu9iUxE0Ic

                    http://fotoalbum.ee/photos/Carruuuu/...?page=1&seek=3


                    Teenivad klubile raha.
                    Kuri keel on teravam, kui nuga

                    Kommentaar


                      Kohe üldse ei meeldinud eilne mäng. Pikker annab pooled pallid ilma asjata vastastele. Pika palli peksmine kas siis vastaste väravavahile või maailma lühima ründepaari peale on ju ilmselgelt mõttetu. Saan aru, et muru on halvas olukorras, kuid siiski võiks üritada natuke söötu lükata. Eilseks rekordiks jäi siis alla kümne söödu järjest, vähemalt niipalju kui mina kokku lugeda suutsin. Anton lehvitas koguaeg kahe käega, näitamaks et ta on täiesti vaba, kuid lihtsalt sinnani ei jõudnud pall. Palju oli ka söödupraaki, eriti just Alberti ja Vaanja poolt, kes mõlemad seda väliskülje või varbaga tonksutavad. Olgu, nõrkade vastu ei saa, siis nüüd tuleb tugevaid ära võtma hakata, GO VAPRUS!
                      “I am Zlatan. Who the hell are you?”

                      Kommentaar


                        Algselt postitas VapruseKaru Vaata postitust
                        Btw - kas see jutt, et Tiit, Laurits ja Könninge Soomes tööl on, vastab tõele ?
                        Teisi ei tea, kuid Laurits on tõesti Soomes tööl

                        Kommentaar


                          nad duublise regatud ju.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas peerukott
                            Kas see mäng tühistamisele ei peaks minema? Kiviõlil mängis 2 noort, kes mängivad ka rannameistriliigat, 91 sündinud nad.
                            Kui pole Eesti kodanikud, siis who the fuck cares

                            Kommentaar


                              Mis meestest jutt, siis tuleb nende rannaliiga tulemused ka tühistada
                              www.ehrakennus.ee
                              Ja kõigile teadmiseks ma pole Envar, ta on mu vend !

                              Kommentaar


                                Algselt postitas peerukott
                                Nad on Eesti kodanikud!
                                Mis see loeb, et nad duublisse regatud. Reeglites on kirjas, et kui osaled rannameistriliigas, siis ei tohi murupeal nii meistri ja esiliigas mängida.
                                Noh, kui tõesti nii, siis läheb tulemus tühistamisele.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X