320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pärnu JK Vaprus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'JK Vaprus Pärnu\'

    Vapruse esimene koll oli vapustav, kuid mis koduvile

    Ma sõimasin täna kohtunikku lõbusalt
    Igatahes ilus oli täna Flora- Vaprus. Krt dramaatikat oli 25.- eest

    Rahvast oli ka meeletult ja florakaid oli ka tublisti.
    Ahoi järgmine kord on rohkem

    ahoi Sen jäi tee äärde ja huvitav kas ta tervena ka koju jõudis

    Kommentaar


      Vastus teemale \'JK Vaprus Pärnu\'

      Algselt postitas PraS


      Vapruse esimene koll oli vapustav, kuid mis koduvile

      Ma sõimasin täna kohtunikku lõbusalt
      Igatahes ilus oli täna Flora- Vaprus. Krt dramaatikat oli 25.- eest

      Rahvast oli ka meeletult ja florakaid oli ka tublisti.
      Ahoi järgmine kord on rohkem

      ahoi Sen jäi tee äärde ja huvitav kas ta tervena ka koju jõudis
      Sa tulid tasuta sisse, nii et said selle hinna eest ka piisavalt emotsiooni.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'JK Vaprus Pärnu\'

        Algselt postitas PraS


        ahoi Sen jäi tee äärde ja huvitav kas ta tervena ka koju jõudis
        muide, Sen helistas just mulle, et ta sai kohe mingi auto peale ja jõudis ikka tervena Pärnu tagasi.

        Ja seda veel, et oli hea näha, et Vaprus suutis sellise publiku kokku ajada. Ja see mäng oli ikka ülisuper. Sellised mängud meelitavadki publiku staadionile. Esimene poolaeg meilt väga mannetu, koduvile oli ka märgatav. Mainimata ei saa jätta pärnakate avaväravat.
        Teisel poolajal võtsime end kokku ja lõime 4 väravat, ülisuper, ülisuper, hei-hei-hei. Super flora, super flora,hei-hei-hei.
        hea lahingu andsite ja sellise mänguga on esiviisiku koht teil reaalne.

        Flora meistriks!!
        Pilt kus trumm on?

        Kommentaar


          Vastus teemale \'JK Vaprus Pärnu\'

          Flora fännidega sai arutatud, et just sellised mängud võiks telesse jõuda, kuna ehk sellise mängu järel tuleks rahvas väljakule. Mäng tõi kaasa kõike - emotsioone, dramaatikat, rõõme ja kurbust

          Kommentaar


            Vastus teemale \'JK Vaprus Pärnu\'

            Masendav resultaat. 2-0 edu ja 2-4 kaotus. Oeh. Tegelikult väsis kogu meeskond lihtsalt ära, Flora teine mängutempo oli talutav teatud hetkeni, siis enam mitte. Teisel poolajal lasti Floral liiga kiiresti avavärav ära lüüa. Olen üpris veendunud, et 10 minutit hiljem ei oleks Flora mäng nii kiireks ja lahtiseks läinud. Närvilisust oleks kuhjunud kõvasti ja siis olnuks meil ka võimalus. Läks aga teisiti. Samas kiidusõnu väärib Joosti koll, milline selline jällegi noh. Küll ikka lüüakse kodupubliku ees neid kaunikesi.

            Flora poolelt märgiks ära vast ainult Zahhovaiko, ikka ja jälle tekib küsimus: mida teeb see mees Eesti meistriliigas? Masendav mäng temalt igatahes.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'JK Vaprus Pärnu\'

              MIs koduvilest te räägite... Parem tehke oma väravavahile selgeks, et ei ole ilus nagu naine maas püherdada

              Kommentaar


                Vastus teemale \'JK Vaprus Pärnu\'

                Algselt postitas gamer


                MIs koduvilest te räägite... Parem tehke oma väravavahile selgeks, et ei ole ilus nagu naine maas püherdada
                Danel ära jäta siis mainiata seda kuidas vapruse poisid krampides olid eduseisus, kuid mõngu lõpus kaotusseisus olles need kadusid

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'JK Vaprus Pärnu\'

                  Algselt postitas PraS


                  Algselt postitas gamer


                  MIs koduvilest te räägite... Parem tehke oma väravavahile selgeks, et ei ole ilus nagu naine maas püherdada
                  Danel ära jäta siis mainiata seda kuidas vapruse poisid krampides olid eduseisus, kuid mõngu lõpus kaotusseisus olles need kadusid
                  Minu meelest olid need siis kah ja enne viimast väravat oli Joost tagumise joone juures arstiabi saamas, ma ei teagi kas ta värava ajal üldse platsil oli juba...

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'JK Vaprus Pärnu\'

                    Kahju ,et ise tulla ei saanud .T Lugedes siinseid komme siis oli pinget üsna palju.
                    Pärnu publik peaks ometigi enam vähem rahul olema ,kuigi kaotati. Ega siis ometigi ei arvatud ,et 24 miljonilise eelarvega Flora pannakse lihtsalt niisama kotti.:P
                    Floras saab juba peratreener nii palju palka ,kui on Vapruse kogu aasta eelarve.
                    Kuus väravat mängus on samuti näitaja ,mõlemad üritasid ikkagi rünnata ja võita.
                    Jõudude vahekord on lihtsalt praegu selline ja midagi pole teha. Kõige tähtsam on see ,et Vaprus suudab stabiilselt kodus tugevate vastu väravaid lüüa. Isegi ilma Zenjovita tehti seda ja siit saab juba edasi minna.
                    Flora näitas sisu ja enne Levadia mängu oligi ehk väikest shokki vaja.
                    FCF Forever

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'JK Vaprus Pärnu\'

                      Kellegile ma juba ütlesin jah, et mina Flora fännina oleksin nõudnud Pasi lahtilaskmist ja meeskonna ümbervahetamist, kui oleks see 2-0 ime lõpuni seisma jäänud. Aga jah edasiminek võrreldes kevadise mänguga on täitsa ilmne ja olemas.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'JK Vaprus Pärnu\'

                        Algselt postitas PraS
                        Danel ära jäta siis mainiata seda kuidas vapruse poisid krampides olid eduseisus, kuid mõngu lõpus kaotusseisus olles need kadusid

                        Kuigi see päris nii ikka ei olnud, siis krambid ongi ju sellised asjad, mis tulevad ja lähevad. Kui krambi saad, siis see ei tähenda, et järgnevad 2 tundi oledki krampides

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'JK Vaprus Pärnu\'

                          Algselt postitas Martin

                          Skint, kas sind tegid? Gamer? Tunnistage üles ja rääkige ära? Kas seletuskiri ikka võeti?
                          Seda et... mina ei teinud midagi, kuigi mangul olin. Samas vist oli parast toda kurikuulsat Tammeka mangu, kui kohtunikule sai miski meetri pealt oeldud, et nii halba vilet ma pole enne nainud. Kas see ka arvesse laheb ja ma saan seletuskirja kirjutada?

                          Zenjovi mineku koha pealt muidugi kahju, aga no see oli paratamatus. Samas pole ma ikka paris tapselt aru saanud, kuidas lood nende noormangijate mujale siirdumise ja rahalise osaga meil ka on... keegi?

                          Kajar on lihtsalt ass, tappidega... niiet Juveman, ole kuss

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'JK Vaprus Pärnu\'

                            Algselt postitas ROOTSI KUNN
                            Mis imet siis seal pärnus tehti???? Tundub nagu mingi lambi värk.
                            Võibolla on hoopis mingid muud tegurid mängus ehk siis mänguvälised.
                            Natuke täpsemalt siis, mis ikkagi toimus Levadia mängu järel:

                            vot nii oli

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'JK Vaprus Pärnu\'

                              või nii.. see küll siis eriti ilus polnud.

                              edit:
                              selline masendav tulemus siis täna.. algus oli küll suhtilus aga lõpuks 6:3
                              igatahes väravaid tabai hästi nagu tulemusest näha.
                              BVB - Vaprus

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'JK Vaprus Pärnu\'

                                Kajar on lihtsalt ass, tappidega... niiet Juveman, ole kus
                                täpsustuseks siis, et nimetet härra juba n-ltn oma astmelt, aga äkki sobiks poiss hoopis treeneriks? küll siis oleks distsipliin ja kord majas. pärnus teeninud poisid teavad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X