320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pärnu JK Vaprus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'JK Vaprus Pärnu\'

    ip - anna andeks onju, ei ole me nende viimaste arengutega kursis.

    aga rm voi noonik voi keegi - kuidas nende kaualubatud sarkidega seal parnus need lood siis loppude lopuks ka on? suhtelisest vaikusest ses osas voiks jareldada, et ei tulnud neid ka flora manguks... voi eksin?

    Kommentaar


      Vastus teemale \'JK Vaprus Pärnu\'

      Algselt postitas skint


      ip - anna andeks onju, ei ole me nende viimaste arengutega kursis.

      aga rm voi noonik voi keegi - kuidas nende kaualubatud sarkidega seal parnus need lood siis loppude lopuks ka on? suhtelisest vaikusest ses osas voiks jareldada, et ei tulnud neid ka flora manguks... voi eksin?
      Need särgid on ilmselt pakendamiseks Nikaraaguasse saadetud, kust nad liiguvad edasi vahelattu Kolumbias ja lõpuks tagasi Itaaliasse ja sealt muuladega Eestisse.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'JK Vaprus Pärnu\'

        Algselt postitas gamer


        Algselt postitas skint


        ip - anna andeks onju, ei ole me nende viimaste arengutega kursis.

        aga rm voi noonik voi keegi - kuidas nende kaualubatud sarkidega seal parnus need lood siis loppude lopuks ka on? suhtelisest vaikusest ses osas voiks jareldada, et ei tulnud neid ka flora manguks... voi eksin?
        Need särgid on ilmselt pakendamiseks Nikaraaguasse saadetud, kust nad liiguvad edasi vahelattu Kolumbias ja lõpuks tagasi Itaaliasse ja sealt muuladega Eestisse.
        Siis nad pärispärispäris-päris varsti kohal.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'JK Vaprus Pärnu\'

          üpris nigel mäng, ent punkt siiski käes. Lõpus oli mitu head võimalust ka 3 punni ära tuua, aga seekord läks siis nõnda. Raske midagi väga lisada mängu kohta. Minu arvates oli mäng kehv mõlema poole esituses, pealelööke oli vähe ja needki reeglina üle või mööda. Viimased 15 minutit olid lõpuks nauditavamad.

          Tore et jälitajad Viljandist tegid Ajaxiga viigi

          Kommentaar


            Vastus teemale \'JK Vaprus Pärnu\'

            Nonii ... sokkernetti siisselogide läks tükk aega enne kiu parol õigesti lläka. Igatahes jõudsin pool tundi tagasi koju.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'JK Vaprus Pärnu\'

              Ja rsk, ma nägingi unes kahte punapõskset Tammeka fänni hullunult trummi tagumas mulle kõrva karjumas \"Taaammmekaaa! Tammeka! Tammeka!\". Järelmõjud siis eilsest mängust. Tammeka 2 fänni + trumm - Pärnu 500 inimest 1:0... Midagi peab välja mõtlema mehed!

              Mäng ise oli igav kuni eemaldamiseni. Siis läks suht tuliseks üritamiseks Pärnu poolt. Ahjaa, Tammeka pennal oli lambist.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'JK Vaprus Pärnu\'

                Ma nüüd magasin ennast kenasti välja. Hea on olla.

                Võrreldes Flora mänguga oli rahvas eile tõesti väga tuim. Minu pilgu järgi plaksutas ikka valdav enamus, aga ei raatsitud kaasa hüüda.

                Ma kaotasin oma trummipulga ära. Täpsemalt see lendas jõkke, kui silda ületasin.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'JK Vaprus Pärnu\'

                  Algselt postitas Noonik
                  Ma kaotasin oma trummipulga ära. Täpsemalt see lendas jõkke, kui silda ületasin.

                  Nii et see olid siis ikkagi sina, kellest ma mööda sõitsin :P sõitsin sillale, kuulsin korra trummi põrinat, suunasin pilgu küljepeeglisse ja nägin pimedas liikuvaid tegelasi. Äkki oli sul isegi Vapruse sall Karate Kidi moodi peas, ent siin võin ka eksida.

                  Rahvas on tõesti tuim. Inimesed tulevad kui teatrisse rahulikku õhkkonda nautima. No tegelt kaa! Meie kodumängudel on alati korralik arv publikut kohal, see võiks tõesti tunda anda kah toetuses, hüüetes. Eilse mängu ajal unistasin korduvalt olukorrast, kus isegi 50 inimest jõuliselt haasa hüüaks. Ent mida pole, seda pole. Kirjuta või pöördumine kohalikku ajalehte, et rahvas aru saaks, mida staadionil tegema peab.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'JK Vaprus Pärnu\'

                    Algselt postitas Juveman


                    Algselt postitas Noonik
                    Ma kaotasin oma trummipulga ära. Täpsemalt see lendas jõkke, kui silda ületasin.

                    Nii et see olid siis ikkagi sina, kellest ma mööda sõitsin :P sõitsin sillale, kuulsin korra trummi põrinat, suunasin pilgu küljepeeglisse ja nägin pimedas liikuvaid tegelasi. Äkki oli sul isegi Vapruse sall Karate Kidi moodi peas, ent siin võin ka eksida.

                    Nii oligi, sall Karate Kidi moodi peas.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'JK Vaprus Pärnu\'

                      Oleks staadionil privaattoolid, siis saaks igale toolile pisikese laengu sisse lasta kui antud toolilt hõiskeid ei tule Eile olin minagi tuim, kuidagi unine tunne oli. Igaljuhul Noonik vaata et sa pühapäeval ikka Viljandisse tuled, sama ma loodan ka Juvelt (autojuht ikkagi).

                      Asjalikku kah. Oleme Vapruslastega kaua mõelnud, et suur trumm vajab korda seadmist ja lipp valmistamist. Seega kutsumegi üles kõiki, kellel pole kahju suvepealinna esindusmeeskonda toetada rahaliselt. Samamoodi on oodatud ka kõik muud toetused, kasvõi hea soovi näol. Kuna trummi karkass on Nooniku juures, siis minu mäletamistmööda oli läbimõõt 24\" ja lipp on plaanis teha suur ja korralik, mis oleks meil võõrsilmängudel kaasas,kui me vastaseid külastame.

                      Kellel tekkis soov ja tahtmine meie tegemisi toetada, paluks raha kanda minu arveldusarvele

                      Danel Ahman
                      10010353166011


                      Oodatud on kõik toetused, olgu nad nii suured kui tahes. Selgitusse võiks märkida: \"toetus vapruse fännidele\". Iga annetatud sent läheb meie tööde ja tegemiste toetamisse.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'JK Vaprus Pärnu\'

                        gamer, oskad äkki öelda esialgse kalkulatsiooni, palju pappi on vaja kokku saada trummi ja lipu meisterdamiseks?

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'JK Vaprus Pärnu\'

                          Algselt postitas SundanceKid


                          gamer, oskad äkki öelda esialgse kalkulatsiooni, palju pappi on vaja kokku saada trummi ja lipu meisterdamiseks?
                          Trummi nahk peaks maksma kuskil 500.- ringis, lipu kohta ma saatsin Kunnile hinnapäringu. Sain Kunnilt teate tagasi lipu kohta, mingi 1500.- läheks 1X3m mõõtudes maksma.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'JK Vaprus Pärnu\'

                            lipu kohta nii palju et vaprus oli lihtsalt staadionile üls riputanud paar lippu, peaks verneri või rainiga rääkima et saaks need äkki enda kasutusse sest mängu ajal on niigi teada et vaprus mängib ja seda eraldi reklaamida pole nagu mõtet! Mis puutub trumminahka siis kas sa oled poes vaadanud palju maksab? Kunagi sai talölinast mingist poest väga odavalt kas mingi 300krooni kaks nahka sma suurele trummile!

                            Ja kaasa elamisest nii palju et eestvedajad peaksid kõigepealt ise midagi väljamõtlema mis kutsub kaasa elama! Mina natuke tegin häält kuid te peate rohkem ja mitme külgsemaid asju välja mõtlema! Paneme siis kas või need vanad pärnu levadia laulu kõlama oärnu vaprusele! Ikka parem kui \"pärnu vaprus, pärnu vaprus\" Danel kui tahad neid laule siis helista mul peaks kuskil alles olema! ja võime ju mõnikord maha istuda ja pead kokku panna kuidas seda fänni värki paremaks muuta, mul veic kogemusi on. Mul pole see aasta endal aega olnud väga mängudel käia ja kurat ma pean ennast käsile võtma ja oma trummid küla pealt üles korjama!

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'JK Vaprus Pärnu\'

                              Me Noonikuga uurisime ja 24\" trummile leiduvad nahad jäid 500.- hinnaklassi. Muideks Mayhem on toetamisega algust teinud, jõudu talle.

                              Juve, Noonik, Nooniku sõber - ikka pühapäeval oleme Viljandisse minemas?

                              Reix, mul mblavahetuse kaudu su nummer kaduma läinud, ehk jätad privaatsõnumina foorumisse, või uurin Kunnilt.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'JK Vaprus Pärnu\'

                                Mina olen igaljuhul pühapäeval Viljandis kohal, mõned tuttavad arvatavasti ka.
                                (loodetavasti saab autoga, äärmisel juhul liinikaga)
                                Danel, uuri nende kahe Reigo poolt mainitud lipu kohta, äkki antakse need kaasa.

                                lauludest. Alustuseks näiteks see: (vist Reigo poolt välja mõeldud?)
                                \'Kes aias\' viisil

                                Kes võidab, kes võidab,
                                Pärnu täna võidab,
                                mis nimi, mis nimi,
                                Vaprus tema nimi.

                                Käi läbi, käi läbi,
                                käi läbi Eesti staadionid
                                ja otsi kohta, kus sa saad
                                ja lükka näsa võrku!


                                Rise and rise again until lambs become lions!

                                Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                                Kommentaar

                                Working...
                                X