320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pärnu JK Vaprus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Kalp Vaata postitust
    Otsustasin täna läbi lapata kõik viimase 3-4 aasta Pärnuga seotud postitused ja peab ütlema,et oli hea lugemine.Kahju,et kasutajad Uuevälja ja Y2Kviinaordu enam sõna ei võta-päris mahlakad väljaütlemised.Paljud tänased aktiivsed kommijad võiks nüüd oma sõnu süüa aadressil,et Pärnut mõned aastad tagasi maha kandsite.Eraldi "tervitus" Tarva fännidele,et te meisse ei uskunud.Oleks vähemalt niipalju viisakust,et õnnitleda kõiki asjaosalisi,tänu kellele saame uuel hooajal Pärnule PL-s kaasa elada.Ärge kunagi kiirustage sündmustest ette ja alahinnake konkurenti(e).Edu kõigile!Kõik kevadel statale!Elagu Pärnu!!!
    Pole siin viimasel ajal eriti midagi jõudnud kommenteerida, aga no eks võtame siis aja kui teil jääb grillmeistrite õnnistusest vajaka.

    Tublid olite, ilus hooaeg teie poolt ja väärite edasipääsu. Usun, et Premium liiga otsapääsme võitmisega üllatasite te tegelikult veidikene ka ennast. Vähemalt hooaja keskel üks teie mängumeestes selles küll kuigi kindel polnud. Aga üldiselt, kohaliku meistrika muudab ühe pealinna satsi väljakukkumine ja Pärnu lisandumine vaid atraktiivsemaks. Kodumaise vutiaustajana leian, et Pärnu sugune kant peab Eesti vuti kõrgemail tasandil olema esindatud, kui mitte, siis on kunagi kuskil kellelgi midagi tegemata jäänud. Tõenäoliselt olen ka varem siin sarnase mõttega esinenud. Tarva poolehoidjana on muidugi mingil määral konkurentide edu nukker nentida, aga mis sa seal ikka, iga üks on oma õnne sepp. Koha võitlesite ausalt välja. Küll tuleb ka meie kord.

    Esiliigast edasitõusjatele olen ikka edu soovinud, usun et positiivsed näited, kus esiliigast tulija saab ka meistrikas hakkama, lisavad kõigile esiliiga klubidele veidi indu juurde. Samuti edu Viljandile jõhvikatega madistamisel!

    Kommentaar


      Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
      Milline see uus logo veel on ?
      Jalgpalli Liidu lehel on ufomehe asemel linnavapp. Mõtlesin, et kaotasite selle maskoti ära.

      Kommentaar


        Ma olen kõvasti laisem kui Kalp ja ei viitsi teemat lapata. Aga kas keegi viitsiks lühidalt seletada kuidas Pärnu jalgpall arenes pärast Vapruse MList välja kukkumist. Vanasti oli ju Pärnu Vaprus ja nüüd Vändra Vaprus ning Pärnu Linnameeskond. Et kes on kes ja mis juhtus?
        Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

        Kommentaar


          Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
          Ma olen kõvasti laisem kui Kalp ja ei viitsi teemat lapata. Aga kas keegi viitsiks lühidalt seletada kuidas Pärnu jalgpall arenes pärast Vapruse MList välja kukkumist. Vanasti oli ju Pärnu Vaprus ja nüüd Vändra Vaprus ning Pärnu Linnameeskond. Et kes on kes ja mis juhtus?
          http://www.parnupostimees.ee/382909/...seks-rahasusti
          Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

          Kommentaar


            Meistriliiga meeskond vajab meistriliigale vastavat uudisvoogu. Pärnu Linnameeskonna uudistega hakkab huvilisi kursis hoidma FB fännileht. Kirjutised ja uudised fännidelt fännidele, pane like ja hoia end toimuvaga kursis!

            Kommentaar


              Kõikidele eksperimentaal-photoshop-paint-word gurudele. ÄRGE KUNAGI KASUTAGE DEFAULT MSOFFICE FONTE ja veel italicus. See font loob mulje nagu oleks see kujundatud 20 a tagasi tiigrihüppe programmi läbinud vanaema poolt. Palun muutke see font ära, see on enamat kui inetu. Kenasid tasuta fonte on saadaval küll ja veel, google aitab! vt näiteks siia http://www.creativebloq.com/graphic-...igners-1233380
              Lisatud failid

              Kommentaar


                Algselt postitas Rzn. Vaata postitust
                Kõikidele eksperimentaal-photoshop-paint-word gurudele. ÄRGE KUNAGI KASUTAGE DEFAULT MSOFFICE FONTE ja veel italicus. See font loob mulje nagu oleks see kujundatud 20 a tagasi tiigrihüppe programmi läbinud vanaema poolt. Palun muutke see font ära, see on enamat kui inetu. Kenasid tasuta fonte on saadaval küll ja veel, google aitab! vt näiteks siia http://www.creativebloq.com/graphic-...igners-1233380
                vahet pole mis font seal on, peaasi et ei oleks must kiri punasel taustal nagu Emmastel Mu silmad jooksevad iga kord viis minutit veel verd peale selle lugemist. Võib muidugi ka olla vesi, aga peale selle lugemist paistab kõik punasena.

                Kommentaar


                  Miks Pärnu linnameeskonna vapp on must-kollane?Kui esindatakse linna,siis oleks korrektsem ikkagi sinine-valge.Ja see must-kollane värvikombinatsioon võistlusvormina jääks ka nagu "Vapruse" nime ja möödunuid aegu taga igatsema ja meenutama...

                  Kommentaar


                    LM on kolla-must olnud juba mitu aastat, mitte pole eilse päeva leiutis. Seal FB lehel logo kolla-mustaks keeramine on muidugi paras õudus kuubis, hullem veel kui see font seal päises.
                    BVB - Vaprus

                    Kommentaar


                      Millega lehe tegijad erinevad sellest grupist?
                      https://www.facebook.com/pages/P%C3%...483442?fref=ts

                      Mõistlik oleks ju jõud ühendada ja teha üks korralik asi...

                      Kommentaar


                        Algselt postitas znaaga Vaata postitust
                        Millega lehe tegijad erinevad sellest grupist?
                        https://www.facebook.com/pages/P%C3%...483442?fref=ts

                        Mõistlik oleks ju jõud ühendada ja teha üks korralik asi...
                        1 on nagu klubi amtelik ja teine on fännileht....

                        Sinine-valge on juba olemas Pärnus, ka logo enam-vähem Pärnu vapiga sarnane - JK Poseidon.... Aga see must-kollane logo õudus kuubis - enesetapja värk nagu arvab sellise värvikombo kohta mu tuttav psühhiaater

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Ratnikov Vaata postitust
                          Sinine-valge on juba olemas Pärnus, ka logo enam-vähem Pärnu vapiga sarnane - JK Poseidon.... Aga see must-kollane logo õudus kuubis - enesetapja värk nagu arvab sellise värvikombo kohta mu tuttav psühhiaater
                          Paneme selle logo siia ka siis nähtavale kohale. Minu avatar siis.
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            Õudus on hoopis see unine pall mis Pärnu logo ülesandeid täidab. Loodaks tõesti midagi ilusamat, esinduslikumat ning jalgpalliklubi võitlusliku vaimu kujutavat peagi näha.
                            "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                            These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                            Kommentaar


                              Meistriliigast väljalangenud Jõhvi Lokomotivi jalgpallimeeskond võib loobuda ka esiliigakohast, esimene kandidaat sellele on Vändra Vaprus.


                              Õnneks planeerib Eesti jalgpalliliit tulevast kuust pealinna ühist treeninggruppi, mis koosneb neist mängijaist, kes elavad Tallinnas, kuid tahavad esindada endiselt oma kodukohta.

                              Päris huvitav idee. Kas keegi teab sellest rohkem rääkida?
                              Rise and rise again until lambs become lions!

                              Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                              Kommentaar


                                Artiklit ei näe lugeda, kuid sellest tuleks uus FC Viljandi ja Kuressaare?
                                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                                Kommentaar

                                Working...
                                X