320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pärnu JK Vaprus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
    Kas linnameeskonnal särgi ja/või sallipood kah avatud kusagil?
    Pärnu Keskuse Sportlandis peaks fännisärgi ostmise võimalus olemas olema, salli ja teiste Sportlandide kohta öelda ei oska.

    Kommentaar


      Võõrsil vorm siis sama laadi aga kollase asemel valge ja sinise asemel must. Ehk Valge-must. Näeb välja tõsise treeningvormina.
      Aga õnneks pole see moeetendus vaid jalgpall.
      BVB - Vaprus

      Kommentaar


        Algselt postitas elx Vaata postitust
        Võõrsil vorm siis ama laadi aga kollase asemel valge ja sinise asemel must. Ehk Valge-must. Näeb välja tõsise treeningvormina.
        Aga õnneks pole see moeetendus vaid jalgpall.
        Algselt postitas Hellik Vaata postitust
        Võõrsil vististi see:

        Oli juba mõnda aega tagasi teada info
        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

        Kommentaar


          Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
          Oli juba mõnda aega tagasi teada info
          Aga see taevasinine sponsor üldse ei näe, pigem oleks parem mustaga.
          PärnuLM.jpg
          Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
          Premium Liiga Clubs News
          Facebook
          Twitter

          Kommentaar


            Mis seal vasaku varruka peal kirjas on?

            Kommentaar


              Pärnu Linnameeskonna avaüritusest on Soccernetil ka galerii üles pandud. Kes koha peal käia ei saanud, siis saab pilte vaadata siin.

              Kommentaar


                Algselt postitas LeeMarx Vaata postitust
                Mis seal vasaku varruka peal kirjas on?
                Algselt postitas Tanel89 Vaata postitust
                Pärnu Linnameeskonna avaüritusest on Soccernetil ka galerii üles pandud. Kes koha peal käia ei saanud, siis saab pilte vaadata siin.
                Wendre 2x

                Kommentaar




                  Kas kaamera on optikadžõuki visanud või ei ole võõrsilvormil särgisponsori logo kõige õnnestunuma värvivalikuga?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Marek_T Vaata postitust


                    Kas kaamera on optikadžõuki visanud või ei ole võõrsilvormil särgisponsori logo kõige õnnestunuma värvivalikuga?
                    Natukene mõlemat aga pigem on värvivalikuga alt mindud. Fotode poole pealt vaatasin praegu pildid üle ja white-balance oli kergelt väljas. Selline on õige - wendre.jpg

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Tanel89 Vaata postitust
                      Natukene mõlemat aga pigem on värvivalikuga alt mindud. Fotode poole pealt vaatasin praegu pildid üle ja white-balance oli kergelt väljas. Selline on õige -
                      Ai kurja, see on küll pahasti. Vormide osas ma ujun vist üldsusega vastuvoolu, mulle meeldivad, võõrsilvormi minimalistlik monokroom on ka jumala okei mu meelest. Aga see võõrsilsärgi sponsilogo on küll metsas, poisid

                      Kommentaar


                        Pean nõustuma, mulle Pärnu võõrsilvorm meeldib. See sponsori nimi on tõesti natuke..imelik.
                        Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
                        Ai kurja, see on küll pahasti. Vormide osas ma ujun vist üldsusega vastuvoolu, mulle meeldivad, võõrsilvormi minimalistlik monokroom on ka jumala okei mu meelest. Aga see võõrsilsärgi sponsilogo on küll metsas, poisid

                        Kommentaar


                          Minu jaoks on ilmselt probleem selles, et seni on Pärnu olnud kollane ja must. Nüüd sinine ja valge. No ei ole kodune.
                          BVB - Vaprus

                          Kommentaar


                            Algselt postitas elx Vaata postitust
                            Minu jaoks on ilmselt probleem selles, et seni on Pärnu olnud kollane ja must. Nüüd sinine ja valge. No ei ole kodune.
                            Kollane ja must on Vapruse värvid. Linnameeskond ei ole Vaprus. Minu arust õige, et leiti omale uued värvid ja uus idenditeet.
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                              Kollane ja must on Vapruse värvid. Linnameeskond ei ole Vaprus. Minu arust õige, et leiti omale uued värvid ja uus idenditeet.
                              Ma selles mõttes Tofoaga nõus. Aga sama nagu Elxil siis tundub kuidagi võõras ikka, nagu on siiani võõras Linnameeskond.
                              So self aware so full of shit

                              Kommentaar


                                Minuarust koduvorm on Pärnul üks Premium Liiga ilusamaid. Ja olen nõus Tofoaga, et kui kollane-must on-olid traditsioonilised JK Vapruse värvid, siis Linnameeskonnal võiks olla ikkagi erinev identiteet. LM ei ole Vaprus, vaid erinevaid Pärnu jalgpalliklubisid siduv ühendus.

                                Tõenäoliselt pideval Pärnu vuti jälgijal tõesti alul natuke võõrastav, aga inimene harjub kõigega ja üsna ruttu.
                                "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                                Kommentaar

                                Working...
                                X