320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pärnu JK Vaprus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas powerplay Vaata postitust
    Kas keegi oskaks analüüsida Levadiast toodud väravavaht Tamme ja Vabriti oskuseid? Eelnevalt mainiti, et Vabritit tahetakse põhikooseisu ikka. Tamme ei ole head mängu näidanud ?
    Vabrit juhendab paremini, on võistkonna vaimne liider. Raskeid palle toob välja vast vähem kui Tamme, aga samas ka kalastab vähem kui Tamme. Lisaks on Tamme jalaga mäng horror, pea 100% väljalöökidest maanduvad audis. Vabriti pikad väljalöögid on ka nadid, st ei leia sageli oma mehi (eile ei leidnud kordagi), aga vähemalt jäävad nad väljakule ja on piisavalt tugevad, et vastasvõistkonnad ei saa soodsast positsioonist vasturünnakut ehitama hakata. Lisaks räägib Vabriti plussiks see, et tal on olemas võimas käevise, mis on sageli kontrarünnaku alustamiseks parim variant. Tamme on okei ja usutavasti tulevikus parem mees, aga praegu on Vabrit võistkonnale kasulikum.
    “I am Zlatan. Who the hell are you?”

    Kommentaar


      Minu isiklik arvamus on ka see, et kui üks on laen ja ei ole oma mehest märkimisväärselt parem, peaks omale mängupraktikat andma.
      BVB - Vaprus

      Kommentaar


        Naised eilsel mängul rääkisid,et Rätteli laenule andmise esimene valik oli Pärnu...aga keegi tark olla väitnud,et meil ründajaid jagub...

        Kommentaar


          Järjekordne ellujäämismäng. Fännid tulevad kohale, olge platsil ja tehke mehetegusid! Eelmist mängu Paidega õnneks ise ei näinud, aga kelle vastu veel saaks, kui mitte paidekad. Väravaid oskame lüüa küll, kaitse vaja pidama saada..

          Kommentaar


            soh vaevu saadi III liiga satsist karikas jagu, alles lisaminutitel suudeti värav lüüa
            Fino alla fine FORZA JUVE

            Kommentaar


              See oli küll üsna kohutav esitus Raekülas. Levadia hoidis küll jalga pidevalt gaasi peal ent parema õnne korral võinuks esimene poolaeg vabalt väravatega viik olla. Mis eriti hirmus oli, puhtalt enda meisterlikuselt lõi Levadia vaid ühe värava, teised koksas pärnu ise löömiseks ette. Vabriti päev väravas võttis täitsa halenaljad mõõtmed ja publiku seas läks elavaks arutluseks kas mees mitte panustamisega ei tegele Aga seda kõike nimetatakse võibolla ka klassivaheks. Levadia poolelt jäi silma Peetson, võib kujuneda paljulubavaks mängijaks eesti jalgpallimaastikul.
              Kui pikk on Vunki vigastuspaus?
              "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
              These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

              Kommentaar


                Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                Kui pikk on Vunki vigastuspaus?
                Lelov ütles pärast mängu, et selget pilti veel pole, aga loodavad, et katki midagi pole ja on lihtsalt koormuse tõstmisest tingitud valu, arvestades, et ta ju vahepeal suht pikalt ei mänginud. Võib-olla on Flora-mänguks juba jälle olemas.
                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar


                  Vaadates videot, siis Tarmo Kink lõi pigem mõlemad väravad oma meisterlikkusest.

                  Kommentaar


                    Ma ei ole küll Pärnu mänge üleliia palju näinud, aga need kohtumised, mis näinud olen, on Vabrit täiesti kohutav olnud. Konkurentsitult kõrgliiga viletsaim väravavaht

                    Kommentaar


                      Ilusad löögid küll, aga Kingile jäeti ikka kriminaalselt palju ruumi ka oma meisterlikkuse näitamiseks mõlema värava puhul.
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        Kas keegi oskab kommenteerida, miks Hevar Aas - võimalik, et võistkonna parim äärekaitsja - absoluutselt põllule ei saa?
                        “I am Zlatan. Who the hell are you?”

                        Kommentaar


                          Algselt postitas alehis Vaata postitust
                          Kas keegi oskab kommenteerida, miks Hevar Aas - võimalik, et võistkonna parim äärekaitsja - absoluutselt põllule ei saa?
                          Küsi mõne sõbra käest siis ? Ise pärnu kutt ja puha Ja ka vist trenni teed koos osade poistega.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas PraS Vaata postitust
                            Küsi mõne sõbra käest siis ? Ise pärnu kutt ja puha Ja ka vist trenni teed koos osade poistega.
                            ei tee, olen uurinud, keegi ei tea. foorumis ennegi tulnud mõni välja avaldustega, mida ükski mängija ise ei tea, seepärast ka küsisin.
                            “I am Zlatan. Who the hell are you?”

                            Kommentaar


                              Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                              Ma ei ole küll Pärnu mänge üleliia palju näinud, aga need kohtumised, mis näinud olen, on Vabrit täiesti kohutav olnud. Konkurentsitult kõrgliiga viletsaim väravavaht
                              Viljandi kipper eile ka kohutav, olen näinud IV.Liiga paremad esitused.
                              Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                              Premium Liiga Clubs News
                              Facebook
                              Twitter

                              Kommentaar


                                Algselt postitas powerplay Vaata postitust
                                Vaadates videot, siis Tarmo Kink lõi pigem mõlemad väravad oma meisterlikkusest.
                                Jah, kuid millest need võimalused üldse alguse said?
                                BVB - Vaprus

                                Kommentaar

                                Working...
                                X