320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pärnu JK Vaprus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    kui peatreener osade mängijatega ei suhtle siis mis õhkkonnast me saame rääkida üldse?

    Kommentaar


      Hakkab tulema. Piiroja võiks oma kihlvedudest ka kinni pidada. Inimene ootab siiani seda kala, krt küll.
      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

      Kommentaar


        Ma ei usu, et mu postitus aitab maailma parandada, aga ma teen selle ikkagi.

        Esiteks, kui juba kuulujuttudest räägitakse, siis lisan ka mõne, mis kõrvu jäänud:
        1) Lelovi kõik trennid on päeviti täpselt ühesugused, nt iga esmaspäev teevad juba kaks aastat järjest sama trenni jne, keegi ei viitsi enam, lihtsalt tuim robotlik jura.
        2) Hummels on kohutav sponsor. Nende pallidega ei annagi trenni teha, aga neil pole õigust ka normaalseid Adidase v Nike palle võtta.
        3) Lauterist tuntakse hirmsasti puudust. Tema olla see olnud eelmine hooaeg, kes tegelikult satsi käima tõmbas.
        4) Lelov ei räägi mängijatega. Suhtleb ainult Palatu ja Vunkiga.
        5) Paljud mängijad on väga pissed, et nad peavad mängima suvalistel positsioonidel.

        Lisaks veel omapoolne nägemus mõnest asjast Pärnu jalgpallis.

        Võistkonna taktika on igas mänguaspektis alla igasugust arvestust ja tegelikult parim mängija mängib valel/valedel positsiooni(de)l. Hanson peaks mängima ründaja all ja ümber tema peaks olema ehitatud võistkonna mäng. Andke talle vabadus platsil ja Pärnu tõuseb tuhast. Ja pange Saarts tippu, raisk! Enne, kui ta ründeoskused ära manduvad…

        Igasugune mõte sellest, et "anname palli ülimadalale vastu küsivatele Vunkile või Meltsale ning las nad peksavad pika Lauritsale ja äkki midagi juhtub" ajab südame pahaks. Meeskonnas pole ühtki mängijat, kes oleks sellist suvalist pikapallitaktikat maast madalast peale harrastanud, miks peaks täiskasvanult ümber õppima?! Ja kiiretest üleminekutest kaitsest rünnakule ja vastupidi, autidest, nurgalöökidest, viieka lahtimängimisest, karistuslöökide ründamisest ning kaitsmisest jne jne ma isegi ei viitsi rääkida. See kõik on nii nii halb!

        Ilma väravavahita on Meistriliigas raske. On võimalik, et Vainust saab kunagi asja, aga praegu ei saa ta ilmselgelt hakkama. Väravavahi eesmärk on palle püüda ja jalaga või käega häid rünnakuid alustada - kahjuks pole midagi ligilähedastki sel hooajal tema poolt näinud.

        Minu arust on küll hetkel vastutav treener. See võistkond suudaks palju nauditavamat mängu mängida, aga paratamatult jääb mulje, et meestele on ette öeldud, et tuleb nii mängida ja siis nad robotlikult täidavad käsku. Ja ma ei suuda uskuda, et selline mängupilt on saavutatud mingite läbirääkimiste kaudu, et koosolekul oleks kõik või enamus mängijaid öelnud, et vohh, nii me tahamegi mängida, nii me võidame kõiki.
        “I am Zlatan. Who the hell are you?”

        Kommentaar


          Algselt postitas alehis Vaata postitust
          Minu arust on küll hetkel vastutav treener. See võistkond suudaks palju nauditavamat mängu mängida, aga paratamatult jääb mulje, et meestele on ette öeldud, et tuleb nii mängida ja siis nad robotlikult täidavad käsku. Ja ma ei suuda uskuda, et selline mängupilt on saavutatud mingite läbirääkimiste kaudu, et koosolekul oleks kõik või enamus mängijaid öelnud, et vohh, nii me tahamegi mängida, nii me võidame kõiki.
          Midagi on mäda tõesti, kuid kujutad sa nüüd ette.
          Et tehakse koosolek Eesti koondises. Koosolekul osalevad: Pehrson, Kivisild, Vassiljev, Klavan, Lindpere, Pikk ja Mets. Mängijad annavad Pehrsonile mõista, et meile ei meeldi kaitses istuda ja kastist palle välja taguda. Me oleme Arno ja Tarmo all ikka palju ründavamat jalgpalli mänginud. Meile ei meeldi see mis hetkel teeme väljakul. Kivisild ja Pehrson ütlevad siis,et okei mängime nii nagu teie seda soovite ja peaasi et teil elu kõik lill on.

          Asjad päris nii ei käi mängijad otsustavad,et mismoodi mängida jne. Kui juhatus näeb, et treeneri ei saa hakkama ju siis ka ta välja vahetatakse.

          Tõenäoliselt on lihtsalt sisekliima väga halb, osad mängijad ei suuda juhiseid väljakul täita ja nii ta läheb. Kui ikka niipalju järjest taha saada siis hakkab see ka lõpuks vaimule.

          Kommentaar


            Algselt postitas PraS Vaata postitust
            Midagi on mäda tõesti, kuid kujutad sa nüüd ette.
            Et tehakse koosolek Eesti koondises. Koosolekul osalevad: Pehrson, Kivisild, Vassiljev, Klavan, Lindpere, Pikk ja Mets. Mängijad annavad Pehrsonile mõista, et meile ei meeldi kaitses istuda ja kastist palle välja taguda. Me oleme Arno ja Tarmo all ikka palju ründavamat jalgpalli mänginud. Meile ei meeldi see mis hetkel teeme väljakul. Kivisild ja Pehrson ütlevad siis,et okei mängime nii nagu teie seda soovite ja peaasi et teil elu kõik lill on.

            Asjad päris nii ei käi mängijad otsustavad,et mismoodi mängida jne. Kui juhatus näeb, et treeneri ei saa hakkama ju siis ka ta välja vahetatakse.

            Tõenäoliselt on lihtsalt sisekliima väga halb, osad mängijad ei suuda juhiseid väljakul täita ja nii ta läheb. Kui ikka niipalju järjest taha saada siis hakkab see ka lõpuks vaimule.
            Jah!Tundub,et Pärnuga läheb nii,nagu läks Stuttgardiga!

            Kommentaar


              Nali naljaks!vaadates,kes kuuluvad juhatusse ja kes on president,siis nimesid nimetamata ma ei näe võimalust,et keegi neist hakkaks Lelovit kangutama ja veel vähem tagandama.

              Kommentaar


                Algselt postitas alehis Vaata postitust
                Ma ei usu, et mu postitus aitab maailma parandada, aga ma teen selle ikkagi.

                Esiteks, kui juba kuulujuttudest räägitakse, siis lisan ka mõne, mis kõrvu jäänud:
                1) Lelovi kõik trennid on päeviti täpselt ühesugused, nt iga esmaspäev teevad juba kaks aastat järjest sama trenni jne, keegi ei viitsi enam, lihtsalt tuim robotlik jura.
                2) Hummels on kohutav sponsor. Nende pallidega ei annagi trenni teha, aga neil pole õigust ka normaalseid Adidase v Nike palle võtta.
                3) Lauterist tuntakse hirmsasti puudust. Tema olla see olnud eelmine hooaeg, kes tegelikult satsi käima tõmbas.
                4) Lelov ei räägi mängijatega. Suhtleb ainult Palatu ja Vunkiga.
                5) Paljud mängijad on väga pissed, et nad peavad mängima suvalistel positsioonidel.

                Lisaks veel omapoolne nägemus mõnest asjast Pärnu jalgpallis.

                Võistkonna taktika on igas mänguaspektis alla igasugust arvestust ja tegelikult parim mängija mängib valel/valedel positsiooni(de)l. Hanson peaks mängima ründaja all ja ümber tema peaks olema ehitatud võistkonna mäng. Andke talle vabadus platsil ja Pärnu tõuseb tuhast. Ja pange Saarts tippu, raisk! Enne, kui ta ründeoskused ära manduvad…

                Igasugune mõte sellest, et "anname palli ülimadalale vastu küsivatele Vunkile või Meltsale ning las nad peksavad pika Lauritsale ja äkki midagi juhtub" ajab südame pahaks. Meeskonnas pole ühtki mängijat, kes oleks sellist suvalist pikapallitaktikat maast madalast peale harrastanud, miks peaks täiskasvanult ümber õppima?! Ja kiiretest üleminekutest kaitsest rünnakule ja vastupidi, autidest, nurgalöökidest, viieka lahtimängimisest, karistuslöökide ründamisest ning kaitsmisest jne jne ma isegi ei viitsi rääkida. See kõik on nii nii halb!

                Ilma väravavahita on Meistriliigas raske. On võimalik, et Vainust saab kunagi asja, aga praegu ei saa ta ilmselgelt hakkama. Väravavahi eesmärk on palle püüda ja jalaga või käega häid rünnakuid alustada - kahjuks pole midagi ligilähedastki sel hooajal tema poolt näinud.

                Minu arust on küll hetkel vastutav treener. See võistkond suudaks palju nauditavamat mängu mängida, aga paratamatult jääb mulje, et meestele on ette öeldud, et tuleb nii mängida ja siis nad robotlikult täidavad käsku. Ja ma ei suuda uskuda, et selline mängupilt on saavutatud mingite läbirääkimiste kaudu, et koosolekul oleks kõik või enamus mängijaid öelnud, et vohh, nii me tahamegi mängida, nii me võidame kõiki.
                Lelov ei saanud Florastki niisama kinga. Kuulu järgi täpselt samad probleemid. Mängijate ignoreerimine, suhtlematus ja ülbitsemine. Paraku tundub, et tõmbab Pärnu ka põhja.
                FC Flora

                Kommentaar


                  Oleme ausad, see Pärnu klubi kõlab nagu üks suur kunstlik nali. Ei ole mingi klubi, vaid mingi liitu poolt kokku pandud isikud.
                  Isegi eelmise aasta pressikonverentsi oli liitult organiseeritud.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Angelo Nerazzurro Vaata postitust
                    Oleme ausad, see Pärnu klubi kõlab nagu üks suur kunstlik nali. Ei ole mingi klubi, vaid mingi liitu poolt kokku pandud isikud.
                    Isegi eelmise aasta pressikonverentsi oli liitult organiseeritud.
                    Oleme ausad, sa ajad jälle umbsegast teksti. Mis see Pärnu sulle ette jäi nüüd?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Angelo Nerazzurro Vaata postitust
                      Oleme ausad, see Pärnu klubi kõlab nagu üks suur kunstlik nali. Ei ole mingi klubi, vaid mingi liitu poolt kokku pandud isikud.
                      Isegi eelmise aasta pressikonverentsi oli liitult organiseeritud.
                      Mitu korda sind on elus perse saadetud? Lugesid üle? No vot. Ja nüüd liida tulemusele 1.
                      Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

                      Kommentaar


                        Algselt postitas PraS Vaata postitust
                        Midagi on mäda tõesti, kuid kujutad sa nüüd ette.
                        Et tehakse koosolek Eesti koondises. Koosolekul osalevad: Pehrson, Kivisild, Vassiljev, Klavan, Lindpere, Pikk ja Mets. Mängijad annavad Pehrsonile mõista, et meile ei meeldi kaitses istuda ja kastist palle välja taguda. Me oleme Arno ja Tarmo all ikka palju ründavamat jalgpalli mänginud. Meile ei meeldi see mis hetkel teeme väljakul. Kivisild ja Pehrson ütlevad siis,et okei mängime nii nagu teie seda soovite ja peaasi et teil elu kõik lill on.

                        Asjad päris nii ei käi mängijad otsustavad,et mismoodi mängida jne. Kui juhatus näeb, et treeneri ei saa hakkama ju siis ka ta välja vahetatakse.

                        Tõenäoliselt on lihtsalt sisekliima väga halb, osad mängijad ei suuda juhiseid väljakul täita ja nii ta läheb. Kui ikka niipalju järjest taha saada siis hakkab see ka lõpuks vaimule.
                        Mida amatöörlikum klubi, seda rohkem tuleb mängijate harjumuste, iseärasustega jms arvestada. Kui sellisel tasemel klubis treener teeb ikka ettepaneku pikka peksta ja kõik on sellele tegelikult vastu, siis tuleb ka vastavad korrektuurid teha. Treener pole diktaator, vähemalt amatöörtasemel, vaid inimene, kes suunab-juhendab jne.
                        “I am Zlatan. Who the hell are you?”

                        Kommentaar


                          Pärnu, Viljandi, Rakvere...nad lihtsalt ei jõua Premium Liigas.
                          Räägitakse 12-kesi PL, aga mingu persse pigem ise. Pole raha ja teetakse 12-kesi PL, aga miks mitte 14? Või 16? Davai...

                          Tõde on et 8-kesi PL oleks piisav kui selline nali igal aastal vaadata.

                          Kui pole Kuressaare, on Kalev; kui pole Kalev, on Viljandi; kui pole Viljandi, on Rakvere; kui pole Rakvere, on Pärnu.
                          Klubid mis Esiliigas ei jõua ette Flora-Levadia-Infonet duublid...!

                          Kommentaar


                            Kas jälle herilane nõelas?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Angelo Nerazzurro Vaata postitust
                              Pärnu, Viljandi, Rakvere...nad lihtsalt ei jõua Premium Liigas.
                              Räägitakse 12-kesi PL, aga mingu persse pigem ise. Pole raha ja teetakse 12-kesi PL, aga miks mitte 14? Või 16? Davai...

                              Tõde on et 8-kesi PL oleks piisav kui selline nali igal aastal vaadata.

                              Kui pole Kuressaare, on Kalev; kui pole Kalev, on Viljandi; kui pole Viljandi, on Rakvere; kui pole Rakvere, on Pärnu.
                              Klubid mis Esiliigas ei jõua ette Flora-Levadia-Infonet duublid...!
                              Why so much hate, bro

                              Kommentaar


                                Algselt postitas LeeMarx Vaata postitust
                                Why so much hate, bro
                                Ma räägin realsuust mis sulle ei meeldi. Pane foliumi peale ja söö seemneid.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X