320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pärnu JK Vaprus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas k2bo Vaata postitust
    Tarva eelmise aasta koosseisul poleks mingit prõubi praeguse Pärnu alistamiseks.
    Nad oleksid siis ka tugevamad kui praegune Viljandi (kes on Pärnule sel hooajal kaotanud)? Kõlavad ikka hirmtugevana, miks nad siis nii vähe punkte said?
    BVB - Vaprus

    Kommentaar


      Viljandi on tõesti üks võimas mõõdupuu, kes neid alistada suudavad on hirmkõvad. Tarvas mängis esimest korda premmi. Meeskonna tuum oli uus ja vähe kokku mänginud. Ilmselgelt oleks teine aasta paremini läinud ning jah, ma usun et Viljandiga oleks olnud tõsisem rebimine püsimajäämise nimel.

      Kommentaar


        Ma muidugi peaks kuss olema, sest ma ennustasin premmihooaja eel, et Viljandilt hokiskooridega võite tipuklubidel loota ei tasu, aga 13 vooru on muud näidanud. Aga k2bo jutt paneb muidugi mõnusalt pupsuma, ei saa salata.

        Tarvas: 3 punkti Premium Liigast kogu hooaja peale. Esiliigas peale 12 vooru esikohast 7 punkti kaugusel, lastud väravate arv liiga suuremate hulgas. 0-6 ja 1-5 pakid taskus... No mida sa tõestad siin praegu? Või kellele?

        Viljandiga võrdlusest niipalju, et, noh, 6 punkti 10 mängust ja noh, hooaeg alles käib ja.

        Kommentaar


          Koosseis ju Tarval totaalselt erinev võrreldes eelmise hooajaga. Need kes asjaga kursis pole, ei saagi mind mõista. Vaevalt Jografid ja jutud oleksid Tammekasse pingipoisiks läinud, kui Tarvas mängiks teist hooaega Premmi.

          Kommentaar


            "Totaalselt" on ehk pisuke overstatement?

            Kommentaar


              Ei ole overstatement. Jograf, Kald, Sepp, Kuusk olid väga olulises rollis eelmisel hooajal. Praegu on lisaks puudu Trasberg, Aunapuu, Rannamäe, Susi ning ehk mõni veel. Mis tähendab et ligi meeskonna jagu on teistsugune koosseis.

              Aga vaadakem praegust Maardu koosseisu, paar lisajõudu ja võimalik, et see sats oleks hirmkõva (kuna suudaks Viljandi alistada).

              Üldiselt vahet pole, loodan et EJL õpib oma vigadest ja hoiab reeglitest kinni next time. Seni nautigem Pärnu langemist Esiliigasse.

              Kommentaar


                Algselt postitas k2bo Vaata postitust
                Viljandi on tõesti üks võimas mõõdupuu, kes neid alistada suudavad on hirmkõvad. Tarvas mängis esimest korda premmi. Meeskonna tuum oli uus ja vähe kokku mänginud. Ilmselgelt oleks teine aasta paremini läinud ning jah, ma usun et Viljandiga oleks olnud tõsisem rebimine püsimajäämise nimel.
                Minu loogika on see, et kui sa ütled "Tarva eelmise aasta koosseisul poleks mingit prõubi praeguse Pärnu alistamiseks", loeb siit välja, et iga kord köetaks 2-0 ja 3-0 ja sellises stiilis. Mis tähendab, et sama moodi köetaks ka VIljandile, mis tähendab, et ka Sillamäed ja eelmise hooaja Narvat oleks ka jubamõned korrad alistatud ehk oldaks korralikud tabelikeskmikud ehk eelmise aasta Paide.. nüüd jääb ainult üle küsida - miks seda ei oldud?
                BVB - Vaprus

                Kommentaar


                  Räägi nagu seinaga, mis ma muud oskan öelda.
                  Ma ei tea mis moodi sa mõtled, aga isegi Florad ja Infonetid jms võtavad võite tagumise poole satsidelt vahest minimaalselt, kuigi neil ei ole mingit prõubi Pärnu alistamiseks, panimajesh? Mu point on, et tabelis edestaksime me kindlasti selle aasta Pärnut eelmise aasta koosseisuga. Ning nagu ma ütlesin, ma usun et Viljandiga oleks olnud tõsisem rebimine püsimajäämise nimel. Mitte et Tarvas oleks mingi tabeli keskmik. Johhaidi mis kuradi loogika sul on.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas k2bo Vaata postitust
                    Mu point on, et tabelis edestaksime me kindlasti selle aasta Pärnut eelmise aasta koosseisuga.
                    Siis nii ütlegi, iseküsimus milleks? Fakt on see, et te ei ole hetkel Premium liigas ja nii ongi.
                    Ja seinaga võid edasi rääkida, kas sa väidad, et sel aastal on tagumise otsa klubidel punkte lihtsam saada kui eelmisel aastal? Sest kui Rakvere tulemus oleks ka sel aastal sama mis eelmisel, siis mis valemiga Rakvere Pärnust ees oleks?
                    BVB - Vaprus

                    Kommentaar


                      Algselt postitas k2bo Vaata postitust
                      Mu point on, et tabelis edestaksime me kindlasti selle aasta Pärnut eelmise aasta koosseisuga..
                      Võib olla edestaksite, võib olla ka mitte, aga KINDLASTI te seda küll ei teeks. Aga eks me võimegi siin teoretiseerima jääda, sest selline vastasseis eelmise aasta Tarvas vs selle aasta Vaprus on paraku võimatu.
                      "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                      Kommentaar


                        Just, võimatu sest EJL hoiab sitta pilpa peal.

                        Kommentaar


                          Ma arvan, et koondisepausi ajal üks sõpruskohtumine tooks ehk selles sita-asjas selguse.

                          Kommentaar


                            Oleks tore jah, kui vähemalt Jograf, Kald ja Sepp Tarvaga uuesti liituks.

                            Kommentaar


                              Ei, miks? Kui sa ütled, et tänane Pärnu on sitt ja samal ajal Tarvas "totaalselt" tühjaks jooksnud, siis peaks jõudude vahekorrad sitt-olemise väljaselgitamiseks ehk just õigesti parlanksis olema?

                              Kommentaar


                                Sel aastal oleme tänu esiliigasse langemisega jäänud mõnest heast mängijast ilma. Eelmine aasta võitsime maardut lihtsalt 5-1 karikas, see aasta on vähe teine teema.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X