320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pärnu JK Vaprus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kes läheb homme Pärnu Tervis - Flora mängule, oskab elementaarsel määral ingliskeelt ja soovib teenida 900 eeku, andke mulle teada maili või msni kaudu enne kella 13.00 kolmapäeval.

    tarmo1x2@hotmail.com
    "Good sex is like good Bridge: if you don't have a good partner, you'd better have a good hand." - Mae West

    Kommentaar


      Algselt postitas lume Vaata postitust
      Kes läheb homme Pärnu Tervis - Flora mängule, oskab elementaarsel määral ingliskeelt ja soovib teenida 900 eeku, andke mulle teada maili või msni kaudu enne kella 13.00 kolmapäeval.

      tarmo1x2@hotmail.com
      Vaprus, Pärnu VAPRUS on klubi nimi.
      Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

      Kommentaar


        Kena mäng! VAPRUUUUUUUUUUUS

        Kommentaar


          Algselt postitas Juveman Vaata postitust
          Ning lõpetuseks ikka ja jälle vilemehest. Häbistav partii üpriski. Pedõki punast ette ei heidakski, aga siin-seal imelikud viled ja need pendlikohad...ohjah, mis siin ikka tegelt, Pärnu mängis ikkagi hea mängu! Peakohtunik Urmo Visnapuu lemmikute hulka ei kuulu!

          duubeldaksin seda juunikuus tehtud postitust. Jah, mõnele kindlasti tundub juba, et Vapruse fännid irisevad niisama iga mängu järel kohtunike üle, aga paraku on meie jutul tõepõhi all. Alles hiljuti kirusin maapõhja Jaani, kes hämmastas mind arusaamatu vilepartiiga. Ma tõesti lootsin ja arvasin, et sellesarnast enam ei kohta. Aga no see teine poolaeg täna oli klassika. Üks absurdne vile järgnes teisele. ja oleks siis ainult peakohtunik härra Visnapuu see, kel vile suus naljapärast. Äärekohtunik kas mängis silmad kinniseotult või ei tunne ta üldse selle mängu reegleid...ei tea. Aga kui nurgalipu juures lööb vapruse mees vastasele selgelt käe pihta palliga ja äärekohtunik seda 3 meetri kauguselt ei näe või näeb, aga ei reageeri, on midagi mäda.

          Nüüd juba leian, et vihapursked on mõttetud. Läheneda tuleb kuidagi teisiti. Sellistest vilemeestest tuleb lahti saada. SundanceKid-i idee, et võiks mängu filmida, hakkab üha asjalikuma ideena tunduma. Ent kas seegi muudaks midagi? Kas keegi reageeriks sellele üldsegi? Või on mõttetu loota, et paremus selgitataks väljakul 22 mehe vahel mitte nii nagu täna ja mitmel korral enne.

          Jah, Flora oli domineeriv ja kindlasti olid nad ka võitu väärt, aga meie omadele ei anta võimalustki. Mehed võitlevad ja võitlevad, 1:3 seisul võitles iga mees iga palli eest. Ääretult meeldiv oli seda vaadata. Ja siis ebaõiglane vile, mis kordub ja kordub ja kordub...

          Seekord läksid ikka pealtvaatajad endast täiesti välja, kohtunike suunas vilistati ja sõnad, mis nende poole teele läksid, ei ole väärt siin kordamist. Ent Uibo ütles hästi fännidele tribüüni ees pärast lõpuvilet, kui kohtunikke turvade saatel minema hakati saatma."Ärge öelge midagi, kommentaarid on liigsed."

          Tõepoolest, iga mängija sai täna aru, et neile on tehtud liiga. Saime sellest aru ka meie. Loodan, et Visnapuu täna normaalselt magada ei saa.

          Mängust veel niipalju, et tore oli taas juhtima minna 1:0. Kahju et poolaja lõpus 2 hästi sooritatud kauglööki seisu peapeale pöörasid. Veikol ei olnud nende löökidega midagi peale hakata, tõepoolest super sooritused.

          Ikkagi olen uhke Vapruse üle. Mängiti väga hea partii ja õhus oli taas üllatus. Ükskord satub meile koju vilistama mees, kes tunneb ja teab mängu. Usun seda seni kuni jaksan.

          Kommentaar


            Tegelikult on siiski mõttetu kohtunike sõimata, sest selliseid mänge on vähe või üldse pole, kus kohtunikud mõlema meeskonna pooldajate meelejärgi suudaks olla.Samas nõustun eelkõnelejaga - Visnapuu tegi suht kesise vile ka eelmine mäng, kus selgeid eksimusi oli palju.Eksimine on küll inimlik, aga kas seda meie liigas liigagi palju pole?

            Ainukesed kohtunikud, kellega mina praegusel hetkel rahul olen on Bruno Rammo ja Hannes Kaasik, niipalju kui ma nende mänge näinud olen siis erilisi vigu pole olnud.Samas Sten Kaldma on iga mäng omas maailmas ja tema tase on max. 3. liiga.

            Kommentaar


              Mõttetu või mitte, aga on ju kurb, et kui arenenumates jalgpallimaades saab staadionil vaatamas ja nautimas käia mängu, mängijaid ja mänguilu, siis siinsetel meistrivõistlustel on alatasa mängu keskpunktis ei keegi muu kui kohtunik...

              Esimesel poolajal, ennekõike selle esimesel pooltunnil oli kusjuures tõepoolest üsna korralik vile, kuid teisel hakkas tulema. Lambikäte ja nügimiste ära võtmisest/võtmata jätmisest ma ei räägi, kuid oli väga palju otseselt mängu käiku muutvaid otsuseid:
              - seisul 1-1 poolaja lõpul määratud karistuslöögile, mille Allas lati alla põrutas, oli eelnenud floraka selge käsi. Hetk hiljem vile enam loomulikult ei vaikinud.
              - 1-2, Londak on eksimas ja Vapruse ründaja skoorimisele väga lähedal, vile! Tundus pallimängimisena ning lihtsa väravavahi eksimusena.
              - 1-3 seisul antakse Uibole konkreetselt blokeeringu moodi keha ja ka küünarnukki (minu arust suht selge küünarnukiliigutus, mis läks rinnakorvi piirkonda). Kohtunik laseb edasi mängida, Flora lükkab palli rünnakule ja Ahjupera lööb värava.

              Eks vile üle võib kurta ka muudmoodi: kindlat, ühtset liini polnud; pidevalt vilistati olukordades, kus pall oli niikuinii meeskonna, kellele viga tehti, käes etc.

              Aga muidu, nagu juba mainitud, ilus mäng ennekõike Vapruselt - Flora ülekaal ei tundunud sugugi mitte nii suur, kui arvata ja karta võinud oleks.

              Kommentaar


                Lume eeskuju on nakkav. Täna hommikul öeldi juba ka Vikerraadio spordiuudistes, et Flora võitis Pärnu TERVISe 4:1.

                Kommentaar


                  Eilsel mängul olin suhteliselt neutraalne pealtvaataja aga ka mulle tundus, et vile soosis pigem Florat. See on tegelikult ikka nii mõttetu, miks on vaja tugevamat ja ka mängulist ülekaalu omavat meeskonda veel ka kohtuniku poolt aidata.
                  Aga tõesti, Vaprus mängis täiesti arvestatavalt ja kes teab, mis teine poolaeg oleks toonud kui kohtunik oleks otsustanud esimesele poolajale ühe minuti vähem otsa panna.
                  Kõige naljakama otsuse tegi üks küljekohtunikest, kes teisel poolajal võttis Pärnule suluseisu kui Vapruse ründaja oli umbes viis meetrit Flora kaitsjatest tagapool.
                  Tartusse vist ei jõua aga Levadia-mäng tundub küll praegu väga ahvatlev. Levaadikud tulevad Pärnusse loodetavasti piisavalt räsitutena ja no Zelinski küll Vapruse vastu väravat ei löö ja ehk loetakse Lemsalu käegamäng seekord ikka ära
                  Rise and rise again until lambs become lions!

                  Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                  Kommentaar


                    Rahvas, ärge virisege. Te lihtsalt ei tunne kohtunikutöö spetsiifikat.

                    Selle jutu peale meenus mulle üks intsident madalamatest liigadest, kus palve peale silmad avada, vastas kohtunik "sam atkroi" ja andis kollase. Spetsiifika missugune.
                    Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas jyriöö Vaata postitust
                      Rahvas, ärge virisege. Te lihtsalt ei tunne kohtunikutöö spetsiifikat.

                      Selle jutu peale meenus mulle üks intsident madalamatest liigadest, kus palve peale silmad avada, vastas kohtunik "sam atkroi" ja andis kollase. Spetsiifika missugune.
                      kohtunikutöö spetsiifikat tunneb see-eest eilse mängu inspektor, kellega ma põgusalt täna juttu ajasin. Tore oli kuulda, et meie pahameel polnud põhjuseta. Jüri nimetas mulle 5 kohtunikku, kes üldse suudaksid praegusel hetkel meistriliiga mänge vilistada ja austatud härra Visnapuud ta nende hulka ei lugenud. Nii et kokkuvõttes - kohtuniku nigelat vilepartiid ei märka mitte ainult Vapruse tulihingelised fännid. Küsisin veel üle, et kas inspektori ülesannete hulka kuulub ka vilepartii hindamine ja sellest jalgpalli liidule ettekandmine. Sain jaatava vastuse, ent vaevalt sellest muidugi kasu on.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Juveman Vaata postitust
                        kohtunikutöö spetsiifikat tunneb see-eest eilse mängu inspektor, kellega ma põgusalt täna juttu ajasin. Tore oli kuulda, et meie pahameel polnud põhjuseta. Jüri nimetas mulle 5 kohtunikku, kes üldse suudaksid praegusel hetkel meistriliiga mänge vilistada ja austatud härra Visnapuud ta nende hulka ei lugenud. Nii et kokkuvõttes - kohtuniku nigelat vilepartiid ei märka mitte ainult Vapruse tulihingelised fännid. Küsisin veel üle, et kas inspektori ülesannete hulka kuulub ka vilepartii hindamine ja sellest jalgpalli liidule ettekandmine. Sain jaatava vastuse, ent vaevalt sellest muidugi kasu on.

                        Tunnen huvi kas kaldma ka nende 5 hulka kuulus?
                        On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
                        I don’t care what you think of me!
                        Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

                        Kommentaar


                          Kohtunikud ei tohi ju lasta Floral kaotada,muidu veel jäävad teisest kohast ilma
                          naer3:.Krt fair play nädal on ikkagi käimas a tundub,et kohtunikkudele see ei kehti.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Vahkito Vaata postitust
                            Kohtunikud ei tohi ju lasta Floral kaotada,muidu veel jäävad teisest kohast ilma
                            naer3:.Krt fair play nädal on ikkagi käimas a tundub,et kohtunikkudele see ei kehti.

                            Ega siin nalja ei ole. Zahovaiko ütluste kohaselt võib Flora vastu eksinuid kohtunikke oodata terariist. (Ja kui te muidu aru saanud, siis see oli piltlikult öeldud.)
                            On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
                            I don’t care what you think of me!
                            Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

                            Kommentaar


                              Just just

                              Kommentaar


                                üks sõna. persepersepserse miks tli selline perse

                                Kommentaar

                                Working...
                                X