320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pärnu JK Vaprus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Minu puhul on nädala keskel mängule jõudmine natuke kaheldav, kuid pühapäevasest minekust võtaksin küll osa, kui keegi liituks.

    Kommentaar


      Kolmapäeval krapsti kohal, kuid Tartusse paraku ei tule.
      Oeh, nagu alles eile veel käisime kunstmurul vaatamas Vapruse vägitegusid....ja nüüd jälle. Küll see hooaeg läks kiiresti.

      Kommentaar


        Einoh miks ma siis mängu vaatama ei lähe. Mul ju oma elu ei ole.

        Kommentaar


          Algselt postitas SundanceKid Vaata postitust
          Einoh miks ma siis mängu vaatama ei lähe. Mul ju oma elu ei ole.
          Mina loomulikult ei lähe, aga tahtsin vaid mainida, et Rommi ja/või Danel, pekske talt priiränk ka välja onju!

          Kommentaar


            Algselt postitas skint Vaata postitust
            Mina loomulikult ei lähe, aga tahtsin vaid mainida, et Rommi ja/või Danel, pekske talt priiränk ka välja onju!
            kas siis Bremenis pole preranke saada?

            Kommentaar


              Huvitav Vapruse fännid kuidagi tasa täna peale 1:2 saamist Tuleviku üle
              Olen see kes olen

              Kommentaar


                mina jõudsin alles nüüd koju tore mäng oli, Mulkide tahtejõud oli seekord suurem. Nalja sai

                Kommentaar


                  Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                  Huvitav Vapruse fännid kuidagi tasa täna peale 1:2 saamist Tuleviku üle

                  kas meil on siis tegelt tõesti põhjust nukrutseda? Meie hooaeg on igati õnnestunud.Täna oli esimesest minutist näha, kellel on rohkem ja kellel vähem mängus. Mäng oli hea. Tempo oli kiire. Vile oli hea. Galkini värav oli ilus, mängis mees Lepikuga seinasöötu ja saatis pommi teele otse värava keskele.

                  Üldsegi, nii kui Galkin palli sai, tekkis midagi, mees konkreetselt tegi palliga midagi, millest tekkis oht vastaste värava all. Kurb on see, et mees saab seda palli niivõrd vähe, enamus aeg jookseb tühjalt seal oma ääres. Ja seda mitte ainult täna, läbi tema võiks küll rünnakuid rohkem mängida.

                  Mis veel? Ahjaa, Viljandi nr 7 jättis küll väga nigela mulje ja seda mitte just oskuste, vaid käitumise poolest. Togis mees korduvalt kätega selga vapruse poistele kui vile juba kõlanud oli, küll lükkas vile kõlades uibo eemale, küll tõmbles teiste kallal. Seejärel hakkas kohaletulnud rahvahulk meest norima ja seda tehti üpris korralikult. Õige sportlane kannataks sellise asja minu silmis ära, fännid on fännid ja mingit ülekohut talle nende sõnadega küll ei tehtud. Kohtuniku lõpuvile kõlades keeras number 7 all mänginud Andrei Mazurkevitš aga meie poole, tõstis käed kõrgemale ja näitas meile mõlema käega keskmist sõrme. Inetu oli kuidagi. Närvikava võiks veits parem olla.

                  Väravas oli taas meil Pedõk, kes nii mõnelgi korral ebakindel tundus, ent siin võib olla põhjuseks ka üsna külm ilm. Samas päästis ta mitme tõrjega meid hullemast. Kahju oli ka super võimalusest lisaminutitel, kui tühja väravasse ei suutnud keegi meist palli lükata. Pall kukkus latti,sealt tagasi väravaesisele, kust see minema löödi. Oleks juba olnud kolmas mäng jutti, kus me lõpus vastase ära karistame.
                  Puudu oli taas Pedõk, ent kuna ta vaatas mängu publiku hulgast koos Avdejenkoviga, siis äkki on mehel vigastus.

                  Igatahes näitas Vaprus taaskord oma tuntud võitlejahinge, viimse sekundini üritati ja seetõttu teeniti ka publikult aplaus.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Juveman Vaata postitust
                    kas meil on siis tegelt tõesti põhjust nukrutseda? Meie hooaeg on igati õnnestunud.Täna oli esimesest minutist näha, kellel on rohkem ja kellel vähem mängus. Mäng oli hea. Tempo oli kiire. Vile oli hea. Galkini värav oli ilus, mängis mees Lepikuga seinasöötu ja saatis pommi teele otse värava keskele.

                    Üldsegi, nii kui Galkin palli sai, tekkis midagi, mees konkreetselt tegi palliga midagi, millest tekkis oht vastaste värava all. Kurb on see, et mees saab seda palli niivõrd vähe, enamus aeg jookseb tühjalt seal oma ääres. Ja seda mitte ainult täna, läbi tema võiks küll rünnakuid rohkem mängida.

                    Mis veel? Ahjaa, Viljandi nr 7 jättis küll väga nigela mulje ja seda mitte just oskuste, vaid käitumise poolest. Togis mees korduvalt kätega selga vapruse poistele kui vile juba kõlanud oli, küll lükkas vile kõlades uibo eemale, küll tõmbles teiste kallal. Seejärel hakkas kohaletulnud rahvahulk meest norima ja seda tehti üpris korralikult. Õige sportlane kannataks sellise asja minu silmis ära, fännid on fännid ja mingit ülekohut talle nende sõnadega küll ei tehtud. Kohtuniku lõpuvile kõlades keeras number 7 all mänginud Andrei Mazurkevitš aga meie poole, tõstis käed kõrgemale ja näitas meile mõlema käega keskmist sõrme. Inetu oli kuidagi. Närvikava võiks veits parem olla.

                    Väravas oli taas meil Pedõk, kes nii mõnelgi korral ebakindel tundus, ent siin võib olla põhjuseks ka üsna külm ilm. Samas päästis ta mitme tõrjega meid hullemast. Kahju oli ka super võimalusest lisaminutitel, kui tühja väravasse ei suutnud keegi meist palli lükata. Pall kukkus latti,sealt tagasi väravaesisele, kust see minema löödi. Oleks juba olnud kolmas mäng jutti, kus me lõpus vastase ära karistame.
                    Puudu oli taas Pedõk, ent kuna ta vaatas mängu publiku hulgast koos Avdejenkoviga, siis äkki on mehel vigastus.

                    Igatahes näitas Vaprus taaskord oma tuntud võitlejahinge, viimse sekundini üritati ja seetõttu teeniti ka publikult aplaus.
                    OK Respect teile, njaam see on tõsi et teil hooaeg igati korda läind mida kahjuks ei saa öelda Tuleviku kohta aga noh võitleme veel,et üleminekumängudest siiski pääseda,mis muidugi ääretult raske
                    Olen see kes olen

                    Kommentaar


                      Kui ilm natuke kõbusamaks tõmbaks, siis keegi Tartu kaasa?

                      Kommentaar


                        Tartust saadi punkt siis kätte, hea seegi. Kes on Ivo Kiviselg, kes mängis meil 90 minutit ?

                        Kommentaar


                          Ivo Kiviselg lõi tänavu Pärnu Pataljoni eest II liiga lääs/lõuna tsoonis neli väravat

                          Kommentaar


                            Lõpuks siis Tammekalt kah punkt võõrsil võetud. Nüüd vaja veel hooaeg võidukalt TVMK vastu lõpetada ja karikale keskenduda.

                            Kommentaar


                              Vaprus on oma debüüthooaja kohta väga tubli olnud. Kui oletada ,et Tammeka ei ole ilmselt järgmisel hooajal enam nii tugev ja Maagist võib jälle Merkuur saada siis miks mitte üritada juba viiendat kohta.
                              FCF Forever

                              Kommentaar


                                See oli täiesti haige värav. Neljakümnelt meetrilt risti, kusjuures risti kõlksuga sisse.

                                Väga broo (y).

                                Mäng ise oli paras pask. Esimene poolaeg vähemalt, siis hakkas külm ja läksin ise vutti taguma.
                                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X