320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pärnu JK Vaprus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas woodman Vaata postitust
    ...mis te halisete siin...võitsite rakveret kyll 2:1 aga tegelikult te ju kaotasite selle mängu...kui meistriliiga ja kolmanda liiga vahe nii olematu on siis kumb meeskond peaks peaks tegelikut meistrikas mängima ja kumb III liigas

    Väga hämmastav jutt tegelikult. Esimesed pool tundi kulges mäng konkreetselt ainult ühel väljakupoolel. Ma ei liialda kui ütlen, et pall meie karistusala lähistelegi ei jõudnud. Lõime 2 ära ja lasime jala lõdvaks. Vot see oli muidugi konkreetselt viga. Sest nüüd sai Rakvere üritama hakata ja kui meil teeb kaitses Novikov selliseid vigu nagu täna, siis ole lihtsalt mees ja löö võimalused ära. Lõite ühe ära. Meie lõime korra veel latti kah.

    Nii et tegelikult ei ole meie mitte midagi kaotanud. Meie edenesime edasi, teie mitte. Nii on lood. Ja kui Rakvere meeskonnana jättis pärast esimest pooltundi kuni mängu lõpuni sümpaatse mulje, siis tribüünidel olnud nn. fännid võiksid küll veidi (loe: päris palju) häbi tunda. Kui esireas istunud noorest ja rumalast puukaikaga vene poisist võib veel aru saada, siis mida öelda selle peale, et 50ndates aastates väliselt sümpaatse olekuga härrasmees meil trummid puruks lubab peksta. Njah, lasteaed ma ütlen. Rääkimata neist, kes justkui teatrisse tulid ja trummimürinat taluda ei suutnud. Säärast asja vastasmeeskonna fännide suhtes Pärnus tõesti pole. Ja just see ongi see vahe meie ja Rakvere fännide vahel. Kui Rakverel üldse on fänne.

    Kommentaar


      ot ma olen kas millesti valesti aru saanud voi kuidas...Parnus mangib Jevgeni Novikov ja ka Floras mangib Jevgeni Novikov. ja molemad on veel kaitsemangijad ka ka samade strateegiliste mootmetega. lihtsalt nimekaimud?
      Catalunya is not Spain!

      Kommentaar


        Jah, meie Novikov on 88a sündinud, Flora oma tiba vanem. Vaprus on publikumagnet, ma ei oska muud öelda. Taaskord kõrge 120 pealtvaatajat ja 2. koht karika 1/8 finaalides, taga vaid Kure-Levadia mängust.

        Kommentaar


          Jah Gamer - kujuta ette, et see oligi VAPRUS, mille pärast 120 inimest kohale tulid. Oleks olnud kasvõi Warrior või mingi muu esiliiga punt - oleks publikut sama palju olnud.
          Mängu algus oligi oodata, et selline tuleb. VJK pidigi ju võtma tagasihoidlikumalt, mitte pea ees tulle hüpata. See oli siililegi selge ja peaks olema ka Vapruse treenerile ja mängijatele teada, et III liiga punt ei tule kohe avaminutitel ründama. Hoidsime tagasi, vaatasime mida teete ja hakkasime vaikselt treeneri ettekirjutatut platsile looma. Vaprus mängis hästi, meie mängisime taktikaliselt väga hästi. Kahju, et lasime sellised lollid väravad endale lüüa. Aga tulemus 2:1 on tulemus millega peame jääma rahule nii meie kui ka Vaprus. Edu!

          Kommentaar


            Algselt postitas Sir Brazza Vaata postitust
            VJK pidigi ju võtma tagasihoidlikumalt, mitte pea ees tulle hüpata. See oli siililegi selge ja peaks olema ka Vapruse treenerile ja mängijatele teada, et III liiga punt ei tule kohe avaminutitel ründama. Hoidsime tagasi, vaatasime mida teete ja hakkasime vaikselt treeneri ettekirjutatut platsile looma. Vaprus mängis hästi, meie mängisime taktikaliselt väga hästi. Kahju, et lasime sellised lollid väravad endale lüüa. Aga tulemus 2:1 on tulemus millega peame jääma rahule nii meie kui ka Vaprus. Edu!
            Natuke lisaksin veel. Põhimõtteliselt ei saanudki vastane ründama asuda, sest avavilest alates tõusis Vaprus väga kõrgele, viimane kaitsja jäi keskvälja lähistele. Ja Vaprus liigutas seda palli ikka kiiresti kah, nii et rakverel ei jäänudki muud üle kui kaitses tegutseda. Samas heidaksin ette ma rakverele seda, et ei võideldud esimesel pooltunnil piisavalt. See ei olnud taktika, vaid pigem ei usutud ise, et sellest mängust võivad ka nemad võitjana väljuda. Kaitses tegutseti üsna lojult. Tuletagem kasvõi meelde Oleski väravat. Gert sai palli olles ise ca 30 meetrit vastaste väravast. Ja ootamatult oli ees ligi 10 meetrit vaba maad. Ehk teisisõnu tuli ainult palliga värava suunas joosta ja peale kõmmutada. Nii Olesk ka tegi. Ükski kaitsja ei liikunud talle vastu.

            Pärast teist väravat hakkas Vaprus aga palli keskväljal liigutama, ees oli mehi vähem ja need, kes olid, nendeni pall väga enam jõuda ei tahtnud. Rakvere nägi hästi ära, et meie poisid ei ründa nii agressiivselt enam väravat ja hakkasid oma mängu üles ehitama. Meie kaitse eksis ootamatult tihti, mängiti samas 3 kaitsjaga kah ning nii see vastu löödi. Eks väike paanika oli kah Vapruse poistel pärast neile löödud väravat.

            Igatahes ma leian, et võitis tugevam, kuigi Rakvere mängis täitsa ilusat jalgpalli viimased 60 minutit.

            Kommentaar


              Natuke naljakas on seda fännide ja "fännide" ja mittefännide asja siin lugeda, aga see selleks. Mulle tegi rõõmu näiteks, et isegi viimaseks mitte just kõige olulisemaks mänguks saadi kokku ikkagi üsna asjalik sats. Ja siis ka see, et sinna otsustasid kohale sõita ka mõned pärnakad. Ilus ju.

              Üleüldse, kui mõni mängija siin seda lugema peaks (mida nähtavasti juhtub), siis kokkuvõttes aitäh meeldiva hooaja eest. Uuel aastal uue hooga ja veel paremini!?!

              Kommentaar


                Hooaja lõpu tähistamisest

                Võiks julgelt öelda, et hooaeg läks korda ja seda võiks väärikalt tähistada.
                Aga millal seda võiks teha ja kus kohas. JK Vaprus lubas üritusest paari kodanikuga osavõtta.

                Kommentaar


                  Ilmselt äkki mingi reedene päev sobiks, äkki järgmise reede õhtupoolik? Ja kohaks siis vast Villem?

                  Kommentaar


                    Kui reede,siis reede. Aga sellisel juhul võiks Villemis mingi laua kinni panna või nii. Viimastel kordadel, kui sinna sattunud olen,pole suuremat lauda võtta olnud. Aga mõte väga tore, eriti siis, kui Vaprus ise kah ikka esindatud on. Mina üritaksin kohal olla. Tore oleks muidugi jah, kui see päev oleks paigas natuke varem kui 24h enne üritust.

                    Kommentaar


                      Hüva võtan siis Vapruse esindajatega ühendust ja uurin kas järgmine reede sobiks. Kirjutan sellest foorumisse.

                      Kommentaar


                        raporteerin edusammudest:

                        Vapruse esindaja poolt ettepanek oleks teha üritus laupäeval 2. detsembril väikene üritus seoses eduka hooajaga meistriliigas. Villem võiks olla see koht ja "kick off" näiteks kell 20.00.

                        kõik ettepanekud seoses üritusega on tere-tulnud.
                        mingi nimekiri osavõtjatest võiks kah tekkida siis teab laua pikusega arvestada.

                        Kommentaar


                          Selleks ajaks jõuab Noonik Tallinnast koju! Minuga võib peaaegu kindlasti arvestada

                          Kommentaar


                            Count me in.

                            Kommentaar


                              Kas keegi peale Raini Vapruse poolt ka kohale tuleb? Minuga võib peaaegu arvestada, 100% veel paraku kindlalt öelda ei saa.

                              Kommentaar


                                veel ei tea, aga loodetavasti tuleb veel peale raini...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X