320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pärnu JK Vaprus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Juveman on nördinud, sest tõenäoliselt toimub kauaoodatud kokkusaamine täna õhtul minuta

    Kommentaar


      juveman, mingi sepik oled vä?

      üritus siis kell 20 00 villemi juures.

      Kommentaar


        Algselt postitas vostrjakov Vaata postitust
        juveman, mingi sepik oled vä?

        üritus siis kell 20 00 villemi juures.
        Et meiesuguseid huligaane sisse ei lasta ja istume õues kivimüüri peal? Noonik ja Kid, särgid kah selga, kahju et Juve ei tule.

        Kommentaar


          oi kui mõnus õhtu oli, kadestage va teiste klubide toetajad

          Kommentaar


            Rääkige mis toimus, rääkige

            Kommentaar


              Misasja, Rommi? Kas see siis tähendab, et minu soovid ja pakkumised jäid Rainile ja/või teistele edasi ütlemata?

              Oioi, kui nüüd järgmisel hooajal peaks kuidagimoodi halvemini (ptuiptuiptui) minema, siis mina vähemalt tean, keda süüdistada...

              Kommentaar


                Algselt postitas Juveman Vaata postitust
                Rääkige mis toimus, rääkige
                Oi sa jäid paljust ilma, aga su raamitud pilt on Nooniku käes.

                Kommentaar


                  Algselt postitas skint Vaata postitust
                  Misasja, Rommi? Kas see siis tähendab, et minu soovid ja pakkumised jäid Rainile ja/või teistele edasi ütlemata?

                  Oioi, kui nüüd järgmisel hooajal peaks kuidagimoodi halvemini (ptuiptuiptui) minema, siis mina vähemalt tean, keda süüdistada...

                  ära pikka viha pea ma niigi nördind, et minna ei saanud. Aga millisest pildist jutt on?

                  Kommentaar


                    Jutt on raamitud meeskonna pildist, mis tänutäheks klubi toetamise eest. Pilt tehtud viimaselkodumängul ja need siis klubi poolt meile.

                    Eilne summa-summaarum oli siis 3 toetajat ja 6 mängijat.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas gamer Vaata postitust
                      Eilne summa-summaarum oli siis 3 toetajat ja 6 mängijat.
                      veidi halb tasakaal muidugi.. osalt ma ka süüdi.
                      BVB - Vaprus

                      Kommentaar


                        Algselt postitas gamer Vaata postitust
                        Jutt on raamitud meeskonna pildist, mis tänutäheks klubi toetamise eest. Pilt tehtud viimaselkodumängul ja need siis klubi poolt meile.

                        Eilne summa-summaarum oli siis 3 toetajat ja 6 mängijat.
                        Ei midagi halvustavat Vapruse ja ürituse kohta aga tegelikult on see ikka ülinaljakas värk. Klubiõhtul on 3 toetajat.

                        Palun mitte hakata loopima soppa teemal a la teemal "palju teistel fänne on". Mulle sümpatiseerib Vaprus väga. On identiteediga klubi millele aastate jooksul võib juurde kasvada vägagi rohkearvuline Pärnu publik. Eeldusel muidugi et suudetakse ikka omad poisid satsis hoida.

                        Kommentaar


                          Ei midagi halvustavat Vapruse ja ürituse kohta aga tegelikult on see ikka ülinaljakas värk. Klubiõhtul on 3 toetajat.

                          Palun mitte hakata loopima soppa teemal a la teemal "palju teistel fänne on". Mulle sümpatiseerib Vaprus väga. On identiteediga klubi millele aastate jooksul võib juurde kasvada vägagi rohkearvuline Pärnu publik. Eeldusel muidugi et suudetakse ikka omad poisid satsis hoida.
                          Asi ei ole mitte naljakas vaid pigem kurb. Erinevatel põhjustel jäi nii mõnigi fänn tulemata aga number teeb meele mõruks kui, et rõõmustaks. Võib olla oleks pidanud selle ürituse tegema vahetult peale hooaja lõppu.

                          Samas iga asi saab alguse mingist väikesest algest. Loodetavasti on sellel üritusel järgmine kord suurem osavõtjate arv.

                          Kommentaar


                            ei usu, et asi just selles oli, et see üritus nüüd toimus. Kahtlen, et kohe pärast hooaja lõppu rahvast rohkem oleks tulnud. Samas isegi kui mõni veel tuleks sellisele üritusele, siis ei ole ta siinse foorumi liige ja info sisuliselt teist teed pidi ju ei liigu.

                            Mul endal on kohutavalt kahju, et tulla ei saanud, viimasest 10st laupäevast oli see esimene, kus õhtul konkreetselt kinni oli. Samas oleks skint ka tulnd, kui ta Saksamaal poleks, nii et 'juba' 5. Lisaks veel SDK, nii et 6. Ja tegelikul ju olidki pooled sisuliselt kohal. Muidugi on number üsna masendav, ent peab lootma parematele aegadele. Kui me jääks stabiilselt meistriliigasse püsima, oleks vähemalt selleks kõik eeldused olemas.

                            Aastalõpu turniir muideks mehed see tuleb peagi ja Vaprus vajab toetust. Sinna võiks küll rohkem rahvast ju kohale tulla, ei saa ettekäändeks ka tuua külma ilma või midagi sellist. Kõik, kes siin Vapruse teema all sõna võtnud on.

                            Kommentaar


                              Aastalõpu turniir kestab kaks päeva ja see teeb selle mõne võrra keerulisemaks...

                              29 (reede) ja 30 (laupäev) detsember - mõlemal päeval hakkavad kell 15.00 ja kestavad kuni 22.00.

                              Varsti oleks aeg hakata plaane seadma...

                              Kommentaar


                                Algselt postitas vostrjakov Vaata postitust
                                Aastalõpu turniir kestab kaks päeva ja see teeb selle mõne võrra keerulisemaks...

                                29 (reede) ja 30 (laupäev) detsember - mõlemal päeval hakkavad kell 15.00 ja kestavad kuni 22.00.

                                Varsti oleks aeg hakata plaane seadma...
                                reede lähete ja külastate peale turniiri pubisi ja laupäeval jätkate fännamist ja õhtul naasete võidukalt koju

                                Kommentaar

                                Working...
                                X