320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pärnu JK Vaprus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ilus idee igal juhul, ükskõik mis selle rahaga ette võtta. Aga kui summa jääb alla 5K, siis võiks raha kuidagi fänluse propageerimiseks kasutada. Samas, kui fännidel on sõpru, kes kamandavad edukaid firmasid, peaks see summa tunduvalt suurem olema Kui 95% eelarvest tuleb linnalt, siis tähendab see ju seda, et sponsorite leidmisega kuigi edukalt tegeletud ei ole. Kas mitte Cardo Remmel, endine Saku õlletehase boss, ei ole mitte abilinnapea. Ma ei tea kui suur jalkahuviline ta on, aga sõpru peaks tal olema. Ja kui piisavalt huvitava jutuga ta juurde minna, siis miks mitte... Ühesõnaga võiks minna kohe kõige kõrgemalt abi küsima. Mingile suurfirmale pole 50K liiga suur raha. Sellise raha eest saaks poistele kasvõi väiksed võidupreemiad juba. Majandus on eestis möödunud aastaga palju paremas seisus, nii et peab proovima!! Kaotada pole midagi.
    Go Gunners!!

    Kommentaar


      Ma ei tea kas ma siin seda juba rääkisin, aga ilmselt on sel hooajal Pärnus lõpuks värvilised mängukavad ja mehed, mõtleme mõne korraliku ja pikema laulu kah välja

      Kommentaar


        ma olen väike olen alles väike
        maailma kõige väiksem mees
        kuid minu hiiii-ing, Pärnu hiii-inggggggg
        on eesti suurim, parim see

        Kõik meie kandi poisid
        On minu sarnased
        Kui nina täis me joome
        Siis koos me laulame:

        La la la laa laa la la la la laa laa…

        põhiline oleks see, et jõuaks Lalalalalaa-ni, siis on juba lihtne

        Kommentaar


          Võhigu arvamus, aga ggggggg peaks olema suht raske välja laulda...
          "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

          RocknRolla (2008)

          Kommentaar


            Kas väiksed vapruse fännid peavad/võiks ka nina täis joomisest hoogsalt kaasa laulda?
            Joga Bonito!!!

            Kommentaar


              ja ma arvasin, et kõik hakkavad mu üliandeka nalja üle naerma ... häh

              Kommentaar


                Algselt postitas Noonik Vaata postitust
                ja ma arvasin, et kõik hakkavad mu üliandeka nalja üle naerma ... häh
                Ma võib-olla ei mõista kvaliteet huumorit lihtsalt
                Joga Bonito!!!

                Kommentaar


                  "nina täis joomise" asemel võiks ju panna "palli võrku lööme"
                  ja kui sensor pärast kella 11 läbi saab, siis võib nn rräigemat versiooni laulda
                  minge Kingissepa praami peale

                  Kommentaar


                    Korjandus on päris hea mõtte. Millegi pärast ei usu ma suuremat sorti summa kogunemisele. Samas võiks seda raha kasutada hooaja lõppedes kõige rohkem väljapaistnud mängija premeerimiseks.

                    Mis puutub toetajate otsimisse ettevõtete hulgast siis selleks peaks JK Vaprus pakkuma välja umbes 5 aastase kava, mille järgi toimub klubi arendamine liskas eelarve kava selle perioodi kohta. Üheks eesmärgiks võiks olla erinevate klubide vahelise koostöö tihendamine ja hiljem klubide ühendamine.

                    Kommentaar


                      Konsulteerisin Linnavalitsuse spordinõunikuga Vapruse teemadel.



                      Tere.

                      Tõsine probleem kõikidele klubidele (kui nad tahavad spordis midagi saavutada)
                      on raha. Teades (enam vähem) milline on klubi Vaprus tänane rahaline seis,
                      milline on esindusmeeskonna sportlik tase, milline on Eesti jalgpalli
                      meistriliiga tase võtaks mina korraks aja maha.

                      Ei ole võimalik vallutada üha uusi tippe (koht meistriliiga viie parema seas)
                      ilma tagalat kindlustamata. Tõepoolest ühe-, kaheaastase projektina on see
                      kindlasti saavutatav, kuid pikemas perspektiivis lünk tulevikku. Täna tuleks
                      klubil keskenduda oma baaside võrgu (väljakud, saalid) väljaarendamisele. Mõtlen
                      siin häid lepinguid koolide väljakute ja võimlatega. miks mitte ka klubil endal
                      midagi uut rajada. Tuleks hoida ja stimuleerida treenereid. Kinnistada klubile
                      pikemas perpektiivis toetajaid - sponsoreid. Püüda säilitada minimaalsete
                      rahaliste kulutustega kohta meeste meistriliigas. Ühesõnaga laduda põhja,
                      millelt teha kindlam hüpe.

                      Tänane seis on nukker.

                      Oma kodubaase praktiliselt pole. Ma ütleks lausa, et pole huvi tuntud. See mida
                      on pakutud, see mis on ka sülle kukkunud, on lastud rääma.

                      Põhikohaga treenerite kaader koosneb minu teada ühest mehest.

                      Kui siia lisada ka nukker rahaline seis, siis korjandus või mõni muu aktsioon
                      võib küll agoonia kuuks kaheks edasi lükata, kuid hiljem on auk jälle sügavam.




                      Ei saanud just kõige roosilisem kirjutis, kuid peturlik tagakiitmine pole ka
                      parem.

                      Ma ei ütle, et seis on lootusetu, aga tõsisem plaan tuleks igal juhul teha.
                      Pärnu jalgpalli tulevik on ka minu üks muresid. Kui on abi või nõu vaja olen
                      alati Teie käsutuses.

                      Lugupidamisega,

                      Uno Koort.

                      Kommentaar


                        Olukord on raske nagu arvata oli. Ei midagi roosilist. Seis on lihtsalt öeldes s.o.s. (same old sh..t).

                        Baasidest nii palju, et üks võimalus on renoveerida koolide väljakud: Ülejõe, Koidula ja Niidupark. Rohkem vist koolidel sobivate mõõtmetega staadione pole. Samas on Pärnu Ühisgümnaasiumi kunstmuru väljak hea näide sellest, et kui ühes asjas on palju osapooli siis valitseb segadus vastutuse ja hooldamise teemadel. Üheks põhjuseks kindlasti on spordis valitsev raha puudus. Staadion on kooli oma ja peaks nagu seda hooldama aga raha selleks pole. Vaprusel on tõenäoliselt rahaliselt veel kitsam kui koolil ja linna käest soovivad raha saada absoluutselt kõik kes spordiga tegelevad. Nokk kinni saba lahti olukord.

                        Pigem tuleks püüda rajada ikka oma treeningbaasi. Selline koht kus toimuvad kõikida võistkondade treeningud (kaasa arvatud noored). Treeningbaasi rajamisel saaks linn kindlasti abiks olla. Võib olla leiab linna piirides sellise koha kuhu saaks rajada n arv väljakuid. Seda saaks teha näiteks läbi sihtasutus (kus hr. Koort võiks oma oskuste ja teadmistega abiks olla). Loomulikult tuleks ennem uurida kas on võimalik taotleda toetusi euroopa fondidest sellise projekti tegemisel. Samas tuleks arvestada, et hiljem jõutakse loodavat baasi majandada ja hooldada. Vastasel juhul ei oleks sellel mõtet.

                        Jälle jõuame tagasi selle 5 aastase tegevuskava juurde. See plaan on lihtsalt hädavajalik ennem ei saa asjad liikuma kui seda plaani ei ole. Läbi selle plaani on võimalik otsida toetajaid ja sponsoreid. Lisaks taotleda rahalist toetust linna eelarvest. Uurida võimalusi treeningbaasi rajamiseks ja klubide ühendamist üheks tervikuks.

                        Kommentaar


                          Oleks siis mõned sallid ära anda. Soovijatel privasse teada anda, esifännid eelisjärjekorras. Pärnus olen täna ja tõenäoliselt ka nädalavahetusel.
                          Salli pilt
                          Rise and rise again until lambs become lions!

                          Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                          Kommentaar


                            Uus ning vahva sall käes, vana sall kadunud. Eino väga tore ikka küll. Ja ikka jäljetult kadunud.

                            Kommentaar


                              mul on nii uus kui vana alles

                              Kommentaar


                                Kas salle on alles veel? Ostaks kindlasti ühe.
                                Algselt postitas tank
                                Õige! Eesti meistrikate vähene publikuhuvi on ilmselgelt tingitud sellest, et siin ei mängi piisavalt habemega naisi, siiami kaksikuid ja kahe näoga mehi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X