320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pärnu JK Vaprus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Oll Vaata postitust
    Kas salle on alles veel? Ostaks kindlasti ühe.
    See väike partii sai eilsega otsa. Kui huvilisi piisavalt, siis võib ju uue teha, soovitavalt korraliku ja huvitavama kujundusega (võibolla rohkem kollast värvi - sobiks suvel paremini
    Rise and rise again until lambs become lions!

    Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

    Kommentaar


      Algselt postitas Mayhem Vaata postitust
      See väike partii sai eilsega otsa. Kui huvilisi piisavalt, siis võib ju uue teha, soovitavalt korraliku ja huvitavama kujundusega (võibolla rohkem kollast värvi - sobiks suvel paremini
      Mujal maailmas on üsna popid ka suvised siidisallid. Sel hooajal kavatseb www.supportergrupp.ee neid ka Eestis laiemalt pakkuda. Siidisalli eelis on see ,et kasutatavate värvide arv on piiramatu.
      FCF Forever

      Kommentaar


        Oma ihusilmaga pole küll antud salli veel näinud, aga tolle pildi pealt tundub see küll ülimalt sünge. Sünge tähenduses muhe, lahe, võimas.

        Aga pöörates tähelepanu jalgpallile.. ega keegi miskit põhjalikust hooajaeelsest kalendrist tea? Et kes kellega käib ja nii. Peamiselt Vapruse käigud siis huvi pakkumas. Või on see nii, et tsau, teeks homme mängu?

        Kommentaar


          Tänasest Postimehest võis lugeda, et 4. veebr mäng tulemas ja midagi veel plaanis neil ikka.

          Kommentaar


            Nii vahvad pärnakad, nüüd siis valimisetund käes. http://vaprusblog.org/vaprus_lipp_1.pdf Ise kaldun viimase poole, aga mis on teie arvamus. Otsustaks paari päeva jooksul ära saaks lumepalli kiiremini veerema.

            Kommentaar


              Algselt postitas gamer Vaata postitust
              Nii vahvad pärnakad, nüüd siis valimisetund käes. http://vaprusblog.org/vaprus_lipp_1.pdf Ise kaldun viimase poole, aga mis on teie arvamus. Otsustaks paari päeva jooksul ära saaks lumepalli kiiremini veerema.

              Esimene, kindlasti.
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                hmm, top 3:

                1. nr. 6 (sinise kirja asemel must)
                2. nr. 6
                3. nr. 2

                Lihtsalt helesinine kiri kollasel taustal pole päris minu maitse, midagi nr. 2 sarnast mõtlesin ise lasta teha aga toetan seda lippu ka. Mida rohkem seda uhkem jne.
                PS. kõned teistest riikidest ei lähe arvesse
                Rise and rise again until lambs become lions!

                Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                Kommentaar


                  Pärnakas ma küll ei ole, aga kuues on kena. Esimene on teisel kohal.
                  "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                  RocknRolla (2008)

                  Kommentaar


                    Helistan ka.

                    Kõigepealt veidike üldiselt. Et sarnaselt üleeelmise kõnelejaga ei ole minu arvates helesinine kollasel või isegi mustal mitte kõige paremini sobiv. Lahendusena võiks ehk võimaluse korral kasutada veidi tumedamat sinisetooni (seda isegi klubi logo peal, kui see just kriminaalseadustikuga vastuolus ei ole), või mis minule väga hästi meeldiks - sinine üldse välja jätta (ei, mitte logo pealt). Kui just siniseid võõrsilvorme ei hangitaks.

                    Ehk siis, kui valida ainult antud kuue hulgast, langeks minu valik surmkindlalt variandile numbriga 2. Kohe päris kindlasti.

                    Kui aga võtta ette väikesed modifitseeringud, siis tuleksid valiku hulka ka number 1 ning number 4 selletaoliste muudatustega. Eriti esimene, neljanda puhul tekkis niisama soov pisut proovida. Aga õnneks pole ma mitte kunstnik ega disainer ning hetkel polnud ka mõtet ja aega peale painti midagi kasutada.
                    Muidu ei ole paha ka number 6 ning seda eelkõige Mayhemi pakutud musta kirjaga, kuid mina ei tea... ei suuda kuidagi sellesse numbrisse 1922 niivõrd austusega suhtuda, kui seda teeks samalaadsete numbritega välismaiste järjepidavate klubide logudel/lippudel olevate kombinatsioonidega.

                    Kommentaar


                      Põhimõttelist ei meeldi mulle niivõrd helesinine värv kollase ja mustaga koos. Ning skindi pakutud nr1 on tõepoolest kõige nummim. Palju kollast, piisavalt musta, törts sinist ja ilus kujundus. Kollane värv võiks ikkagi domineerida, mitte must. Ent kui ma peaksin valima nende 6 hulgast, siis langeks valik numbrile 6, kuigi 1922 seal häirib ka mind. Ei usu, et see peaks seal kindlasti olema. Aga kas siis peab valima nende 6 hulgast või tohib hääle anda skindi nr1-le?

                      Kommentaar


                        Seda sinise teksti muutmist mustaks mõtlesin isegi, aga mis on teil aasta 1922 vastu. Olles kursis tulevikuplaanidega võib see number muutuda vägagi auväärseks.

                        Kommentaar


                          mida suuremlogo seda uhkem ehkm minu järjestus:

                          1 koht - nr5
                          2 koht - nr1
                          3 koht - nr6

                          rohkem kohti ma ei jaga

                          nr2 - liga sünge (loe: must)
                          nr3 - seda pidi triibud hakivad terviklikuse kuidagi ära..
                          nr4 - jälle sünge
                          BVB - Vaprus

                          Kommentaar


                            kas te mõne harjutusmängu ka hooaja eel teete, või rügate ainult trenni teha? kodukas ju vaikib juba ei tea mis ajast.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Amadeus Vaata postitust
                              kas te mõne harjutusmängu ka hooaja eel teete, või rügate ainult trenni teha? kodukas ju vaikib juba ei tea mis ajast.
                              Ma ei tea kui palju see tõele vastab just, aga olen kuulnud, et näiteks 18veebruar mängitakse Pärnus Tartu Välk 494-ga. Ja teine jutt puudutab Nõmme Kaljut, kas nemad tulevad Pärnu või ei. Rohkem mina ei tea.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mayhem Vaata postitust
                                PS. kõned teistest riikidest ei lähe arvesse
                                miks nii siis?

                                aga skinti tehtud 1 on paris ponks!
                                Catalunya is not Spain!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X