320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pärnu JK Vaprus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Juveman Vaata postitust
    Ma ei tea kui palju see tõele vastab just, aga olen kuulnud, et näiteks 18veebruar mängitakse Pärnus Tartu Välk 494-ga. Ja teine jutt puudutab Nõmme Kaljut, kas nemad tulevad Pärnu või ei. Rohkem mina ei tea.
    Peaks pühapäeval kell 13.00 olema kunstmurul Kaljuga mäng.

    Kommentaar


      Ühesõnaga tundub, et kaldub siis esimese variandi poole kus vastavalt skindi ettepanekule muudab teksti sinisest mustaks.

      Sõprusmäng siis laupäeval kell 11, mitte pühapäeval kell 13.

      Kommentaar


        Keda homme platsi ääres siis kohata võib? Juve on kohal igatahes

        Kommentaar


          Huvitav kohtumine oli kindlasti. Keegi pangu nii ruttu kui võimalik ka mänguseis siia üles.

          Kommentaar


            Seis jäi 3-3. Kalju läks juhtima, värava autoriks oli Mitt. Pärnu viigistas ja 44ndal minutil lõi Kalju veel ühe ära. Teise poolaja avaminutitel kohe suurendas Kalju eduseisu 3-1. Viigivärava suutis Varpus lüüa 85ndal. Mäng oli selline tõusude ja mõõnadega. Kord domineeris üks mõnda aega, siis teine. Ent esimene mäng meil ikkagi, viik pole ka paha, olgugi et Kalju ikkagi on esiliigas.

            Kommentaar


              Algselt postitas Juveman Vaata postitust
              Seis jäi 3-3. Kalju läks juhtima, värava autoriks oli Mitt. Pärnu viigistas ja 44ndal minutil lõi Kalju veel ühe ära. Teise poolaja avaminutitel kohe suurendas Kalju eduseisu 3-1. Viigivärava suutis Varpus lüüa 85ndal. Mäng oli selline tõusude ja mõõnadega. Kord domineeris üks mõnda aega, siis teine. Ent esimene mäng meil ikkagi, viik pole ka paha, olgugi et Kalju ikkagi on esiliigas.
              Mitt lõi ainult ühe?

              Ei, aga meie pooltki hea tulemus. Kahju, et vaatama ei saanud tulla.

              Kommentaar


                Vapruselt tubli tulemus hooaja esimese mängu kohta, kuid Kaljule oli see juba neljas kohtumine (minu raamatupidamise järgi).
                Aga mida loen Kalju kodulehelt:
                Vaprusele, kes eelmine hooaeg saavutas Meistriliigas 7. koha on see hooaja esimeseks treeningmänguks. Nõmme Kaljule on see mäng, aga juba kolmas, ennem on kohtutud Tallinna Levadia duubli, Viljandi Tuleviku ja FC Flora duubliga.

                Kommentaar


                  Kui Mitt oli päris mitu lööki mööda suutnud järjest lüüa, karjus ta: krt mõni võiks sisse ka minna see oli päris naljakas. Aga tegelikult oli Mitt väga kiire, esimesel poolajal suutis pahandust ikka teha küll, teisel oli teda tunduvalt vähem näha. Vaprusel see-eest mängis niipalju mehi, keda esimest korda nägin. Eks ole näha, milline see õige põhituumik välja nägema hakkab. Tahaks ikka rohkem tuttavaid nägusid näha.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Juveman Vaata postitust
                    Kui Mitt oli päris mitu lööki mööda suutnud järjest lüüa, karjus ta: krt mõni võiks sisse ka minna see oli päris naljakas. Aga tegelikult oli Mitt väga kiire, esimesel poolajal suutis pahandust ikka teha küll, teisel oli teda tunduvalt vähem näha. Vaprusel see-eest mängis niipalju mehi, keda esimest korda nägin. Eks ole näha, milline see õige põhituumik välja nägema hakkab. Tahaks ikka rohkem tuttavaid nägusid näha.
                    60 meetri rekord 7:23.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas lennat Vaata postitust
                      Vapruselt tubli tulemus hooaja esimese mängu kohta, kuid Kaljule oli see juba neljas kohtumine (minu raamatupidamise järgi).
                      Aga mida loen Kalju kodulehelt:
                      Vaprusele, kes eelmine hooaeg saavutas Meistriliigas 7. koha on see hooaja esimeseks treeningmänguks. Nõmme Kaljule on see mäng, aga juba kolmas, ennem on kohtutud Tallinna Levadia duubli, Viljandi Tuleviku ja FC Flora duubliga.

                      Mina loen sealt nii välja.

                      Vaprusele, kes eelmine hooaeg saavutas Meistriliigas 7. koha on see hooaja esimeseks treeningmänguks. Nõmme Kaljule on see mäng, aga juba neljandaks, ennem on kohtutud Tallinna Levadia duubli, Viljandi Tuleviku ja FC Flora duubliga.

                      Kommentaar


                        See väike kala jõuti ka nii kiiresti ära parandada, tublid!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Juveman Vaata postitust
                          Mina loen sealt nii välja.

                          Vaprusele, kes eelmine hooaeg saavutas Meistriliigas 7. koha on see hooaja esimeseks treeningmänguks. Nõmme Kaljule on see mäng, aga juba neljandaks, ennem on kohtutud Tallinna Levadia duubli, Viljandi Tuleviku ja FC Flora duubliga.
                          Ei tea, mida see lennat sokib?

                          Tegelt oli tal täiesti õigus ja kodukal oli väike näpukas mille ma nüüdseks parandasin.

                          Kommentaar


                            Vapruse kodulehel on ka kenasti tänane tulemus 3:3 üleval http://www.vaprus.ee/
                            Kes tahab kiiresti leida Eesti klubide kodulehtede linke, saab need kätte siit

                            Tõsi, mõned lingid on muutunud, mõned on ka suletud. Et ärge mind süüdistage kui mõni link ei tööta.

                            Kommentaar


                              Kuna Raido Raudnagel osales Futsali II etapil, siis on tema puhul teatud ebameeldivusi oodata. Nagu Taavi Tammolgi. Kurb.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas urmar Vaata postitust
                                Kuna Raido Raudnagel osales Futsali II etapil, siis on tema puhul teatud ebameeldivusi oodata. Nagu Taavi Tammolgi. Kurb.
                                Mis-mis, need kaks on Pärnu ridades Meistriliigasse registreeritud või misasja? Et nagu mida? Või siis mitte..

                                Kommentaar

                                Working...
                                X