320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pärnu JK Vaprus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Raudnagel oleks küll Vaprusele tugev täiendus olnud.2004 mängis mõne aja Tulevikus ja lõi paar väravatki.Mäletan,et päris osav vend oli.

    Kommentaar


      Algselt postitas Art1 Vaata postitust
      Raudnagel oleks küll Vaprusele tugev täiendus olnud.2004 mängis mõne aja Tulevikus ja lõi paar väravatki.Mäletan,et päris osav vend oli.
      Oli jah, üks suuri lootuseid noorte hulgas, aga Tulevikust läks ta mingi kerge skandaaliga vist minema kui ma õigesti mäletan.

      Kommentaar


        Mitte küll päris Vapruse teemasse, kuid ka Markko Kudul peaks hooaeg vahele jääma kuna ka tema mängis futsali. Või kuulus ta sel ajal veel sinna Soome klubisse?

        Kommentaar


          OT, aga ei saa mitte vaiki olla :@
          Futsali mängimise eest mängijat hooajakeeluga karistada kui meistrivõistlusi ei peeta? See on nii nõme, et lausa paneb ohkima. Ma saan sellest aru, et keset hooaega tegelda kõrvalaladega ei ole lubatav, aga talvel saalis pallimängimist? Eriti veel praegu kui ei ole olemas ühtegi jalgpalli sisehalli, kus palli taga ajada.

          Kommentaar


            Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
            Mitte küll päris Vapruse teemasse, kuid ka Markko Kudul peaks hooaeg vahele jääma kuna ka tema mängis futsali. Või kuulus ta sel ajal veel sinna Soome klubisse?
            Mina olen sellest asjast nii aru saanud, et need kes Futsali I etapil osalesid, neile nö andestati ning ühtlasi täiendas Futsali liiga oma osavõtutingimusi. Seega need, kes vaid I etapil osalesid, need on justkui puhtud poisid. Igal juhul ei osalenud II etapil paljudki potensiaalsed MLi mängijad, Pärnustki paar tükki. Vähemalt väravaid nad ei löönud. Voznjuk ja Kosenkranius näiteks.

            Kommentaar


              aga kas Raudnagel oli 27. jaanuaril (ehk siis selle futsali teise etapi toimumise päeval) registreeritud mõnda ML-i või esiliiga klubisse?
              ps. vot nii juhtub ehk esimene mäng vaatamata kui jätta üks päev foorumis vahele
              Rise and rise again until lambs become lions!

              Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

              Kommentaar


                Algselt postitas Mayhem Vaata postitust
                aga kas Raudnagel oli 27. jaanuaril (ehk siis selle futsali teise etapi toimumise päeval) registreeritud mõnda ML-i või esiliiga klubisse?
                ps. vot nii juhtub ehk esimene mäng vaatamata kui jätta üks päev foorumis vahele
                Jah, ma olen nõus, et need osavõtutingimused on kehvalt kirjutatud, võib mitmeti välja lugeda.
                Kuid selle futsali ja Meistriliiga suhted on sellised: Need, kes osalesid Futsali sarjas ei tohi MLis kaasa mängida samal kalendriaastal. Esiliigas võivad osaleda need futsalis osalejad, kes on 1983 ja varem sündinud.

                Loodetavasti ei pannud ma väga mööda, kui asjadest nii aru olen saanud.

                Kommentaar


                  Iseenesest oleks ka mõneti loogiline mitte karistada Raudnagelit, kuna ta pole hetkel kuskile regatud. Samas Tammo oli ka justkui vaba mees, kuna Levadia vabastas ta ning Kalju polnud veel regada jõudnud.
                  Keerulised lood, kusjuures ega reeglite mitte teadmine ei vabasta karistusest. Nii on see igal pool, ka jalgpallis.

                  Kommentaar


                    Eelmise aasta 15. novembril võttis ejl-i juhatus vastu futsali puudutava otsuse. Soccernetis olevas uudises mainiti, et muudeti meistriliiga juhendit ja futsali meistrivõistlusi puudutavat (mitte futsali talveliigat vms.). Ejl-i kodulehelt ma seda otsust küll eraldi väljatooduna ei näinud, äkki oleks kellegil võimalik selle otsuse terviktekst anda.
                    Rise and rise again until lambs become lions!

                    Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mayhem Vaata postitust
                      Eelmise aasta 15. novembril võttis ejl-i juhatus vastu futsali puudutava otsuse. Soccernetis olevas uudises mainiti, et muudeti meistriliiga juhendit ja futsali meistrivõistlusi puudutavat (mitte futsali talveliigat vms.). Ejl-i kodulehelt ma seda otsust küll eraldi väljatooduna ei näinud, äkki oleks kellegil võimalik selle otsuse terviktekst anda.
                      Vaata sealt: http://jalgpall.struktuur.ee/1572
                      Samas see otsus puudutab pigem EJLi saaljalgpalli sarja.

                      Kommentaar


                        Pärnu JK Vaprus - JK Nõmme Kalju 3:3 (1:2)
                        32. Rait Sõrmus, 49. Tanel Melts, 85. Raido Raudnagel - 28. Andrus Mitt, 43. ..., 47. ...

                        Pärnu JK Vapruse poolt tegid kaasa: Stanislav Pedõk, Jevgeni Novikov, Kajar Soosaar, Ivo Kiviselg, Taavi Middenbritt, Verner Uibo, Kristo Kasemets, Lauri Senješ, Martin Partsioja, Rait Sõrmus, Mihhail Kazak, Veiko Põldemaa, Rando Rand, Maido Pakk, Ott Kangur, Aleksei Galkin, Raido Raudnagel, Tanel Melts.

                        JK Kalju: Vaiko Tammeväli, Taavi Tammo, Erik Toom, Norman Kägo, Raido Luhaorg, Martin Maasing, Andreas Aniko, Priit Mäeorg, Märt Ojamaa, Andrus Mitt, Artjom Knjazev.

                        Kes siis lõid Kalju kaks väravat? Loeti esimene omaväravaks ja Artjom Knjazev?

                        Kommentaar


                          Artjom Knjazev ja Priit Mäeorg.

                          Kommentaar


                            Praeguse seisuga on kokkulepitud sõprusmäng Levadia II-ga 24.02.2007 kell 14.00 Tallinnas Männiku staadionil.

                            Kommentaar


                              Kui ma õigesti näen siis Raudnagel on jälle jalgpallis tagasi. Vahepeal liikusid mingid jutud ,et oli nagu lõpetanud või midagi taolist.
                              Paistab ,et Vaprus eksperimenteeris kõvasti ja ka Nõmmel on mitu uut nime.
                              Kohe torkas silma Norman Kägo , Florast.
                              FCF Forever

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                                Kohe torkas silma Norman Kägo , Florast.
                                Kui ma teda kellegagi segi ei aja, siis väga närviline tüüp tundus.

                                Kunni rõõmustamiseks peab ütlema, et Raudnagel jah tagasi, peaasi et mängulise vormi kah taastada suudaks. Ründes juhendas teisi päris asjalikult, on näha, et kogemusi natuke on.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X