320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pärnu JK Vaprus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ALECOQQ Vaata postitust
    Kust otsast?
    Ükskõik kust otsast. Tavaliselt käib neil 50-60 inimest, seekord oli poole vähem.
    Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

    Kommentaar


      Midenbritil siis vist põlvesidemed läbi ja sel hooajal teda enam mängimas ei näe.

      Kommentaar


        Algselt postitas gamer Vaata postitust
        Midenbritil siis vist põlvesidemed läbi ja sel hooajal teda enam mängimas ei näe.
        oh oli seda nüüd tarvis. pagan küll. nii need noored lähevad

        Kommentaar


          Nojah. 3 väravat 3 standardolukorrast. Ja Vapruse poolt suutmatus palli väravaraamidesse lüüa Oeh. Teisipäeval "Peatagem Lasnamäe!".

          Kommentaar


            nma jõudsin kah koju

            Kommentaar


              http://public.fotki.com/danelahman/v...lora-16062007/

              Pilte siis mängust

              Kommentaar


                Pildi pealt on näha, et kohtunikuks on E. Saar. Miskipärast aga siis statistika valetab, kui kirjutab, et Kõiv olevat vilistanud.

                Kommentaar


                  Algselt postitas gamer Vaata postitust
                  See kuupäev on ilusate piltide juurde küllap lambist lisatud. Ajaloolisest
                  seisukohast toimus kohtumine Vaprus - Flora 16. juunil, mitte 19.juunil.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas lennat Vaata postitust
                    See kuupäev on ilusate piltide juurde küllap lambist lisatud. Ajaloolisest
                    seisukohast toimus kohtumine Vaprus - Flora 16. juunil, mitte 19.juunil.
                    Ära pahanda, ma mõtetega juba teisipäevas

                    Kommentaar


                      Lasin emotsioonidel veidi hajuda ja vältisin mängu kommenteerimast. Veidi teeks seda nüüd.

                      Mis needus meil peal on, seda ma ei tea, aga kui selliseid võimalusi ära ei kasutata, siis ma ei kujuta ettegi, mismoodi me väravaid lööma hakkame. 4-5 Ülihead võimalust, kus ainult löögitäpsust vaja. Ja mida endiselt pole, on väravad. Tundus uskumatuna, kuidas neid võimalusi ära ei kasutatud.

                      Samas pakkus mäng ka häid emotsioone. Just sellepoolest, et võimalusi ju oli ja sugugi mitte ei istutud kaitses 90 minutit. Kõik meile löödud väravad standardolukordadest. Flora jättis üldiselt mulle suhteliselt kehva mulje, ju ei viitsitud siis mängida. Vaevalt nende tase päris selline on.

                      Mina jään huviga ootama mängu, millal kogu põhituumik korraga platsil on ja kõik omadel positsioonidel mängivad. Galkin kaitses ja Lepik ründes pole just päris see. Omadel kohtadel oleks neist märgatavalt suurem tulu.

                      Kui Ajaxi vastu punkte ei tooda ja väravat ei lööda, siis ennustan juba tumedat hooaja jätku. Loodetavasti nii see ei lähe.

                      Kommentaar


                        Vaprusel päris korralik mäng käsil, Ajaxist neile vastast ei ole
                        Rien en ce monde ne peut arrêter OM!



                        Ken Lee tulibu dibu douchoo

                        Kommentaar


                          Mille eest Kassjantshuk eemaldati? Tömbas ründaja määrustevastaselt maha? Vöi mölisemise eest?
                          Väga hea väravavaht, aga tihti saab punaseid

                          Kommentaar


                            Vaprus oskab isegi väravaid lüüa. Meeldiv.

                            Kommentaar


                              Hellõu

                              vv eemaldati selle eest, et mängis 16 kastist väljas kätega palli. Siis toodi mingilt lähedalasuvalt ehitusobjektilt neoonkollase vestiga teetööline, kes sai u. poole tunniga esimesest kohmetusest üle ja hakkas päris kindlalt tegutsema Seisust niipalju, et kui mõlemad meeskonnad oleks realiseerinud natukenegi paremini, siis oleks õiglane seis olnud 12-1 vms.

                              'Pokazhi, pokazhi - pjät nol pjät nol'

                              ahjaa, 70 minutiga sama palju väravaid kui eelnenud 3 ja poole kuuga kokku
                              Rise and rise again until lambs become lions!

                              Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                              Kommentaar


                                Tõepoolest Kaua oodatud väravad lõpuks käes! Lisaks eluliselt tähtsad 3 punkti. Mäng oli 90 minutit Vapruse kontrolli all, Ajaxist ei olnud tõesti vastast. Mehed tahtsid väravaid lüüa ja lõid ka. Lisaks veel hulganisti realiseerimata jäänud võimalusi.Ka sellised tuleb edaspidi ikkagi ära lüüa, nii kerget vastupanu vaevalt enam kohtab.

                                Joost oli täna väga terav, Lepik sai suurepärase mänguga hakkama, Uibo oli taas terav ja koguaeg pildis, Galkin ja Kasemets sekkusid väga edukalt kaitsest ründesse.

                                Ja lisaks olen ma nüüd veel kirju Ajaxi salli omanik. Poolajal tehtud loosiõnn naeratas just mulle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X