320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pärnu JK Vaprus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ohoh...
    peaks vaatama minema.. täitsa huvitab, mis sinna tehakse siis
    The Red Devils

    Kommentaar


      Algselt postitas rob156 Vaata postitust
      ohoh...
      peaks vaatama minema.. täitsa huvitab, mis sinna tehakse siis
      käi ära, tee pilti ja riputa siia üles.

      Kommentaar


        Algselt postitas SundanceKid Vaata postitust
        käi ära, tee pilti ja riputa siia üles.
        eks näis kui jõuan
        muidu siis panen jah kuhugi üles, näevad teised kaa, mis pärnus toimuma hakkab:P
        The Red Devils

        Kommentaar


          Nevermind!!!

          Kommentaar


            Mille eest Soosaar eemaldati?

            Kommentaar


              Algselt postitas kaups Vaata postitust
              Mille eest Soosaar eemaldati?

              Tahaks ise ka teada, mis toimus täpselt. Tuleviku väljakupoolel käis võitlus, seejärel liikus mäng meie poolele, kohtunik ootamatult vilistas, jooksis maas vähkreva mehe poole, võttis kiirelt kaardi ja saatis Sossi pesema. Hämmastav on aga see, et minumeelest kohtunik olukorda ei näinudki, kuna ta liikus Viljandi ründehooga teisele väljakupoolele.

              Esimene poolaeg oli väga hea, ei saanud arugi, et vähemuses oleme, Tuleviku tsenderdused ja löögid olid ka kõik viiendale korrusele sihitud.Ei mingit ohtu, aga teisel poolajal pilt muutus.

              Novikovi värav samas oli maailmaklassist ja sellist pole mu silmad juba üsna ammu näinud. Kasemetsa läbimurre kolmest Viljandi mehest oli ka nauditav.

              Üldiselt ei olnud aga mängupildil sugugi viga ja mis peamine, lööme ka väravaid. Täna murdis meid aga see, et pea kogu mängu vähemuses olime.

              Kommentaar


                Algselt postitas Juveman Vaata postitust
                Tahaks ise ka teada, mis toimus täpselt. Tuleviku väljakupoolel käis võitlus, seejärel liikus mäng meie poolele, kohtunik ootamatult vilistas, jooksis maas vähkreva mehe poole, võttis kiirelt kaardi ja saatis Sossi pesema. Hämmastav on aga see, et minumeelest kohtunik olukorda ei näinudki, kuna ta liikus Viljandi ründehooga teisele väljakupoolele.

                Esimene poolaeg oli väga hea, ei saanud arugi, et vähemuses oleme, Tuleviku tsenderdused ja löögid olid ka kõik viiendale korrusele sihitud.Ei mingit ohtu, aga teisel poolajal pilt muutus.

                Novikovi värav samas oli maailmaklassist ja sellist pole mu silmad juba üsna ammu näinud. Kasemetsa läbimurre kolmest Viljandi mehest oli ka nauditav.

                Üldiselt ei olnud aga mängupildil sugugi viga ja mis peamine, lööme ka väravaid. Täna murdis meid aga see, et pea kogu mängu vähemuses olime.
                Kas suur pealtvaatajate arv oli tingitud Vaprus Summer Cupist?
                Rien en ce monde ne peut arrêter OM!



                Ken Lee tulibu dibu douchoo

                Kommentaar


                  Algselt postitas TheGunners Vaata postitust
                  Kas suur pealtvaatajate arv oli tingitud Vaprus Summer Cupist?
                  Kindlasti mõjutas see palju. Ent oli teisigi põhjuseid, mis mu kõrvu jõudsid. Selline number igakord oleks küll maruvahva

                  Kommentaar


                    Algselt postitas TheGunners Vaata postitust
                    Kas suur pealtvaatajate arv oli tingitud Vaprus Summer Cupist?
                    ei olnd kusjuures.. ma nägin seal väga vähe väikseid poisse.. suht vanem rahvas oli ikka..
                    The Red Devils

                    Kommentaar


                      Tähendab, meie armastame ainult Maarenit. Kõik mendid ja muud jobud võiksid endale .... ........ no offence

                      Muidu, tore mäng ja toredad väravad olid
                      Rise and rise again until lambs become lions!

                      Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                      Kommentaar


                        Algselt postitas kaups Vaata postitust
                        Mille eest Soosaar eemaldati?

                        Vastas mängija löömise eest raudne punane polnud kahtluski
                        Olen see kes olen

                        Kommentaar


                          Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                          Vastas mängija löömise eest raudne punane polnud kahtluski
                          keda ta lõi siis?:O
                          The Red Devils

                          Kommentaar


                            Algselt postitas rob156 Vaata postitust
                            keda ta lõi siis?:O

                            Kudut jalaga
                            Olen see kes olen

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Juveman Vaata postitust
                              Tahaks ise ka teada, mis toimus täpselt. Tuleviku väljakupoolel käis võitlus, seejärel liikus mäng meie poolele, kohtunik ootamatult vilistas, jooksis maas vähkreva mehe poole, võttis kiirelt kaardi ja saatis Sossi pesema. Hämmastav on aga see, et minumeelest kohtunik olukorda ei näinudki, kuna ta liikus Viljandi ründehooga teisele väljakupoolele.
                              Väljakukohtunik ei peagi seda nägema (muidugi on väga hea, kui siiski näeb). See ongi üks abikohtuniku ülesannetest - kiire kontra puhul peab väljakukohtunik minema rünnakuga kaasa ning abikohtuniku - kelle poolelt mäng ära läheb - ülesanne on jälgida mis toimub väljakukohtuniku seljataga.

                              Kommentaar


                                Siis ta peaks saama ka abikohtunikult olukorra kirjelduse, sedapuhku visati aga kohe punane ära.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X