320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pärnu JK Vaprus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vaata et sa siis nädala sees ikka vaba oled Paidesse sõiduks

    Kommentaar


      Algselt postitas Mayhem Vaata postitust
      Nii, milline on Daneli hinnang? Kuidas Veikoga lood on? paar tähtsat mängu tulemas (Kalevi ja Kurega)
      Minu hinnang on selline, et kui Pikker oma vahepealsetest probleemidest on üle saanud ja suudab kunagise vormi taastada, siis Stasile asendus olemas.

      Kommentaar


        Pärnumaa kõige kiiremad uudised ja huvitavamad lood!


        Nõnda arvab siis Kalev.

        Kommentaar


          Kes on Ranna tädipoeg oleks minu loll küsimus:d

          Kommentaar


            2 pennalt?!?

            Kas lödijalgsed kaitsjad?

            Kommentaar


              ranna tädipoeg on lemmsalu isiklikult
              pole tegu lödijalgsete kaitjatega vaid oskuslike näitlejatega pigem

              Kommentaar


                Kuradile need Levadia ussid. Väänlevad raiped maas nagu oleks jalad otsast lõigatud ja sisikond välja sikutatud. Vastik hakkas.

                Poisid olid väga hästi mänguks valmis, olgugi, et esimestel minutitel Zelinski Veikoga silmitsi lasti. Zelinski pealelöök lendas aga müstilises suunas ja seda nii oma 6-7meetrilt. Haaa-haaa!!!

                Pendlid olid täna tõesti liiast. Mäng oli igati korralik. Veikolt 2-3 suurepärast tõrjet ja samas 2-3 väga suurt eksimust väljajooksudel. Joost rabeles mehemoodi, pole ka ime, et välja vahetati. Tal võisid küll silmad juba tagurpidi peas olla. Viljari debüüdi kohta raske veel miskit öelda. Väga aktiivne üritas küll palliga olla, Kalevi vastu ehk saaks ka aru, kui kasulik ta on. Kahju, et Lepik mängu tribüünilt vaatas. Jälle vigastus??

                Täna mängiti väga hästi kaitses, kuradima kahju ikka, et lõpptulemus selliseks osutus.

                Kommentaar


                  ma ei viitsi enam midagi rääkida. Tänan vaid Sen'i ja Rootsi Kunni, kes meile häälekalt kaasa elasid! Nädala pärast siis tuline lahing ees. Aeg oleks kodusel Kalevi staadionil ka võiduarve avada.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Juveman Vaata postitust
                    ma ei viitsi enam midagi rääkida. Tänan vaid Sen'i ja Rootsi Kunni, kes meile häälekalt kaasa elasid! Nädala pärast siis tuline lahing ees. Aeg oleks kodusel Kalevi staadionil ka võiduarve avada.
                    Tänud tänude eest Kahju ainult et võitu ei tulnud.
                    Flora trumm oli ka mängul kohal ja heeeiiiiaaa Vaprus.
                    2 august ootame teid Oslosse meile kaasa elama
                    2 august on ka mul sünnipäev ja ootan kõiki foorumlasi mu sünnale Oslosse!

                    Kommentaar


                      Sobib!

                      Lalaalalaa Pärnu!
                      Rise and rise again until lambs become lions!

                      Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                      Kommentaar


                        Super Kas asi selles, et mind polnd jah

                        Kommentaar


                          Seda kohtunike kritiseerimist on kogu see foorum kuhjaga täis juba. Seepärast ei hakka pikalt sellest vatrama enam. Ent äärmiselt ebakindel ja ka ebaõnnestunud vilepartii tänase kohtuniku härra poolt. Õnneks ei otsustanud see tänase mängu resultaati. Uibo kollane kaart oli üks müstilisemaid üldse, nii valesse auku ikka.

                          Lõpuks ometi võit kodusel Kalevi staadionil. Mängu parimaks minu silmis kindlasti Kasemets, juba mitmendat mängu paistab väga silma, eelkõige rünnakul. Tänagi tegi oma äärel mis tahtis. Kazak oli ka hea, ent seda kiirust oleks hädasti juurde vaja, täna oleks mõnel korral väravavahiga silmitsi saanud, kui jalad vähe kiiremini all liikunud oleks. Meeldis ka Joosti sissetulek, tõi juurde särtsu ja teravust, mis kippus teise poolaja keskel ära vajuma. Lisaks ka värav.Ilus. Velikopolje kauglöök oli ka ilus, Kaas isegi ei reageerinud.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Juveman Vaata postitust
                            Velikopolje kauglöök oli ka ilus, Kaas isegi ei reageerinud.
                            Oli tõepoolest. Muide, kas ta on Jaan Suurevälja sugulane?
                            Rise and rise again until lambs become lions!

                            Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                            Kommentaar


                              pärnu vaprus võitis kuressaaret kaks -0

                              Kommentaar


                                Algselt postitas jalkameesFCKU Vaata postitust
                                pärnu vaprus võitis kuressaaret kaks -0
                                Üllatus

                                Muide Sen oli kah Vapruse võidu peale väga lõbusa häälega

                                Kommentaar

                                Working...
                                X