320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pärnu JK Vaprus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mayhem Vaata postitust
    Lihtsalt nii remargi korras, et edaspidi võiks fännide tegevust puudutavad postid suunata vastavasse alafoorumisse.
    Fännid ja meeskond kuuluvad ühte. Väike märkus mitte Eesti moodsest asja ajamisest.

    Kommentaar


      Algselt postitas HABE Vaata postitust
      Fännid ja meeskond kuuluvad ühte. Väike märkus mitte Eesti moodsest asja ajamisest.
      Lihtsalt, kui meie foorumil on sellised reeglid (ja selle jaoks see paar rida allpool olev alafoorum ongi). ja punkt.


      Nii. Ühesõnaga peaks siis Vaprus kah näiteks jalgpalli kõrvalt keskenduma küsitluste korraldamisele, et linnalt raha saada?

      Kommentaar


        heh, nägin selle 2,05 m valgevenelase ka ära. Vaatas Vapruse U-19 mängu, Minski Dinamo dress oli seljas
        Rise and rise again until lambs become lions!

        Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

        Kommentaar


          Algselt postitas Mayhem Vaata postitust
          heh, nägin selle 2,05 m valgevenelase ka ära. Vaatas Vapruse U-19 mängu, Minski Dinamo dress oli seljas
          No kurat, kui nad platsile ka tulevad ja mängida oskavad, siis võib isegi pidu saada ju
          www.jkkalju.ee
          www.facebook.com/jkkalju

          Kommentaar


            Algselt postitas Kuno Vaata postitust
            No kurat, kui nad platsile ka tulevad ja mängida oskavad, siis võib isegi pidu saada ju
            Värise!

            Kommentaar


              Algselt postitas gamer Vaata postitust
              Värise!
              Mul ainult hea meel kui saame tugevaid mänge ja Vaprus ei tohi välja kukkuda!
              www.jkkalju.ee
              www.facebook.com/jkkalju

              Kommentaar


                "Ja loomulikult loodame ka oma suurearvulisele fänniarmeele, kes meile kaasa tuleb elama." (Galkin)

                Teist nädalat järjest on kommentaarid positiivsed

                Kommentaar


                  Algselt postitas gamer Vaata postitust
                  "Ja loomulikult loodame ka oma suurearvulisele fänniarmeele, kes meile kaasa tuleb elama." (Galkin)

                  Teist nädalat järjest on kommentaarid positiivsed
                  kommentaarid peavadki positiivsed olema
                  www.jkkalju.ee
                  www.facebook.com/jkkalju

                  Kommentaar


                    Noh, uued kutid homme võitlustules?

                    Kommentaar


                      Kes kannatab see kaua elab, küll homme protokollist loed.

                      Said täiendatud ka Vapruse kodukal meeste karjääriandmed.

                      Kommentaar


                        Ma vaatan, et Pärnus käib päris kõva lahing.

                        Kommentaar


                          Seekord siis nii 2:4...
                          Aga pole viga-järgmine kord uue hooga!

                          Kommentaar


                            klge...et siis järgmine laupäev kavas poolaja järel teha veits sporti...et teeks ühe penaltide võistluse fännide vahel...et Kalju poolt oleks auhinnaks välja panna vastavalt vanusele kast A. Le Coq-i või Red Bulli...on pärnakatel keegi eestvedaja olemas kellega saaks suhelda sel teemal veits...just, et kes on sel võistlusel väravas...ma Kunoga rääkisin natuke ja ehk on Kalju varuväravavaht meie poolt...oleks ka teie poolt ühte kutti väravasse... minu number on 52 58 525 nimi Tanel...andke märku endast...
                            no ilmselt!! peab meeldima!!

                            Kommentaar


                              Ma ei tea, tänase mängu kohta ei oska muud öelda, kui et - mida teeb Veiko väravas ja Priit varumeestepingil ? Selline tunne jääb, et mehed ei julgegi kaitsest välja minna, kuna pole väravavahis kindlad. Mitmed korrad olid just kaistjad need, kes päästsid meid 100% väravaolukordadest, aplaus neile. Näha oli, et meeskonna pettumus oli suur, mindi ju ikkagi punktide järgi, nagu ka Galkin kinnitas.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Margus90 Vaata postitust
                                Ma ei tea, tänase mängu kohta ei oska muud öelda, kui et - mida teeb Veiko väravas ja Priit varumeestepingil ?
                                No ilmselgelt on proleemid tõsisemad kui Veiko väravavahivõimed. Meeleolu on hetkel vägagi negatiivne aga meeskonna esituse kohta pole mul küll ühtegi halba sõna öelda. Mängitakse nii nagu jõutakse. Alati on kõige lihtsam 'pood kinni panna' aga loodetavasti seda veel ei tehta ja võideldakse edasi.

                                Kalju-mängu penaltiseeriast. Lööjad on hetkeseisuga kõik 18+, väravasse paneme kvaliteetmehe meie fänniarmeest
                                Rise and rise again until lambs become lions!

                                Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                                Kommentaar

                                Working...
                                X