320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pärnu JK Vaprus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    jälle tegid kohtunikud mängu ära..., kuradi pohlak

    Kommentaar



      tänased klõpsud

      Kommentaar


        Deja vu siis .. mängu kohta ei oska midagi öelda, seega küsin. Kuidas siis oli, kas võideldi lõpuni või tähendas kaotusseisu jäämine allaandmist ?
        Suur kaotus küll, kuid samas erilist pettumust ei tunne. Olid ju puudu Ranet, Ilja, Ivan ja Tanel, Lauri ei mänginud, Taavi vigastus + esimene murumäng ning mida siin salata - üks kõige tugevamatest vastatest ..
        Nii et minu optimistlik arvamus on see, et hullu pole !
        Tähtsaim on, et mehed oma tuju alla ei laseks ja laupäeval kolme punkti eest võitleks, loodetavasti koos uute mängijatega

        Kommentaar


          Ära unusta, et kaitsest oli puudu sel hooajal kõige paremini seal mänginud Veber, kes on teinud ikka arenguhüppe ja julgeb olukorrad lõpuni mängida.

          Noh väga edukalt lõpuni ei võideldud. Samas päris seisma ka ei jäädud. Nagu näha, siis viimased 20min peeti ikka kuidagi vastu. Oli võimalusi ründamiseks küll, aga mängujuhti pole ja nii kaotati lihtsalt pall ja Flora tuli jälle. Tühjaks end joosti, kuna Sõrmuse nägu oli lõpus selline, et viskab kohe pildi nurka.

          Hakkas see jama ju kohe algul sellest, et Joost tegi jälle midagi TVMK sugust, jäi siis veel kahevõitluses alla (osad väidavad, et oli väike veamoment) ja siis oli Postil tühi tee väravani juba.

          Hullu jah pole, sest hetkekoosseisuga, ettevalmistuse ja vormiga võib esinelikult saada ka 0-20, peaasi, et kui tagumise poole konkurentidega hakkama saadakse.

          Laupäeval on nüüd juba tõsisem mäng ja vaja 3 punkti kindlasti ära võtta. Loodetavasti on enamus praegusest koosseisust olemas ja terve ning põhimõtteliselt peaks ka värske vereülekanne kohal olema.

          Kommentaariks veel: Kes mängu nägid, need teavad, kellest saaks Endla uus tippnäitleja

          Kommentaar


            Algselt postitas gamer Vaata postitust
            Ära unusta, et kaitsest oli puudu sel hooajal kõige paremini seal mänginud Veber, kes on teinud ikka arenguhüppe ja julgeb olukorrad lõpuni mängida.

            Noh väga edukalt lõpuni ei võideldud. Samas päris seisma ka ei jäädud. Nagu näha, siis viimased 20min peeti ikka kuidagi vastu. Oli võimalusi ründamiseks küll, aga mängujuhti pole ja nii kaotati lihtsalt pall ja Flora tuli jälle. Tühjaks end joosti, kuna Sõrmuse nägu oli lõpus selline, et viskab kohe pildi nurka.

            Hakkas see jama ju kohe algul sellest, et Joost tegi jälle midagi TVMK sugust, jäi siis veel kahevõitluses alla (osad väidavad, et oli väike veamoment) ja siis oli Postil tühi tee väravani juba.

            Hullu jah pole, sest hetkekoosseisuga, ettevalmistuse ja vormiga võib esinelikult saada ka 0-20, peaasi, et kui tagumise poole konkurentidega hakkama saadakse.

            Laupäeval on nüüd juba tõsisem mäng ja vaja 3 punkti kindlasti ära võtta. Loodetavasti on enamus praegusest koosseisust olemas ja terve ning põhimõtteliselt peaks ka värske vereülekanne kohal olema.

            Kommentaariks veel: Kes mängu nägid, need teavad, kellest saaks Endla uus tippnäitleja
            Las ma arvan..Hakolast peale 40 m väravat?
            FC Flora

            Kommentaar


              Algselt postitas VapruseKaru Vaata postitust
              Deja vu siis .. mängu kohta ei oska midagi öelda, seega küsin. Kuidas siis oli, kas võideldi lõpuni või tähendas kaotusseisu jäämine allaandmist ?
              Suur kaotus küll, kuid samas erilist pettumust ei tunne. Olid ju puudu Ranet, Ilja, Ivan ja Tanel, Lauri ei mänginud, Taavi vigastus + esimene murumäng ning mida siin salata - üks kõige tugevamatest vastatest ..
              Nii et minu optimistlik arvamus on see, et hullu pole !
              Tähtsaim on, et mehed oma tuju alla ei laseks ja laupäeval kolme punkti eest võitleks, loodetavasti koos uute mängijatega

              Nu 7:0 on ikka mahe saun JA EKS vabanusi leiab koguaeg
              Olen see kes olen

              Kommentaar


                Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                Nu 7:0 on ikka mahe saun JA EKS vabanusi leiab koguaeg
                No saun saunaks, aga punkti lootsid mängust väga optimistid ja kaotuse puhul pole enam minu jaoks vahet kui suur see on, eriti mängus ülemise otsa meeskonna vastu. Alumistega on juba teine asi.

                Kommentaar


                  Võtsid sõnad suust. Mida me siis tegema peaks ? Arvama, et kui peaaegu pool põhikoosseisust puudub sellise vastase vastu, tuleb 7:0 võit meile ? Ma usun, et see võit oli juba ette määratud. Sest ega see hetkeolukord meie kasuks ei olnud.
                  Ja tõesti, Jesperi puudumist alguses tähele ei pannudki, no mida siis veel mõelda. Rain ei jõua ju üksi ka seal peamine kaitsemootor olla.
                  Kuid mis pani muret tundma, olid Kalevi sõnad - Ranet vaatab veel kuid mänge pealt. Samas on järgmine laupäev vast meeskonnale julgem - uued mehed, Lauri ja Jesper ehk saavad terveks ning lõpukirjandid on valmis. Igatahes, kõik, mis ei tapa, teeb tugevamaks. Nii ka jalgpallis.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas gamer Vaata postitust
                    kaotuse puhul pole enam minu jaoks vahet kui suur see on, eriti mängus ülemise otsa meeskonna vastu.
                    Päris nõus sellega ei oleks. Aga midagi pole parata, meeskondade ettevalmistus on ikka liiga erinev. Kui sellele lisada veel see, et tugevamal tuleb kõik algusest peale välja, siis ongi selline lõpptulemus loogiline.
                    Rise and rise again until lambs become lions!

                    Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                    Kommentaar


                      Selles mõttes on jah lugu kehv, et kohavõitluses hakkavad mingil hetkel sisse lastud väravad lugema. Samas no ma ei tea, ise vist väga rõõmsalt ei võitleks, olles näiteks 0:5 kaotusseisus. Võitlema peab ikka, miski pole võimatu, kuid noh, eks kõigil viskab ühel hetkel kopa ette.
                      Tegelikult jätame nüüd selle teema ja kogume ennast laupäevaks

                      Kommentaar


                        Lollid on need, kes vabandust ei leia!
                        Flora Parem Tiib #1..... Against modern football...

                        Kommentaar


                          kõtt meie liivakastist

                          Kommentaar


                            Kui meeskond võidab, siis on meeskond jube hea. Kui kaotab, siis on süüdi kohtunikud, igavesed sead.

                            Kommentaar


                              Mina näiteks küll ei leia, et kohtunikud oleksid mängu ära teinud. Jah, Joosti olukord, millele järgnes avavärav, oli küll veahõnguline, ent võis ka vilistamata jääda. Nagu jäigi. Ning kui selline meeskond nagu Flora nii kiiresti meiesugusele kolli ära lööb, on raske midagi loota. Eeldan, et meie poisid läksid ikkagi mängima 0:0 peale nii kaua kui võimalik. Kui see eesmärk purustatakse mõne minutiga, siis on keeruline seis. Flora oli väga enesekindel ja iga kolliga meie võitlusvaim kahanes. Kahju muidugi.

                              Ning ma leian, et on suur vahe kaotada 0:3 või 0:7. Mitte ainult siin mingi väravatevahe pärast, vaid psühholoogilises mõttes edasisi kohtumisi silmas pidades.

                              Ent mis siin ikka, paneme need ukrainlased mängima ja asume Sillamäe kallale.

                              Ja ma juba lootsin, et Lepik kohe-kohe tagasi platsile jookseb...nüüd siis jutt veel mitmest kuust

                              Kommentaar


                                ma selle enesekindluse pärast ei muretseks.. Vaprusele on kahjuks traditsiooniline saada favoriitide käest korralikud pakid kätte, kuid endasugustega suudetakse alati ka peale neid pakke edukalt mängida.
                                BVB - Vaprus

                                Kommentaar

                                Working...
                                X