320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pärnu JK Vaprus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ausaltöeldes ei imestaks, kui seal aegades tõesti mingit viga pole ning kõik nii välja näebki.
    BVB - Vaprus

    Kommentaar


      Algselt postitas Mayhem Vaata postitust
      27.09.2009, 12:00 Pärnu Kalevi SK - Tartu FC Metec, Pärnu Kalevi st
      27.09.2009, 14:00 Pärnu JK Vaprus - Kiviõli Tamme Auto, Pärnu Kalevi st

      Kas soojendus tehakse varustaadionil, rannas või on oodata mingit muudatust? (toimumisajas vms.)
      Mis seda soojendust ikka teha, ei tasu ju enne mängu end ära väsitada

      Kommentaar


        ei tea jah, trennis pole kuulnud veel mänguaja muudatusest.

        Kommentaar


          Selliseid asju juhtub ainult Pärnus.

          Kommentaar


            Tore on see,et samaaegselt ei toimu.

            Kommentaar


              Probleem lahendatud, jalgpall.ee järgi on Kalevi mäng lükatud kella 11 peale.
              Rise and rise again until lambs become lions!

              Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

              Kommentaar


                Noonik, las ma pakun, sa ei ole ka täna mängul?

                Tundub tavapärane igav väravatevaene mäng olevat...

                Kommentaar


                  pärnu vaprus 3:4 kiviõli tamme auto

                  Kommentaar


                    Ülemineku mänge näeb JESS

                    Kommentaar


                      Algselt postitas skint Vaata postitust
                      Noonik, las ma pakun, sa ei ole ka täna mängul?

                      Tundub tavapärane igav väravatevaene mäng olevat...
                      Kuule ma magasin kogemata maha selle mängu. Paistab, et väga igav mäng ei olnud.

                      Kommentaar


                        No ma ei tea kui huvitav see just oli. Nagu vaataks mingit filmi 5-6 korda. Kõik on ette teada. Läheme juhtima, laseme lõdvaks, lüüakse ära, lööme veel, laseme jälle lõdvaks ja siis teisel poolajal pole kellegil õrna aimugi, kuidas suurepärane Kiviõli kaitse lahti murda. Lubage naerda. Mitu pealelööki suutsime sooritada varuväravavahile? (ei tundunud just väga hüppaja ega hea reaktsiooniga väravavahi tüüp). 15 minutit ja mitte ühtegi pealelööki! Penaltite mitterealiseerimine on ka reegliks saamas. Nagu kirss tordi peal.

                        Ma ei oska enam midagi muud öelda. Süstige mulle veidi optimismi palun! Hetkel veereb see rong aina allamäge.

                        Kommentaar


                          Jama värk, päris ausalt. Peale mängu polnud nagu väga pettumust, sest teine poolaeg oli nii fcuked up, et midagi head loota nkn polnud. Lisaks ei läinud mängule eriti suurte lootustega ka. A nüüd koju tulles jõudis nagu asi kohale. Et üleminekumängud .. nagu tegelt ka vä ?
                          Täna oli esiteks õnnest puudu, võimalusi nagu oli, väravaid ka, a ilmselgelt mitte piisavalt. Teiseks oli Raneti puudumist igati näha - eriti selles, et omavahelist rääkimist just liiga palju polnud. Kolmandaks pean ennast kordama - mängiv treener ei tasu end ära. Mayhem, kui ma õigesti mäletan, ütles eelmine kord, et Olesk on keskkaitses hästi tegutsenud. Ongi. Aga las ta siis mängib. Sellest, et ta terve mäng oma kohalt liikumata tuimalt vaatab, kuidas me peale löödud väravat laseme kaks korda endale vastu lüüa .. no ma ei tea. See on minu arvamus ja muidugi ei tea ma kõike, aga selline mulje mulle on jäänud.
                          Nii .. Ander ja Melts on hetkel mu jaoks parimad. Mõlemad töötavad nii ründes kui kaitses & saavad hästi hakkama ka. Laurits on ka hea, kiiruses lasi Kiviõli kaitsjad ikka väga kergelt üle, a üldiselt jäi ta täna kuidagi tagaplaanile. Aa, seda ka, et Galkinile on rannajalgpall ikka väga külge jäänud.
                          Btw, järgmise trenni peaks penaltitele pühendama. Mingi kolmas penalt jutti mööda ?
                          Ma tean küll, et kõik, mis ma välja tõin, on negatiivne .. sorri. Kui midagi head meenub, annan teada. Praegu hakkan keemiat õppima.

                          http://www.youtube.com/watch?v=TSR9cyc8FRQ

                          http://fotoalbum.ee/photos/Carruuuu/sets/861315

                          Kommentaar


                            Mis Dimal juhtus kui ta penaltit tõrjus et välja vahetati,Tamme Auto väravavaht siis ? Lugesin et sai mingi vigastuse.Keegi ehk räägib lähemalt


                            e. videost päris aru ei saanud ka
                            "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                            Kommentaar


                              Mis üleminekumängud, Vaprus ei hakka ju kuhugi enam minema?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas zip Vaata postitust
                                Mis üleminekumängud, Vaprus ei hakka ju kuhugi enam minema?
                                Hetkel jääb Legion Vaprusest maha ühe punktiga ja kui Legion lõpuks Vaprusest mööda saab hakkavad pärnakad mängiba II liiga üleminekumänge.
                                FC Flora

                                Kommentaar

                                Working...
                                X